Obrázok používateľa CEZ OKNO
Star Trek versus Solar Warden – skutečná vesmírná flotila

Jeviště po celé Americe uvádějí premiéru Star Treku – nejnovějšího v sériích filmů založených na slavném televizním seriálu Gena Rodenberryho o lidské budoucnosti, o civilizaci cestující vesmírem. Tento nový film se vrací s původní posádku televizního seriálu Star Treku. Zobrazuje, jak byli rekrutováni, aby se přidali k vesmírné flotile a odvážně se vydali tam, kde předtím nikdo nebyl. Jedna upoutávka ukazuje hádavého Jamese Kirka. Kterého vyzval důstojník vesmírné flotily, aby následoval šlépěje svého mrtvého otce a přidal se k flotile. Vesmírná flotila byla Rodenberryho futuristickým pohledem na lidskou budoucnost. Avšak vesmírná flotila možná neexistovala jen v Rodenberryho kreativní mysli.

Pokud se má věřit jistému počtu vojenských a korporačních informátorů, vesmírná flotila existuje ve velmi rozškatulkovaném programu nazývaném „Solar Warden“ - tajná antigravitační vesmírná flotila pod řízením Strategického velitelství Spojených států.

V televizních seriálech, je vesmírná flotila popisována jako „obranná, badatelská, diplomatická a výzkumná složka Spojené federace planet“. Zatímco Rodenberryho slavný televizní seriál je vykreslován jako vědecko-fantastický – jeho základní součást se zdá být založena na skutečnosti. Podle zápisníků prezidenta Ronalda Reagana: „Vesmír je opravdu poslední hranice a některé z vývojových trendů v astronomii atd., jsou jako vědecko-fantastické, kromě toho, že jsou reálné. Dozvěděl jsem se, že kapacita našeho shuttlu je taková, že bychom mohli obíhat po oběžné dráze s 300 lidmi.“ Byl Reagan tajně seznámen se skutečnou vesmírnou flotilou, a jak by mohl mít shuttle v roce 1985 kapacitu na 300 lidí na orbitu oběžné dráhy?

Rozrůstající se flotila antigravitačních plavidel, byla jednou z nejpřísněji utajovaných tajemství v Americké historii. Podle tajného antigravitačního výzkumu vedeného v 50tých letech, byly časem postaveny antigravitační plavidla. Na veřejnost vyšli informátoři, kteří popisovali různé tajné programy, kde se používaly antigravitační principy zčásti nebo zcela. Část jedna, této série starých článků popisovala různá antigravitační plavidla, jako je TR-3B, Aurora a bombardér B-2. Také byli citováni věrohodní badatelé a letečtí experti, kteří potvrzovali skutečnost antigravitačních technologií a jejich úspěšný vývoj.

Co je nejdůležitější, flotila antigravitačních vesmírných plavidel byla údajně vytvořena pod vojenským kódovým označením „Solar Warden“. Část dvě, této investigativní sady článků, diskutuje o různých zdrojích odhalujících existenci Solar Warden a jejího nejpravděpodobnějšího umístění v americkém strategickém velitelství. Solar Warden podle citovaných informátorů, již zbudoval základnu na Měsíci a Marsu a je zapojen do meziplanetárního výzkumu.

Strategické velení v současné době obsahuje vesmírná velitelství z třech hlavních amerických vojenských služeb. Jsou to: Vesmírné velitelství leteckých sil, Velitelství vesmírného námořnictva a Vesmírné velitelství americké armády. Pokud je Solar Warden správné kódové označení pro tajnou antigravitační vesmírnou flotilu, pak podle příručky pro vojenská kódová jména, označuje Solar Warden společné síly velitelského projektu. Jako společné velitelské síly, koncipuje Solar Warden různá americká, vojenská vesmírná velitelství, ale budou ústavně skryty v jednom z vesmírných velitelství. Vesmírné velitelství leteckých sil je nejstarší (aktivováno 1. září 1982) a nejznámější vesmírnou organizací v dosahu Strategického velitelství.

Avšak skutečná hvězdná flotila je nejpravděpodobněji institucionálně skryta a řízena Velitelstvím vesmírného námořnictva, které oficiálně začalo své operace 1. října 1983. Velitelství vesmírného námořnictva slouží jako Alternativní vesmírné řídící středisko pro Vesmírné velitelství leteckých sil USA a „také objevuje, sleduje, identifikuje a pořizuje katalogy všech objektů ve vesmíru, vyrobené člověkem.“ Velitelství vesmírného námořnictva proto tedy má kapacitu k řízení skutečné hvězdné flotily.

