Obrázok používateľa CEZ OKNO
Sny o UFO II.

Pokračuji v pojednávání o snech s tématikou UFO. Shromáždil jsem další sny od různých lidí a k mému překvapení se tam objevují poměrně dost podobné situace a náměty. Po přečtení uvidíte sami… Zároveň se výrazně neliší od témat snů z předchozího dílu. Řekl bych tedy, že máme co do činění se skutečnými jevy, které se odehrávají na úrovni snů a stavu polospánku. Některé vize jsou tak detailní a smysluplné, že se zdá, že se něco vskutku děje a probíhají přípravy na nějaké velké události. Důležitými motivy jsou:


1. Přistání mimozemšťanů a příprava na odvoz
2. Plnění úkolů ve vesmíru
3. Kontakt, předání informací, svezení lodí, ukázání vesmíru a přístrojů
4. Sny o konci světa

ad 1) Mnoho snů popisuje příchod mimozemských bytostí. V některých snech přicházejí s nečistými úmysly, v jiných přicházejí pomoci lidstvu přežít přicházející katastrofu. Jejich přistání vždy vyvolává silné emoce - lidé se chovají nenormálně, jako šílení, nebo apaticky... Někteří se jich bojí, utíkají, považují je za nepřátele, třeba i proti nim bojují. Jiní na ně čekají a nechávají se naložit a odvézt do bezpečí. Často jsou lidé prostě nakládáni a odváženi, ať chtějí nebo nechtějí. Někdy je určí nějaká "frekvence" nebo jsou jinak vybráni. Zatímco v některých snech jsou mimozemšťané viděni jako zachránci, v jiných jsou původci "zneužívání pod maskou dobroty". Někde je řečeno, že nechtějí ublížit, ale pomoci, jsou pouze jiní než my, a že spíše lidé jsou ti nebezpeční, anebo prostě jen pozorují. Jinde však mimozemšťané chytají a odvážejí lidi, ovládají je a různě s nimi manipulují. Objevují se i prvky jako čipy, ovládací antény, radary apod.

Sny hovoří o určitých nebezpečích a pohromách. Pro jedny to jsou samy mimozemské bytosti, v jiných jsou to např. přírodní katastrofy nebo jinde nějaký výbuch, při kterém zemře většina lidí. Zničeni jsou např. všichni "zlí" lidé a ponecháni ti dobří. Mimozemšťané ochraňují ty "dobré", anebo je odvážejí, či u nich dochází k převýchově.
U snících se objevuje touha pomáhat ostatním lidem, ať už nastoupit do záchranných lodí a utéci před nebezpečím, nebo ochránit je před vesmírnými bytostmi a jejich klamavými úmysly.

ad 2) Několik snících se objevuje na lodi ve vesmíru, kde jsou jako posádka nebo velitelé lodi a plní nějaké úkoly. Ačkoliv ve skutečném světě nemusí mít ponětí, co ve snu dělali a jaký to mělo smysl, ve snu vše dělají s naprostou samozřejmostí. Jsou např. členy nějaké vesmírné jednotky a cestují mezi planetami a hvězdnými systémy a pomáhají jiným bytostem. Jsou popisovány boje mezi různými skupinami, kde snící je na straně těch "dobrých" a bojuje proti těm "špatným". Nepřátelé používají lodě černé barvy a nosí černé uniformy. Lidé plní úkoly s pomocí znalostí a schopností, které v naší realitě nemají. Při cestách vesmírem vidí a popisují různá nebeská tělesa - planety, Slunce, Měsíc, hvězdu Betelgeuse, Orion nebo tajemnou červenou planetu schovanou za Měsícem.

ad 3) Jedná se o přátelské kontakty s vesmírnými bytostmi. Dotyčné osobě je např. nabídnuto svezení lodí, výlet vesmírem, jsou jí ukázány různé přístroje na lodi. Dostane určité informace, které si buď zapamatuje, nebo do probuzení zapomene.

ad 4) Jedná se o druh snů, kde se nějakým způsobem jedná o konec světa, většinou spojený s nějakou katastrofou. Apokalyptické sny jsou zřejmě docela časté. Vyskytují se v nich jako příčiny zničení světa silné bouře, otřesy země, kometa, nějaká astronomická událost, výbuch, exploze bomby, ničivé záření ("frekvence") apod. Po proběhlé události a smrti většiny nebo části lidí (anebo také nikoho) vždy přežije alespoň nějaké množství lidí. V některých snech se hrozba pohromy nakonec ukáže jako pozitivní věc a nikdo nezemře.

