Obrázok používateľa CEZ OKNO
Tvrzení dvou britských přátel unesených do UFO vyvolalo tajný vojenský výzkum

Badatelé UFO zahájili zkoumání na nejvyšší úrovni ohledně tvrzení dvou mužů, kteří byli v hlavním městě uneseni mimozemšťany. Legendární příběh Garryho Wooda a Colina Wrighta, kteří řekli, že byli prohlíženi mimozemšťany poté, co byla jejich dodávka zaskočena létajícím talířem, se právě natáčí jako film s hlavní postavou Billyho Boyda.


Ale spíše, než aby byl příběh tenkrát odmítnut jako hollywoodská fantazie, byl tento incident z roku 1992 brán dostatečně vážně na to, aby byl zkoumán ministerstvem obrany.

Garry, tenkrát 33letý muž, technik z ambulance v Edinburghu, jel autem do Tarbraxu, Jižní Lanarkshire a doprovázel jej 25letý Colin.

Tajné dokumenty, dnes odhalené, uvádějí, že Garry “jel po silnici A70, když jistý objekt spustil nějakou clonu silně bílého světla těsně před auto.“


Zpráva pokračuje: “Jeho kamarád ztratil na 10-15 vteřin vědomí. Myslel si, že zemřel. Když se probral, jeho auto jelo opačným směrem na špatné straně silnice. Když se podíval na hodinky, postrádal asi hodinu.”

UFO bylo popisováno jako 6 metrů vysoké a 9 metrů široké, černé se žádnými světly. Ve zprávě se říká, že toto tvrzení bylo oznámeno na policii, lékaři, psychologovi a univerzitě.

Krátce po incidentu navštívila ona dvojice badatele paranormálních jevů, Malcolma Robinsona, který je přesvědčil, aby podstoupili hypnoterapii, která měla odhalit, s čím to mimozemšťané na mužích experimentovali. Robinson, který pomáhal psát A70 – film na základě tvrzení, která byla odhalena minulý rok – řekl, že o podmínkách v dohodě k filmu bylo ve zprávě Garrymu od ministerstva obrany zakázáno mluvit.

Ale v roce 1996 Garry řekl: “Viděl jsem tři postavy přicházející k mému autu. Ucítil jsem intenzivní bolest, nějaký elektrický šok. Pak jsem se ocitl v nějaké místnosti. Viděl jsem takové věci jako malé mužíčky, pohybující se kolem - a něco mi dělali. Pak se přiblížila bytost asi 180-190 cm velká. Byla bělošedá s velkou hlavou a temnýma očima s dlouhým, útlým krkem, velmi úzkými rameny a zápěstím. Ti malí byli asi 90cm velcí a zdálo se, že všechnu práci dělají oni, zatímco ti velcí vedli komunikaci.“


Dále svědek řekl, že mimozemšťané k němu mluvili a řekli: „Jsme již zde a přicházíme sem.“

Wood také tvrdil, že mu do oka umístili nějaký rozpálený předmět vypadající jako pohrabáč a byl obklopen dalšími plačícími lidmi.

Tajné dokumenty také odhalují, jak jistá posádka letadla na letu z Aberdeen do Edinburghu ohlásila, že ze svého kokpitu vidí nějaké „jasné světlo“ prostupující skrze oblohu, což se odehrálo v prosinci 1996.


Mezitím, George Foulkes, tehdejší labouristický poslanec, se ptal na projekt US Air Force, Aurora, což je vysokorychlostní letoun začátku 90tých let, který sledoval zprávy o neidentifikovaných radarových, vysokorychlostních kontaktech kolem Královského letectva RAF v Machrihanish, Kintyre. Bylo mu řečeno, že tato záležitost byla otázkou amerických úřadů.

12. 7. 2012

http://www.scotsman.com/news/scottish-news/top-stories/friends-ufo-abduc...

Preklad: Karel Rašín

Zdroj: http://www.exopolitika.cz/


Súvisiace:

Seriál: Sú oveľa bližšie než sme ochotní pripustiť
http://www.cez-okno.net/rubrika/serial-su-ovela-blizsie-nez-sme-ochotni-...


august 18, 2012 20:07 popoludní

 

 

Top