Obrázok používateľa CEZ OKNO
UFO přistálo, aby si opravilo díru v trupu

Událost se odehrála 30. března 1995. Když místní farmář z Groot Marico v oblasti západní Transvaalské planiny poprvé toho rána zpozoroval objekt diskovitého tvaru, všiml si, že má na trupu výrazně viditelnou díru. Farmář Jan Pienaar (45) řekl, že podle jeho názoru to bylo „plavidlo“, které přistálo na odlehlé silnici mezi Coligny a Brakspruit, protože mělo poškozený trup, který chtělo opravit. Avšak příjezd jeho osoby pravděpodobně přiměl „plavidlo“ se spěšně vzdálit a rychle vystoupat na oblohu.

"Mimozemský létající objekt přistál, aby si opravil díru v trupu, říká farmář.“

Mimozemský objekt proměnil celou oblast ve zmatek svými osobitými kousky na nebi nad severními provinciemi, kde předváděl své manévry - zdá se, že i když byl jen promáčknutý, tak to vyžadovalo hlavní opravu.

Pan Pienaar uvedl, že jeho téměř čelní srážka s mimozemským plavidlem bylo něco tak mimořádného, že na to nezapomene na zbytek svého života. Měl potíže popsat pocit úplného zmatku během 3-4 minutového setkání.

Pienaar vysvětluje: "Bylo asi 8:30 dopoledne, když jsem vjel do zatáčky, uviděl jsem nějakého tmavého muže jak si stíní rukou před obličejem, jako by chtěl něco zahnat. V tu chvíli se motor mého nového, malého náklaďáku zastavil. Vzhlédl jsem a uviděl něco neuvěřitelného: zhruba 80 metrů na silnici přede mnou stálo obrovské plavidlo, které spočívalo na třech přistávacích nohách. Zabíralo celou šířku silnice a bylo asi 8-9 metrů vysoké. Celé plavidlo bylo průsvitné a lesklé, jako by bylo vyrobeno z nějakého typu nerezové oceli. Mělo podobu dvou převrácených talířů položených na sebe. Zdálo se, že na horní úrovni to mělo sedm oken nebo okének. Odněkud vyzařovala červeno-fialovo-zelenavo-žlutá záře, osvětlovala tělo objektu. V lesku světla jsem byl schopen si uvědomit, že létající talíř měl problémy, protože měl jakýsi důlek s otvorem o něco menším než 60cm přesně na švu kolem okraje. V okolí jsem neviděl žádné bytosti, pouze toto „podivné“ plavidlo, které hučelo jako nějaký gigantický elektrický šlehač. Vystoupil jsem z auta, ale náhle jsem nemohl udělat ani krok. Bylo to, jako nějaký magnet, který mě na místě přikoval. Takhle jsem stál asi 2-3 minuty, než se letoun najednou vznesl do vzduchu. Nejdříve vzletěl jako helikoptéra vysoko do oblak, pak zrychlil jako blesk směrem do nebe."

Pan Pienaar řekl, že mu chvíli trvalo než se vzpamatoval a nasedl do vozu, nastartoval a motor okamžitě chytl. Po incidentu pokračoval ve hledání onoho černocha, kterého si všiml předtím, protože byl zvědav, co se s ním stalo. Všechno, co viděl, byl je mužův vlající plášť ve větru, jak šíleně rychle uháněl prašnou cestou směrem pryč.

Z nedaleké farmy zavolal Pienaar policii a bylo mu řečeno, že tento mimozemský objekt byl podle všeho pozorován již tu noc předtím v různých lokalitách nad severními provinciemi. 30 minut po telefonátu zajel Pienaar zpět na místo, kde zažil neobvyklé setkání s létajícím talířem. Tentokrát jej doprovázel Chap Smit, farmář z této oblasti. Zastavili náklaďák na místě, kde Pienaar spatřil létající objekt a vystoupili z auta. Země na místě přistání byla rozžhavená a kdybyste se jí dotkly, snadno by vám popálila ruku. Ve vzduchu se vznášel divný a přetrvávající odér – téměř jako chloroform. Ten starý černoch mezitím zmizel a nezbyly po něm žádné stopy.

http://www.ufoevidence.org/cases/case713.htm

Preklad: Karel Rašín

Zdroj: http://www.exopolitika.cz/


Súvisiace:

Z histórie UFO
http://www.cez-okno.net/rubrika/z-historie-ufo


august 10, 2012 21:49 popoludní

 

 

Top