(33)

Sen je o tom, že vím, že sem na Zem přilétají mimozemšťani, kteří vypadají stejně jako lidé, jistá skupina lidí, kteří věří, že je letí "zachránit" nebo odvézt domů, protože jsou s nimi v kontaktu a mají vymyté mozky, na ně netrpělivě čeká. No, jenže já vím, že je něco špatně a že musím všechny lidi "posbírat" a odvést do protiatomového krytu, neboť vím, že tam nás nevyslídí, mám silnou potřebu co nejvíce lidí zachránit, aby nebyli odvezeni, neboť vím, že pak budou nějakým způsobem zneužíváni pod maskou jakési dobroty ze strany mimozemšťanů. V tom snu vždy vím, že nás z nějakého důvodu potřebují, kvůli našemu energetickému systému, protože kdyby byl člověk v souladu, v naprostém souladu sám se sebou a propojen, tak jak se to ještě nikomu nepodařilo, pak jeho síla a moc je až za hranicemi našeho současného chápání a k tomu spějeme, proto ti mimozemšťané pro nás přiletí, aby tomu nějak zabránili, ale nikdo to nevidí a nechápe, neboť oni tvrdí, jak je dobré být v lásce a očištěn... Každopádně když už vidím na nebi přilétající vesmírné lodě, stihnu zachránit sebe a ještě další lidi, kteří mně věří. S různými obměnami, nicméně ale pointa a téma stejné, se mi zdálo již třikrát, nevím, co si o tom mám myslet... (Z.-K.)

(34)

Šla jsem s kamarádkou krajinou, cestičkou do města, za železničním přechodem se nám otevřel nádherný pohled na nebe. Kamarádka jednou spustila, že ty pruhy na nebi vypadají jako spirála, že se k nám blíží tornádo, já jsem tvrdila, že to bylo od letadel, ale bylo to hezké. Potom ale na celý kraj zaútočila neviditelná frekvence, která všechny omámila, zamlžilo se nám před očima, já jsem věděla, že jsou to oni - ti, kteří hrají roli snad těch čipovatelů nebo ničitelů lidí. Všichni lidi omráčení spadli na zem, tak je ty ničitelé posbírali do náklaďáku, jako nějaká prostá těla, já jsem však byla v pozoru a soustředěná, i když jsem ležela na zemi, zkutálela jsem se do stoky, aby mě nenašli a koukala na ně. Jeden si mě všiml, tak jsem začala ve stoce couvat, ten jeden pak na mě jen zavolal, chceš s námi taky? Řekla jsem že nikdy a ten mi řekl, že nikoho nenutěj a odjeli...Pak se ta frekvence vypnula a pak se to hlásilo ve zprávách a lidi si konečně začali uvědomovat. Varovala jsem rodinu a známé... To je vše. (h.a.)

(35)

