Obrázok používateľa CEZ OKNO
Seržant Clifford Stone

Za celé ty roky vyšetřování UFO, tak jak bylo úředně řízeno vládou Spojených států, si vláda vyhradila, že bude existovat pouze jedna agentura, která to bude vyšetřovat. A to byla Air Force. Ve skutečnosti na úplném začátku to byla Vojenská kontrašpionážní jednotka (ACIC). Úředně jsme začali na oficiálním programu jako důsledku pozorování z 24. června 1947. Do těchto vyšetřování byly zapojené CIC (Protišpionážní sbor) a ACIC, a zůstaly do doby, kdy se Air Force separovala v roce 1947 jako důsledek zákona o národní bezpečnosti v roce 1947.

S velkým počtem zpráv o UFO přicházejících do Air Force bylo vidět, že tu chybí nějaká organizace pro sběr a třídění, přejete-li si, pro příjem zpráv o UFO, která by poskytovala nějaký názor, aby se z něj mohlo vyvinout oficiální oznámení. Air Force pak sestavila Project Sign. Ten vznikl 22. ledna 1948. Tisk se na něj odkazoval jako na Project Saucer, což bylo kódové jméno pro ochranu „Sign“ před americkou veřejností, samotné kódové jméno bylo tajné. V únoru 1949 byla uvolněna zpráva Projektu Sign, která dojednávala, že všechna pozorování UFO by se mohla svádět a vymlouvat na podvody, iluze a špatnou identifikaci známých jevů nebo letadel pozorovaných na základě neobvyklých podmínek. Air Force vydala tuto zprávu a dobře věděla, že je to nesprávné. To stejně nezastavilo příval zpráv přicházejících do Air Force, které se týkaly UFO. Když dostávali tolik zpráv, byli nakonec donuceni přiznat, že Project Sign únorem 1949 neskončil, ale že pokračuje. Změnilo se jméno protože Sign byl kompromitován, na Project Grudge. Tudíž projekt zůstal pod jménem Grudge až do roku 1952 a v té době pak byl určen jako Project Blue Book. Pokračoval jako Blue Book až do ukončení v prosinci 1969, kdy tehdy prohlásili, že již dále nebudou jevy UFO vyšetřovat. Avšak to nebyl konec.

To, co americká veřejnost nevěděla, bylo, že za touto scénou existovalo daleko širší vyšetřování UFO, zabývající se hodnověrnými pozorováními. Vojenskými pozorováními. Pozorováními, která hlásili astronomové, vědci. To mělo také kódové jméno.


Začalo to pozorováním tzv. Foo Fighters za druhé světové války, která pozorovali piloti, pracovníci řídících věží a která předváděla neuvěřitelné únikové manévry, evidentně byla pod inteligentní kontrolou. Proto tu bylo obrovské přání přijít tomu na kloub. Armáda Spojených států pod patronátem generála McArthura vytvořila v roce 1943 USAIPRS, tedy: Výzkumnou jednotku armády Spojených států pro meziplanetární jevy. McArthur byl schopen dopátrat se od svých lidí v CIC, že to byly definitivně meziplanetární lodě navštěvující naší planetu, které pozorovaly „Světové hnutí“, jak jsme tomu tenkrát za druhé světové války říkali a že pokud se ukáže, že jsou nepřátelské, budeme stát před velkým dilema. Tento fakt nebyl nikdy řečen americkým lidem. Znali sice USAIPRS, ale nevěděli, k čemu slouží.

Víme také z uvolněných dokumentů FBI, že Blue Book nebyl za nic odpovědný. Velmi tiše za scénou od začátku roku 1947 až do ledna 1953 – OSI, tedy Úřad zvláštního vyšetřování, což byli elitní lidé, kteří začínali v armádě nebo CIC a kteří dělali počáteční vyšetřování - byl ten, kdo ve skutečnosti monitoroval situaci kolem UFO na Wright Pattersonově základně. Blue Book „mírnil“ zprávy, zvláště ty, které byly významné.

V lednu 1953 se odehrála unikátní situace. Air Force vytvořila elitní jednotku. Tato jednotka byla známa jako 4602. (čtyř tisícá šest set druhá) Vzdušná zpravodajská peruť (AISS). Generál Burgess naznačil kapitánu Ruppeltovi, že mají jednotku, která byla specificky určená k vyslání a dělání polního šetření – a že kdyby bylo této jednotce povoleno vyšetřovat UFO, byly bychom konečně schopni z toho těžit. Ruppert ve své knize z roku 1956 „Unidentified Flying Objects“ poukazuje na to, že byl jediným, kdo naznačil Burgessovi, že se to již stalo. Spisy Blue Book a spisy AISS jasně ukazují, že to byl Burgess, který tento návrh učinil Ruppertovi. 4062. měla válečnou misi. Touto misí bylo polní využití zřícených nepřátelských letadel a osob a zužitkování nepřátelských dokumentů. Žádná mírová mise.

