Obrázok používateľa CEZ OKNO
VŮDCI SVĚTOVÉHO BUSINESSU ŘEKLI, ŽE LÉTAJÍCÍ TALÍŘE JSOU SKUTEČNÉ A MIMOZEMŠŤANÉ EXISTUJÍ!!!

Někteří z vedoucích postav businessu zaplatili za vstupenku až 5000 dolarů, avšak získali rozhodně více, než s čím počítali, když navštívili první den Fóra o globální konkurenceschopnosti (GCF), které se konalo v Rijádu v Saudské Arábii koncem ledna 2011. Bylo jim tam totiž řečeno, že létající talíře existují a že je lepší začít přemýšlet o dopadu mimozemského života a jeho technologií na business. Saudskoarabský Generální investiční úřad každoročně svolává schůzi GCF, která dává dohromady obchodní a politické vůdce, aby společně diskutovali o způsobech podpory konkurenceschopnosti businessu. Poprvé na této výroční konferenci GCF pořádali panelovou diskuzi o UFO a mimozemském životě. Diskuze měla název „Učení z vesmíru“ (Learning from Outer Space) a zahrnovala pět řečníků, kteří všichni podporovali ten názor, že mimozemský život je reálný a má velký dopad na svět tak, jak jej známe.

Panelová debata se konala 23. ledna 2011 a byla „hlavním plenárním“ zasedáním a kladla si za cíl, aby všichni účastníci GCF vyslechli to, co jim museli říci experti o UFO a mimozemském životě. V publiku sedělo až na 100 účastníků elit světové politiky a businessu jako např. bývalý britský premiér Tony Blair, kanadský premiér Jean Chretien, Jim Albangh, prezident a výkonný řiditel koncernu Boeing, Andy Bird, předseda Walt Disney International, Jared Cohen, ředitel Google, bývalý americký prezident Bill Clinton, Hans Dieter Pötsch, člen rady managementu Volkswagen AG a mnoho dalších. Sdělení, kterého se jim dostalo, bylo, že otázky týkající se mimozemského života jsou skutečné a je lepší začít věnovat pozornost tomu, jaké to má důsledky na business. Základním tématem bylo: je třeba využít znalostí, získaných výzkumem v oblasti ufologie a hledání mimozemského života.

Panelová diskuze: „Učení z vesmíru“

Debata se zabývala nekonvenčním a vysoce závažným tématem mimozemských životních forem, která měla přesný název: „Kontakt: učení z vesmíru.“ Experti, jako Zoaghloul El-Naggar, Stanton Friedman, Michio Kaku, Nick Pope a Jacques Vallee představili přesvědčivé případy existence bytostí žijících v galaxii, sestavili empirické důkazy, dotkli se náboženství a teologie a dosáhli logických zdůvodnění.

Diskuzi otevřel fyzik Stanton Friedman svými poznámkami a smělým výrokem: „Létající talíře jsou skutečné!“ a shrnul názory členů panelové debaty. „I kdyby UFO a mimozemšťané nebyli skuteční, jen přemýšlejte, jak velkou věcí by bylo rozšířit rozměr našeho myšlení a zahrnout do něj i galaktické sousedství než jen naší planetu.“ Řekl v podvečer svého odjezdu AOL News a pokračoval: „Myslím, že vůdci businessu, kteří chtějí hledat nové inovace, musejí hledat někoho, kdo je daleko před námi.“

Friedman však šokoval dalším prohlášením: "Po 52 letech studia a výzkumu jsem dospěl k závěru, že důkazy jsou zdrcující, že Země je navštěvována inteligentně řízenými mimozemskými kosmickými loděmi. Jinými slovy, některá z UFO jsou cizí plavidla.“

Nick Pope zkoumal potencionální důsledky mimozemšťanů z vesmíru na současný business z pohledu rentability mimozemské obchodní značky a sponzorství.