Dnes se mi zdálo, že patřím do skupinky různých lidí, známých i neznámých, rozhodli jsme se, že do půlnoci musíme stihnout přeskočit do jiné dimenze, ve které nás čeká výlet kamsi. Tak jsme přešli neviditelnou branou v prostoru a ocitli se v místnosti, odkud nás čekala cesta do místa A, přišla půlnoc a objevila se lanovka, tak jsme všichni nasedali a lanovka se rozjela, jeli jsme směrem dolů, nejdříve tmou, pak klasickým prostorem (vzduchem), přibližovali jsme se k útesům a zděšením jsme zírali, kam ta lanovka vede. Vedla přímo do hlubin tmavé vody, tak jsme se ponořili do vody a lanovka nás unášela dál tmavou vodou do hlubin, po chvíli se voda začala rozesvětlovat a uviděli jsme vakuum, ve vakuu se projevovalo město a příroda (taková moderní Atlantída) a dostali jsme se do vakua, to město vypadalo spíše jako nějaká armádní základna, která se používá, jako výcvikový tábor pro přežití či žití.... Spousty budov byly zchátralé, ale život uvnitř žil, krajina byla ponurá, ale dalo se jít do lesů na procházky, příroda byla čistá, nedocházelo ke znečištění... Dorazili jsme do hlavní báze, kde bylo pár pracovníků. Bylo mi oznámeno, že budu pracovat s dětmi a že mi přidělují jednoho zkušeného kolegu, který mě se vším obeznámí. (h.a.)

(36)

Byla jsem na chalupě u mého dědy, byli tam nějací lidé a chtěli mně i přítelovi píchnout nějakou injekci. Já se bránila, protože jsem cítila, že to pro mě rozhodně není dobré. Jak jsem se bránila, otevřela se mi nová schopnost a to že mohu silou mysli a pomocí dlaně přitáhnout do ruky jakýkoli předmět. Ubránila jsem se a najednou jsem zjistila, že sedím v nějakém malém plavidle, které se vznáší u naší chalupy. Seděla jsem vevnitř a pozorovala vše z průhledného kokpitu. Pak sen skončil. Neviděla jsem žádné bytosti, pouze jsem se ocitla v tom talíři. (J.)

(37)

Vždy vidím pouze létající talíře (pouze v jednom případě jsem viděla malého ufounka, zřejmě dítě). V každém případě tato UFO ve snech byla malá, nikdy na zemi nezaútočila, pouze pozorují. Ostatní lidé ve snu je taky vidí. V nedávném snu už to nebyl malý létající talíř, ale obrovská kosmická loď, která v Egyptě (nebo nějaké takové zemi) havarovala. V tom snu jsem viděla i obrovské inteligentní hady. Třeba to má nějakou spojitost. Poslední sen se mi zdál dnes. Opět jsem viděla obrovskou kosmickou loď jak přelétá nad naším městem a pak zmizí. (T.N.)

(38)

A do třetice se mi zdál sen, asi před půlrokem, že jsem na palubě kosmické lodi. Do půlkruhu kolem svítícího panelu seděly vysoké bytosti se světlými vlasy a v modrých přiléhavých kombinézách, měly výrazně modré zářivé oči. Něco mi ukazovaly a podlaha pode mnou se stala průhlednou a já viděla Zemi v kosmickém prostoru. A před 2 měsíci měl ten sen pokračování, tentokrát na té samé lodi byli i nějací pozemští lidé a o něčem jsme se radili. (M.)

(39)