Když si poprvé britský počítačový hacker našel cestu do tajných spisů Vesmírného velitelství USA (později začleněno do Strategického velení, 1. října 2002), objevil jistý počet námořních termínů, jako „převody flotily za flotilu“ týkající se ne-pozemských důstojníků. Řekl:

„Našel jsem tam nějaký seznam jmen důstojníků... pod záhlavím . Neznamená to malé zelené mužíčky. Myslím si, že to znamená mimo pozemskou sféru. Našel jsem tam nějaký seznam

a jakýsi seznam jmen lodí. Vyhledal jsem je. Nebyly to lodi amerického námořnictva. To, co jsem viděl, mě donutilo uvěřit, že mají nějaký druh vesmírné lodi, mimo planetární.“

Garry McKinnonův závěr o lodní vesmírné flotile USA, podporují poznámky sloužících námořních důstojníků USA, kteří odhalili v soukromých rozhovorech, že americké námořnictvo má na starosti politiku, když přijde na použití pokročilých mimo planetárních technologií. Všechno tohle naznačuje, že Solar Warden je institucionálně schován uvnitř amerického Velitelství vesmírného námořnictva.

Zatímco film Star Trek bude hitem pro ty, co si přejí zaměstnat svou schopnost představivosti, Solar Warden je unikající fakt pro ty, co používají své investigativní (badatelské) schopnosti. Podle všeho je Solar Warden skutečná hvězdná flotila; třebas vám Star Trek pomůže se tam dostat.
Michael Salla, Ph.D.
Autorova poznámka: Toto je část tři sérií investigativních článků o tajné americké antigravitační vesmírné flotile.
překlad Karel Rašín
Zdroj: EXOPOLITIKA.cz


Seriál "Filmová fikcia alebo fakt?" nájdete na tejto adrese.

október 04, 2009 21:33 popoludní
 • krát komentár

3 krát komentár

 1. Obrázok používateľa ivur
  ivurdecember 15, 2009 00:43 dopoludnia

  Komentár: 

  Toto bude najskor kapitalna blbost a mne to pripada ako reakcia na kopu zvukovych "listov" Americacana Petra Bettera, ktory popisuje prave ruske kozmosfery (antigravitacne plosiny) ohrozujuce Ameriku. V kontexte P.B. varuje Americanov pred "bolsevikmi" co zanedbali obranu vlastnej krajiny, teda USA a nechali ju napospas ruskym tiez "bolsevikom". V dalsich zas koketuje s nacistami. Cele to to nesurode a trapne....hoci vie iba Boh co za tym vsetkym je. Ak si dame do suvislosti vsetky informacie o utajovanych technologiach (teda aj antigravitacne pohony) na oboch stranach s kopou vylozenych blbosti autorov ako su P.Better, Brandon a pod. ale aj suvisiace webove stranky skoro vsetky v USA (a v tej suvislosti sa nedaju nespomenut aj konspiracne teorie ohladne letov Apollo) clovek sa nemoze zbavit dojmu, ze ide o bud cielenu manipulaciu vererejnosti alebo zakryvanie skutocnosti o neuveritelnom zaostavani vesmirnej techniky USA v poslednom desatroci. Za poslednych viac ako desat rokov sa vlastne vyzkumny potencial USA prestahoval mimo krajinu spolu s technologickim rozvojom a je skoro nemozne v Cine alebo v Indii zabezpecit take oblbovanie verejnosti ako je to mozne v USA. To co verejnost v USA berie ako neoddiskutovatelny fakt je inde vo svete na smiech. Mozno preto vidiet v USA na jednej strane prehnanu pychu na americky technicky a hospodarsky potencial mohotne podporovany Holywoodom, TV a rozhlasom a v zapati na druhej strane doslova paranoju z mozneho zaostavania a upadku vo vsetkych smeroch.

 2. Obrázok používateľa Feri
  Feridecember 15, 2009 12:44 popoludní

  Komentár: 

  ista snaha tu je, ale podla mojho nazoru sa miestami systematicky mylis. Vseobecne povedomie o urovni kozmickej techniky ktoru maju obe strany "hore" je zalostna. Co si myslis, ze tie vybuchujuce americke satelity sa s niecim nahodne zrazili? Kazdy chvilku taha pilku, otazne je, ako by to dopadlo v pripade konfliktu v kozme, keby sli do toho obe strany naplno...

 3. Obrázok používateľa sando
  sandofebruár 14, 2010 15:32 popoludní

  Komentár: 

  podľa mňa maju obe strany lietajúce taniere alebo aj iné vesmírne plavidlá veď si nemôžeme myslieť že od čias vyvynutia raketoplánov sa nevymýšlalo nič lepčie za tie roky aj somár niečo vymyslí.A to že raketoplány ešte lietajú je možno pre to lebo je to vhodný zastierací manéver. a tovar aj tak treba na iss vyniesť tak zabyjú dve muchy jednou ranou. Ale ak sa mýlim a nič sme ešte nevymysleli, tak potom je to veľmi zlé. To by svedčilo o tom ,že niekto zámerne brzdí rozvoj lietania a na to určite bude mať aj dôvody, ktoré nemusia byť pre nás dobré.

 

 

Top