Obrázok používateľa CEZ OKNO
ÚNOS DO UFO NA UKRAJINĚ

Jmenuji se Kristýna K. a jsem z Ukrajiny. V kontaktu s mimozemšťany (Šedými) jsem od dětství, ale oni my o své přítomnosti řekli teprve, až mi bylo 12 let. Nebyla jsem tak překvapená, ačkoli jednou v noci se změnil můj pohled na svět.

20. srpna 2006 oslavovala moje babička 55. narozeniny. Moje rodina zařizovala v našem domě (Dněpropetrovsk) oslavu. Když jsem prodala humry, které jsem toho dne nachytala v řece Samaře a vydělala si nějaké peníze, zašla jsem do místního obchodu koupit nějaké jídlo a dárky pro babičku. Také jsem si koupila laser (laserové ukazovátko), o němž jsem snila, že ho chci mít.

Když jsem se vrátila domů, uvítala jsem hosty a nějakou dobu si hrála s kamarádkou. S laserem jsem si začala hrát později. Mířila jsem s ním na všechny možné strany. Postavila jsem se pod statný ořech, který rostl blízko našeho domu - tam jsem mířila laserem znovu po obloze.

Dělala jsem si legraci z lidí, kteří tvrdili, že je unesli mimozemšťané v jednom TV programu, jenž šel noc předtím. Myslela jsem si, že lidé, kteří tvrdí takové věci, jsou buď potrhlí nebo se trochu zbláznili. Když jsem mířila laserem na nebe, říkala jsem si: „Co by bylo, kdyby se mimozemšťané objevili.“ To byl vskutku velice špatný vtip.

Tu noc, kdy již všichni spali, jsem se probudila, protože moje ložnice byla osvětlena jasným světlem a zdálo se, že to vchází do domu odněkud z venku. Když jsem uviděla světlo v pokoji, nějak jsem se ocitla venku na dvorku před domem. Viděla jsem, že světlo na mě mířilo seshora z nějakého druhu plavidla. Všechno, co jsem mohla dělat, bylo jen zírat na tu loď. Nechápu, co se mi stalo, protože jsem si nikdy nedokázala vybavit žádnou zkušenost. Najednou jsem se ocitla uvnitř toho, co byla takzvaná „loď“. Viděla jsem vysokou šedou postavu, jak stojí přede mnou. Zíralo to na mě a já též. V jednu chvíli jsem se toho zeptala: „Kdo jsi a odkud pocházíš?“ Řekl, že je z planety „Teoreya“, která leží v 3. galaxii (což, jak jsem později zjistila, nebyla pravda). Začala jsem se kolem sebe rozhlížet. Uviděla jsem nějakého muže, který ležel na stole a kolem něj stály další bytosti a něco dělaly. Začala jsem se bát, předtím jsem byla zcela pasivní vůči všemu, co se dělo.

Ten Šedý, co stál přede mnou, řekl: „Neboj se, všechno bude v pořádku, nechceme ti ublížit, uklidni se…“ Mluvil dál o nějakých věcech, stále znovu a já se skutečně uklidnila. Řekl, že jeho rasa má nějaké potíže a potřebují tu něco udělat, protože se nemohou reprodukovat nebo něco v tom smyslu. Přistoupil blíž a zeptal se mě, zda chvi vidět zázrak. Podívala jsem se na sebe a pak na něj. Cítila jsem, že zázrak, o kterém mluvil, nebyl zrovna z těch, jaké by člověk chtěl zažít. Polekaně jsem se zahleděla a jemu se to nelíbilo. Začal mi znovu něco říkat, ale na tuto chvíli si vůbec nepamatuji, přestože vím, že jsem tam stále byla.

Pak nějak byl čas mě vrátit, pamatuji si, jak mi říkali, že se ještě jednou vrátí znovu, ale že se to stane, až je nebudu čekat. Následujícího dne jsem se probudila a cítila, že si všechno musím zapsat, co se tu noc se mnou stalo, abych na to později nezapomněla. To, co mě překvapuje, je, že po tomto incidentu jsem se stala velmi poslušnou, což je v mém případě neobvyklá věc. Dělala jsem všechno, nejen to, co mi bylo řečeno, abych udělala, členy rodiny, ale i přáteli! Nebyla jsem schopna odolat vůbec ničemu, co mi bylo řečeno. To když jsem byla mladší, byla jsem dost nedbalá v mnoha věcech a zvířata jsem považovala za samozřejmost. Nejsem si jista, jak se to stalo, ale slyšela jsem jakýsi hlas nebo nějaké informace, vynořující se v mé mysli: že když budu ubližovat nějakému zvířeti, „oni“ se vrátí a něco mi udělají. Měla jsem spousty zážitků od té doby, ale pak se mi asi před rokem (2010) stalo něco velmi zajímavého. Něco se mi zdálo, ale pak ty věci, které jsem ve snu viděla, měly skutečný smysl. Viděla jsem nějakou dívku, jak stojí přede mnou. Prostě stála a dívala se na mě. Po nějaké chvíli mi řekla: „My jsme se poučili z našich chyb a nyní je čas učit se od vás.“ Pak řekla něco v nějaké řeči, které jsem nerozuměla. Chtěla jsem se probudit a zapsat si to, ale nebyla jsem schopna přimět se fyzicky vstát. Když ta dívka říkala: „Je čas učit se od vás“, mínila náš svět jako celek.

Reader Report, 21. 6. 2011

Preklad: Karel Rašín

http://alienabductionsexposed.com/2011/reader-report-of-alien-abduction-...


Súvisiace:

Seriál: Projekt Alfa
http://www.cez-okno.net/rubrika/serial-projekt-alfa


Zdroj: Exopolitika.cz

Rubriky: 
september 06, 2011 17:29 popoludní

 

 

Top