Začalo to u nás na dvoře - sešlo se tam spoustu přátel a mých známých a všichni si spolu povídali a já jsem si začala všímat, že se tam začali objevovat zvláštní lidé, byli mladí tak dvacet let, všichni vysocí a nakrátko střižené vlasy a s kamenným výrazem ve tváři. Připadalo mi, že plní nějaké příkazy. Chovali se velice nenápadně a nikdo jiný je nevnímal. Každý měl nějakou součástku v ruce a jen s ní prošel a na jedno místo ji odnesl a nenápadně něco sestavovali.V srdci se mnou komunikoval hlas, který mi vysvětlil, že sestavují bombu, ale úplně jinou - nám neznámé technologie. Najednou všichni tihle asi vojáci zmizeli a zůstala jen ta bomba a začala odčítat čas. Rychle jsem všem řeka, že tu je bomba a že se musíme rychle poschovávat, ale zároveň jsem cítila, že to stejně nepomůže, tak jsem k sobě přitáhla svoje děti, ať jsme všichni pohromadě. Najednou jsem se podívala na oblohu a začala se ze všech stran slétávat mimozemská plavidla a z kulatých talířů se začaly dělit na části jako když se krájí kulatý koláč. Začaly přistávat a já jsem si jen pomyslela, že to je teda skvělé - koho nezabije ta bomba, tak toho zničí mimozemšťané, jak to bývá ve filmech, tak jsem úplně rezignovala a jen čekala co bude. Podvědomě jsem cítila,že na nás začnou působit energií, která nás všechny zničí a ve stejnou chvíli oni přistáli a opravdu začali vysílat do okolí energii, ale jinou - jako magnet .Všechny lodě se otevřely a z nich vyjely na kolejích takové dlouhé otevřené vláčky po dvou sedadlech za sebou. Ta magnetová energie část lidí přitahovala a usazovala do těch vláčků a ostatní odpuzovala a nemohli se nikam k lodím přiblížit. Když jsme všichni seděli, tak jsem cítila, že je na nás, jestli najdeme způsob jak rozhýbat ty vláčky, abychom se dostali dovnitř. Já seděla úplně vepředu a kolem manžel a dětí - a já cítila, že je to na mně, že na to musím přijít a jak jsem byla celá nervózní, že pořád tiká ta bomba a musíme spěchat, tak jsem si začala všímat, že jak zrychleně dýchám, tak se vždycky mírně pohne dopředu, a tak jsem začala zhluboka nádech a výdech a začalo to. Ono to fungovalo, tak jsem to hned všem řekla a společným nádechem a výdechem jsme všechny vláčky rozhýbali a dostali se do lodí. Tam bylo všechno stejné jako u nás, akorát obráceně, i televize sice černobílá, ale co je u nás bílé v ní bylo černé a naopak. Dívala jsem se velikým oknem ven a bylo mi líto těch lidí venku a zároveň mi bylo řečeno, že je všechno v naprostém pořádku. Najednou jsme se mírně vznesli, ale jen pár metrů nad zem a bomba přestala odpočítávat a vybuchla. Byla to moc silná energetická vlna a zahubila jen lidi, vše ostatní tam zůstalo stát, i zvířata žila dál. Najednou jsme zase všichni přistáli na zemi, vystoupili ven mezi všechny ty mrtvé, kteří sice nežili, ale hýbali se, a když jsem se ptala, co tu teď budeme dělat, tak mi bylo řečeno, že se o ně musíme starat, že jsou sice mrtví uvnitř, ale jejich těla se musí ještě čistit, tak jim budeme pomáhat, jak si oni řeknou, co potřebují a to byl konec... jen jsem najednou ležela v posteli, jako bych měla hlavu rozpuštěnou v celém vesmíru a střípky rozumu mi hlásily, že jsem se asi úplně zbláznila a v srdci jsem cítila spojení s celým vesmírem a že je všechno v naprostém pořádku. (R.)

(40)

Zdálo se mi zase o mimozemšťanech, ale tenhle druh jsem neznala. Přiletěli nad naši Zem a chtěli nás ovládnout, a to zcela, vzít nám vše co máme rádi, zavést jejich řád a vzít nám naši svobodnou vůli, manipulovat nás, jak jinak než pomocí strachu, udělat z nás loutky na práci. Chtěli dokonce každého člověka odtrhnout od jeho rodiny a přiřadit ho k někomu jinému, tím by lidem vzali to nejcennější, svou rodinu a milující lidi. (Cr.)

(41)

V průběhu poslední doby se mi ve snech objevují prazvláštní bytosti, které vnímám nejdříve s úlekem, protože nemívají vždy lidské tváře, ale pak cítím, že nechtějí ublížit, jen jsou jiné.