Zatímco El-Naggar byl také přesvědčen o mimozemské existenci, ujal se zajímavého bodu, že nemusí být etické utrácet zdroje ve snaze kontaktovat mimozemské společnosti, když stále čelíme válkám a chudobě v naší vlastní společnosti.

J. Vallee vybízel k tomu, aby více akademiků analyzovalo důkazy. Avšak jménem svého úspěšného fondu Venture Capital řekl: „Nejsme připraveni investovat do tohoto typu bádání, ale myslím si, že někdo by mohl být.“ Pro AOL News pokračoval: „Jsem přesvědčen, že tento mimozemský jev tu je, nedělám si legraci, když vám řeknu, že zítra objevíme novou formu pohonu tím, že se budeme držet předlohy UFO. Tato plavidla jsou reálná a dělají věci, kterým nerozumíme, ale pokud budeme chytří při pozorování a chápání tohoto vzorce, možná že se naučíme něco z fyziky, kterou jsme předtím neznali.“

Jeden z účastníků: Ali I. Al-Naimi ministr pro ropu a nerostné zdroje

Panelová konference GCF 2011 o vesmíru otevřela dveře pro vůdce světového businessu, aby seriózně zvážili důsledky důkazů, týkajících se UFO a mimozemského života. Vůdci businessu jsou připraveni udělat to, v čem až dosud političtí vůdci selhali – aktivně se zabývat přesvědčivými důkazy o tom, že jsme byli navštíveni galaktickými civilizacemi, které mají mnohem vyspělejší technologie, které sdílejí s lidstvem.


„Neukáži vám ani jeden obrázek UFO. Rozhodl jsem se, že tu nebudu předvádět nějaké „show s pejsky a poníky“. Chci říci, že máme co dělat s kosmickým Watergate a že tam venku existují bytosti, které jsou daleko vyspělejší než my.“

Stanton Friedman

25. 1. 2011, Michael Salla a Imad Abdulsamad

Preklad: Karel Rašín

Zdroj: Exopolitika.cz


FOTOGRAFIE nájdete na tejto adrese

február 06, 2011 22:06 popoludní
 • krát komentár

7 krát komentár

 1. Obrázok používateľa mkultra
  mkultrafebruár 07, 2011 11:53 dopoludnia

  Komentár: 

  Rád by som varoval, všetkých UFO nadšencov. Mimozemšťania nie sú tí, za ktorých sa vydávajú. Títo "experti" ako Stanton Friedman, Nick Pope a Michio Kaku sú rokmi overení dezinformátori. Vlajková loď americkej mediálnej propagandy, TV Fox News s veľkou obľubou siaha po Michiovi Kakuovi, ktorý na počkanie "debunkuje" udalosti ako štart balistickej rakety 8.11.2010 z vôd pri LA a pod. Je to naprosto nedôveryhodný človek, preverte si ho!

  Tí čo sa prezentujú ako "mimozemšťania" sú v skutočnosti padlí anjeli.
  Ako v nebi tak i na Zemi - toto treba pochopiť. Tak ako človek, ktorý sa odkloní od Boha a spirituality sa musí stále viac spoliehať na techniku, tak aj títo exilanti sa musia spoliehať na techniku a stroje, pretože boli vykázaní z Božieho kráľovstva. Dajte si prosím pozor, pretože zvedú mnohých, ale vy medzi nimi byť nemusíte.

 2. Obrázok používateľa 123
  123február 07, 2011 15:12 popoludní

  Komentár: 

  Tie snahy tu vzdy boli a zrejme budu este nejaky cas pokracovat, ba kulminovat.

  Elity pouziju absolutne vsetko pre svoje zamery.

  Teda i ked je to uz davno neudrzatelne, to tajenie existencie UFO a veci okolo, je jasne, ze sa na to "odhalenie" starostlivo pripravili a budu sa ho snazit urobit podla svojho scenara. Do bodky.

