Obrázok používateľa CEZ OKNO
UFO VYŘAZUJE Z PROVOZU AMERICKÉ NUKLEÁRNÍ STŘELY

Kapitán Robert Salas (pilot amerických Air Force v penzi) a badatel i přednášející Robert Hastings se již brzy ocitnou na pódiu Národního tiskového klubu ve Washingtonu DC, aby řekli světu, že se zdá, že UFO má sklon manipulovat s americkými nukleárními zbraněmi. Je zřejmé, že některé posádky UFO jsou zvědavé na americké nukleární instalace. Badatel UFO a přednášející Robert Hastings ve své knize „UFOs and Nukes: Extraordinary Encounters over Nuclear Weapons“ se domnívá, že vojenskými zaměstnanci byly na radaru spatřovány a sledovány stroje neznámého původu, které monitorovaly a někdy manipulovaly s nukleárním arzenálem. Robert Salas se osobně takové události účastnil již v roce 1967 jako odpalovací velitel.

Bývalý vojenský zaměstnanec poskytuje výpověď

Zdá se, že přes 150 rozhovorů Roberta Hastingse – bývalého zaměstnance Air Force, nastavilo zneklidňující měřítko, nejen protože dosvědčují pravidelnost tohoto podivného výskytu, ale že těmto armádním svědkům bylo řečeno – pod vážným trestem – aby o žádné takové situaci nediskutovali s civilisty ani s tiskem. Přesto, navzdory značným masovým důkazům, toto národně bezpečnostní fiasko bylo sumárně opomenuto a ignorováno hlavním proudem médií – stejnými médii, která poskytla americkým lidem plný pohled na aféru Watergate v roce 1973 a na tak zvané „Pentagon Papers“ uveřejněné v New York Times v roce 1971 a na skandál s Iránem v roce 1986.

Vypadá to tak, že americká politika zamlčování je dvousečným mečem. Pokud vláda odhalí, že její nukleární zařízení jsou otevřeně zranitelná od neautorizovaného vstupu/vletu technicky lepších plavidel pilotovaných neidentifikovanými pozorovateli, pak vládní úředníci budou muset připustit, že jev UFO je faktická realita.

Avšak jistá pochmurná otázka zůstává: může si vláda Spojených států dovolit připustit, že její úředníci tyto vlety pozorovali a může uznat, že ta nejmodernější vojenská složka na planetě nemá tuto situaci vůbec pod kontrolou? Politicky řečeno, oznámení tohoto druhu by mělo enormní národně-bezpečnostní důsledky.

Hastings sám jednoznačně říká: „Neodsuzuji žádnou vládní agenturu za její politiku bezpečnosti týkající se UFO, ale věřím, že americké veřejnosti by se měla poskytnout fakta.“

Podobná tvrzení nezávisle učinil bývalý kapitán Robert Salas ve své knize „Faded Gaint“. Salas sloužil během března 1967 na letecké základně Malmström, kde je nukleární instalace v Montaně, když se 6-8 nukleárních hlavic stalo neaktivních, zatímco se nad silem, kde jsou hlavice uskladněny, vznášel světlý, do oválu tvarovaný objekt. Podobný incident se odehrál poblíž letecké nukleární instalace Echo, kde bylo vyřazeno 10 střel, které se staly „neoperativními“, zatímco bezpečnost a vojenští údržbáři a zaměstnanci pozorovali UFO, jak se vznáší nad odstřelovací rampou.

Jak Robert Salas, tak Robert Hastings se objevili v pořadu CNN Larryho Kinga, aby řekli o svých zkušenostech a výzkumu. Kapitán Salas svědčil o své zkušenosti také v Národním tiskovém klubu ve Washingtonu v roce 2001.

Hastings a Salas plánují hlavní tiskovou konferenci v Národním tiskovém klubu ve Washingtonu tento podzim, kde odhalí více o této záležitosti, která má jasně závažné národně bezpečnostní důsledky.

Kapitán Robert Salas vypovídá o vypnutí raketové základny UFO

Časně ráno, 16. 3. 1967 byl kapitán Salas ve službě jako zástupce velitele raketové bojové jednotky na Minuteman ICBN, 85 mil od malmströmské letecké základny v centrální Montaně. Salas si vybavuje, že posádky obsazující raketová střediska, které byly tenkrát poslány do směny, bývají zamčeny v podzemí na 24 hodin. Když se objevil incident s UFO, věděl, co se děje ze zmatených a ustrašených telefonních hovorů od bezpečnostní služby sloužící na povrchu, která hlásila pulzující, 12 metrů velký diskovitý objekt s červeným světlem. Viděl, že rakety, které měli pod kontrolou, se náhle vypnuly (později bylo objeveno, že systémy, které vyhledávají cíl, byly jedinými komponenty, jež byly postiženy).

Salas píše: „Okamžitě jsem šel za velitelem, poručíkem Fredem Meiwaldem, který byl na plánovaném odpočinku a spal. Vzbudil jsem ho a stručně jsem ho seznámil s telefonními hovory a o tom, co se děje nahoře. Asi uprostřed naší konverzace, jsme oba uslyšeli, skrze uzavřený prostor kabiny, jak se rozezněl první poplachový klakson. Oba jsme okamžitě pohlédli na panel signalizátorů světel na velitelském stanovišti. Světla nefungovala, akorát dvě červená bezpečnostní světla byla rozsvícena, což naznačovalo problémy na jedné z odpalovacích ramp. Fred vyskočil k panelu, aby se dotázal na podivné chování systému a aby zjistil příčinu problému. Předtím, než to mohl udělat, se spustil další poplach na další odpalovací rampě, a pak další a další současně. Za pár vteřin jsme ztratili šest až osm raket, které byly nepoužitelné.

Ačkoli jsem věděl, že Salas říkal tuto příhodu alespoň stokrát, vybídl jsem ho, aby mi ji zopakoval. Trpělivě prošel všemi podrobnostmi své zkušenosti. Pak jsem se zeptal, co si myslí osobně: „Myslím, že se nám někdo snaží říci, abychom se zbavili nukleárních zbraní.“

Jak ví Salas (nebo Air Force věděla), že to byl případ narušení, a ne jen možné selhání vzhledem k pozemským okolnostem? Řekl, že jedinou věcí, která mohla být schopna ovlivnit silné elektronické štíty (které byly robustními komponenty ze 60tých let, nikoli křehké silikonové obvody) mohl být velmi silný elektromagnetický impuls. Ovšem ani nyní neví o ničem takovém, co by mohlo proniknout podzemní základnou a „shodit“ systémy vyhledávající cíle tolika raket najednou. (Další UFO se objevilo nad blízkým střediskem tu samou noc, s podobnými důsledky).

Společnost Boeing, která stavěla tyto zasažené komponenty, prováděla testy, aby se pokusila incident vypnutí instalace reprodukovat. Nic přesvědčivého ale nenašla, kromě velmi specifického impulsu vyslaného do jednoho logického obvodu, který fungoval v okamžiku testu na 80%. Jak mohl být tento druh elektronického impulsu vyslán na tak specifický komponent a vyřadit tím zároveň mnoho raket, nebylo nikdy určeno.

Torronto, Kanada, 9. 3. 2010

ZNN - ZlandCommunications News Network (exopolitics Canada)

https://sites.google.com/site/zlandcommunications/

Překlad Karel Rašín

Zdroj: EXOPOLITIKA.cz

marec 22, 2010 23:59 popoludní
  • krát komentár

0 krát komentár

 

 

Top