V prvním snu jsem viděla křišťálově modrou bytost s podobou ženy. Byla průzračná, krásná, éterická a v ruce držela luk se šípy. Ten sen celý ukazoval na jakousi apokalypsu, kde bylo ukázáno datum 2017 s tím, že lidé se rozdělují do jakýchsi skupin. Některé jsou ve stejných hnědých šatech a vypadají jako armáda bez mysli, jiní se sdružují do domů a starají se o přírodu a zemědělství. Příroda je zdevastována jakousi pohromou, všude krátery a červená hlína. Jen na několika místech jsou oázy zeleně. U mého domu se objevila tato bytost a mířila na mě lukem. Když jsem jí vysvětlila, že všichni lidé nejsou zlí a že Země má šanci žít, dala luk dolů a podala mi šíp. Z jejího pohledu, i bytosti jako takové byl cítit svěží závan větru, vody a tepla. (M.)

(42)

Bylo to v mém rodném domě, v jeden zvláštní den, který byl zamračený jako dnes ráno. Všimla jsem si, že se žene nějaká zvláštní bouře... a všem jsem řekla, že mi jednou nějaká vědma řekla, že se takové bouře budou opakovat častěji, až jednou slunce nevysvitne vůbec, a to bude úplný konec.....všichni jsme se schovali doma, měla jsem zvláštní pocit bezpečí, ale bouře stále zesilovala..víc a víc, cítila jsem, jak se chvěje dům....a říkala jsem si: to je asi ten konec....začaly mírné otřesy země a všichni měli velký strach a v tom jsem se probudila s velkou úzkostí, ale zároveň úlevou, že to byl jen sen.............Často mívám sny typu konec světa vlivem nějaké přírodní katastrofy, většinou bouře........... (M.)

(43)

Když se lidi dověděli o konci světa, tak začala panika, procházela jsem městem a viděla následky asi tři dny poté... jakoby se všechno snažilo fungovat jako předtím, lidi přešel asi strach, ale viděla jsem mrtvého muže před vchodem do velkého supermarketu, ušlapal ho dav, který si chtěl udělat zásoby potravin... byla z něho úplná placka. No všude spoušť... Já jen vím, že jsem pak sháněla oblečení v nějakém butiku, s kamarádkou, chtěla mi pomoci najít věci, co budu potřebovat (teplou bundu na zimu a zimní boty), že se nějak budeme potloukat a utíkat, bez domova, venku... nevěděli jsme, co bude. Vím pak, že mě pronásledovala žena, která byla jakoby... vůdce nwo nebo co... vím, že uměla už ovládat lidi pomocí mysli a díky těm čipům byli vážně... úplně mimo sebe, jak roboti. Chtěla mě zastrašit, měla jsem pocit, že jsem snad zbyla jediná na světě, kdo nepodlehl, sama... (Cr.)

(44)

Vzpomínám na to, když jsem byla malá holčička (asi 8 let), jsem měla zvláštní sen, že nejprve se nám zdá, že na naši Zemi je konec světa, protože jsem si akorát všimla zdálky z vesmíru, jak kometa letěla k Zemi, nejprve vybuchla a zřítila přímo na Zemi. Nikdy nezapomenu, jak při sražení Země s kometou jsem měla "obavu", ale potom jsme vůbec nerozuměli, že jsme žili a žijeme nadále... Všude SVĚTLO na Zemi. Jako malá holčička jsem vůbec nepochopila, co je to. (BF)

(45)

Ze včerejška na dnešek, když byl úplněk, se mi zdál sen o tom, že Země se přestala točit a že všechny vnitřní planety se dostaly do jedné roviny, ale v jiném uspořádání : Merkur, Venuše, Mars, Země. Na Zemi byl stále život, ale slunce už tak nezářilo, vzduch zde byl zcela čistý. Poté, co se dostaly tyto planety do stejné roviny, jsem se ocitl na Marsu. Zde se už dal vzduch dýchat, ale byl kyselý. Ptal jsem se nějakých lidí, kolik je zde stupňů a ti mi odpověděli, že denní teploty se drží deseti až dvaceti. (M.)


Svoje sny o UFO môžete zasielať i na adresu UFO Novín.

Text: Ladislav Zelinka

ladislavzelinka@seznam.cz

Zdroj: Exopolitika.cz


Všetky časti postupne nájdete na tejto adrese.

marec 04, 2012 23:59 popoludní

 

 

Top