  Otazka je, co si z toho vyberieme. Ci budeme dalej dokazovat nadovsetko jasne prave kruhy v obili, ci ze budeme zhanat autenticke zabery toho, co uz aj tak vsetci vedia, ze je prave.

  Alebo sa zameriame na duchovny odkaz, na pravy vyznam i kruhov v obili, i vsetkych dalsich pozitivnych odkazov od mimozemstanov.

  Ja osobne si myslim, ze tu budu snahy, i to malo co je pravdive, co nam elity ponuknu, znevazit a zneistit nas do takej miery, ze uz nebudeme verit ani vlastnemu srdcu, vlastnej Dusi!

  Ano, je treba si davat pozor, je treba poznat Project Blue Beam, a najviac je treba sa mat na pozore pred ich duchovnymi interpretaciami a roznymi "zjaveniami". Tie budu s najvacsou pravdepodobnostou len obrovskou show, ktora nas ma ako tentoraz duchovne ohurene ovecky nahnat kde? No predsa do jedneho velikaaaaanskeho kosiara. Bacha na Maitreu, ktoreho maju pre nas nachystaneho!

  http://www.cez-okno.net/clanok/konspiracie-nwo/ako-to-urobit-tak-aby-sme...

  http://www.cez-okno.net/clanok/ivo-wiesner/kdyz-se-tak-rozhlizim-6

 3. Obrázok používateľa Naďa
  Naďafebruár 07, 2011 15:25 popoludní

  Komentár: 

  Je pravda, že veľa úprimných veriacich veria v niečo ako fyzický návrat Krista.

  A to sa budú snažiť naši mocipáni poriadne zneužiť. Sami si o to koledujeme. Až mrazí, aký skutočný môže byť ten projekt modrý lúč - blue beam...

  Veď dnes už urobiť audio-vizuálnu show planetárnych rozmerov nie je nijaký problém.

  Len možno pustia na plné obrátky to, čo už potichu a v malých dávkach na nás pôsobí - ovplyvňovanie mysle cez satelity na obežnej dráhe. Nemôže byť až takým problémom zvýšiť výkon a spôsobiť hromadné halucinácie, obrazové i zvukové a dokonca i také, akože vnútorný hlas k nám hovorí.

  O čo sa stavíme, že nás ten hlas bude nabádať k jednému celosvetovému náboženstvu pod vlajkou jedného superštátu, kde budeme všetci v bezpečí duchovnom i fyzickom?

  Ach Bože, až mi ostalo nie dobre z tej predstavy...

 4. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymfebruár 07, 2011 19:03 popoludní

  Komentár: 

  keby sa človek nespoliehal na techniku tak stále žijeme v jaskyniach. A naozaj nerozumiem prečo existenciu UFOnov sopchybnujete. Však vesmír je neskutočne starý a veľký, ked sa na takej malej planétke ako Zem vyvinul život, tak prečo by sa nemohol vyvinúť aj inde. To musí byť každému normálne zmýšlajúcemu človeku jasné hneď ako sa pozrie na hvezdy...

 5. Obrázok používateľa Martin
  Martinfebruár 07, 2011 12:57 popoludní

  Komentár: 

  Len pozor na to aby ste si nesmylili skutocny lietaju tanier s 3d projekciou na oblohe, netvrdim ze originali tu davno niesu... podvod kt.by mal simulovat diania na oblohe sa vola blue project.

 6. Obrázok používateľa Mima
  Mimafebruár 07, 2011 14:47 popoludní

  Komentár: 

  Milý Martin, tesne vedľa, ale neva.

  Ten projekt sa volá BLUE BEAM, pozri sem, tu je to krásne ako na striebornom podnose:

  http://www.cez-okno.net/rubrika/project-blue-beam

 7. Obrázok používateľa Martin
  Martinfebruár 07, 2011 19:19 popoludní

  Komentár: 

  Mila Mimma, dakujem za opravu :)

 

 

Top