Nyní má ve svém konceptu přátelskou misi. Touto přátelskou misí mělo být terénní vyšetřování UFO. Spolupracovat s vyšetřovateli z armády, kteří jsou trénovaní na pozorování, s vědci, astronomy a osobami, které byly považovány za hodnověrné pozorovatele, kteří vědí, o čem to mluví, jakož i poskytovat přesná data o pozorování. Vytvořili také jakýsi nový program, zcela neznámý Projektu Blue Book. Každá zpráva o UFO putovala do Hlavního velení letectva USA, později se mu říkalo Zpravodajské ústředí pro vzdušnou taktiku (ATIC), první institut pro sběr a třídění dat.

Tím vznikla Operace Blue Fly, která byla nyní plně funkční. Úmyslem Blue Fly bylo okamžité terénní zužitkování a obnova jakéhokoli nepřátelského nebo předpokládaného nepřátelského letounu, který se zřítil na území Spojených států nebo na spřáteleném teritoriu za mořem, jakož i terénního využití a obnovy vyspělých technologií. To se týkalo obnovy a zužitkování toho, čemu říkáme Neidentifikovaný Létající Objekt – UFO. Tato operace (Blue Fly) pokračovala až do konce projektu Blue Book, v roce 1969. Avšak pak pokračuje dále a teprve až v roce 1987 se Air Force přiznala, že operace Blue Fly měla změněné jméno na Moondust, který se zabýval vysloveně obnovou havarovaných mimozemských vraků.


Když jsme se nakonec ptali kongresu na tyto dva specifické projekty, i když jsem se na ně odvolával podle zákona, tajná dokumentace musela projít tvrdou zkouškou odvolacího řízení, aby nebyla zničena, aby nebyla odstraněna na základě obtížných otázek kongresu typu „A co ty spisy, které se vztahují na UFO?“. Přišla Air Force a uvedla, že všechna jejich dokumentace o těchto konkrétních operacích a projektu Blue Fly – Moon Dust byla zničena.

Z úmyslu zničit tyto dokumenty obviňuji Air Force a malé jádro uvnitř zpravodajské komunity, kteří tímto zničením chtěli zdržet lidi, kteří vyšetřovali to, co se stalo v Roswellu, před tím, aby šli na veřejnost. Protože v těchto dokumentech byste se dozvěděli o tzv. Oddělení 35 amerických Air Force. Dozvěděli byste se, že toto Oddělení 35 sbíralo data, fotky, zprávy, grafy a fyzické důkazy a že se tyto informace shromažďovaly již v roce 1947. Někdy mezi lety 1947 a 1952 byly tyto spisy převedeny na Oddělení 35. V krátkosti, Roswell byl dějištěm přinejmenším dvou zřícení UFO. Tato zřícení nebyl projekt Mogul, vzdušný balón. Air Force měla tyto spisy ve svém držení do roku 1995, kdy kongresman Schiff sám požádal o informaci o tom, co se stalo v Roswellu a chtěl kompletní spisovou složku; a oni mu lhali, když mu řekli, že žádnou dokumentaci nemají. My jsme totiž měli krycí seznam projektů, do kterého bylo zapojeno i Oddělení 35, což jasně naznačuje, že spis měli, protože se na ně obrátil Vojenský protišpionážní sbor (CIC).


Osobně jsem některé z těchto informací viděl. To, co se stalo v Roswellu, byl fakt, došlo tam ke zřícené dvou UFO, které nebyla ani později identifikována. Zcela pozitivně potvrzujeme, že to byla meziplanetární loď – z jiného prostoru v naší galaxii… nepocházeli z našeho slunečního systému – kompletně i s těly. Obnovili jsme trosky, obnovili jsme celé plavidlo těchto entit. Měli úctu ke svým mrtvý. Mohu vám říci, že jsme příliš dlouho jejich těla neměli ve svém držení.

V tomto případě tam bylo pět entit. Tři byly mrtvé, jedna vážně zraněná, která zemřela později na následky zranění, jedna byla zraněná lehce. Nemohu potvrdit, zda zůstala na živu. Vím jen, že jsme měli problém s léky, protože naše léky na ně vůbec nefungovaly. Jídlo, které jsme jedli my, bylo pro ně jedovaté, musely být použity syntetické látky.

Tohle všechno vím, protože jsem to zažil, pracoval jsem na tom...

„Eyes Only“, 2011

Preklad: Karel Rašín

Zdroj: http://www.exopolitika.cz/


Súvisiace:

Z histórie UFO
http://www.cez-okno.net/rubrika/z-historie-ufo

57 druhů mimozemšťanů + Odhalení mimozemských existencí (CZ titulky)
http://www.cez-okno.net/clanok/ufo-a-mimozemstania/57-druhu-mimozemstanu...


Štítky: 
marec 08, 2012 19:46 popoludní
  • krát komentár

1 krát komentár

  1. Obrázok používateľa Marek
    Marekmarec 09, 2012 13:41 popoludní

    Komentár: 

    Cela udalost Roswell bola dopredu nastrazena. Je to ta ista rozpravka ako s 9/11. Viac k tomu nemam co dodat. Vsetky spadnute UFO 40,50,60 rokov. Otvorte oci a svoju mysel!

 

 

Top