Obrázok používateľa CEZ OKNO
Wall Street Journal odhaluje vládní mimozemskou „hradbu zatajování“

Wall Street je vskutku zaměstnána, ale prestižní noviny Wall Street Journal jsou také „zaměstnány“, avšak záležitostí mimozemského druhu. Wall Street Journal, oceňované noviny USA s největším prodejem a cirkulací periodik, učinil odvážné redakční rozhodnutí: psát o petici "My, lidé“ určené do Bílého domu, která apeluje na to, aby byla uznána mimozemská přítomnost, jež nyní na planetě působí.

Ve světle předchozího uveřejnění on-line článku Wall Street Journal (WSJ) od novinářky Laury Meckler se zdá, že je to jednoznačný tah vlastníků WSJ (spol. News Corporation) odhalit to, co vláda může zadržovat ohledně záležitosti mimozemšťanů.

Její článek představuje skutečný první pokus v současné mainstreamové žurnalistice, jak prolomit hradbu utajování vlády Spojených států ohledně otázek UFO/ET. Mecklerová píše: „Když Bílý dům slíbil, že odpoví občanům na petice o těch nejpalčivějších problémech dneška, neměl asi na mysli mimozemský život.“

V rozhovoru Mecklerová zpovídala Stephena Bassetta – sponzora mimozemské petice, ve kterém Bassett řekl: „Skutečnost je taková, že mimozemská přítomnost existuje. Vím to, protože jsem obeznámen s výzkumem a s několika stovkami vládních svědků, kteří vyšli na veřejnost za posledních pár let. Apel na uznání této mimozemské přítomnosti je již předložen vládě.“


Přesto se mnozí stále ptají:

● Mohla by si vláda říkat o potíže tím, že dovolí, aby se tato petice dostala do Bílého domu a možná i na stůl prezidenta Spojených států?

● Bude tato odvážná snaha WSJ překažena politickým „obchvatem“, který by eliminoval jakékoli veřejné odhalení o vládním utajování, obklopující mimozemskou přítomnost, který by mohl zdůraznit vážné politické a národně-bezpečnostní důsledky o neschopnosti USA kontrolovat to, co se objevuje ve vzduchu, o čemž Air Force řekla, že to ovládá?

● A proč se kongresman Spojených států nerozhodl odhalit národně-bezpečnostní informace, které vlastní o ICBM (Mezikontinentální balistické rakety), které byly zkompromitovány letounem neznámého původu nad nukleárními instalacemi USA?

Tato ošidná sada vyhrocených otázek představuje jakousi Pandořinu skříňku Bílého domu a také mnoha zpravodajských agentur, které ovládají embargo na pravdu, jíž nikdo nechce otevřít. Mecklerová také zařídila, aby úředníci z Bílého domu mající na starost petice, které jsou svázány termíny platností petice, uvažovali i o těch, které dosáhly 5000 podpisů. Mimozemská petice jich má již více, než kolik jich potřebovala. Do dnešního dne (26.10. 2011) soustředila přes 11 568 podpisů a řadí se na 20. místo ze všech celkových petic.

Mecklerová klade otázky úředníkům z Bílého domu


Ve svém článku Mecklerová píše: „Ptala jsem se, který úředník nebo agentura se pustí do mimozemských otázek. Pan Phillips (ředitel digitální strategie při Bílém domě) řekl, že se o tom rozhodne na schůzce příští den. Zeptala jsem se ho po schůzce, komu svěřili tuto úlohu, mluvčí řekl, že to nebude komentovat, dokud nebude připravena oficiální odpověď. A co embargo na pravdu? Ptám se: „Musíte si počkat…“ řekl pan Phillips.“

Politický žvást nebo jasný úmysl, jak se vyhnout dlouhé řadě nepohodlných pravd? Mluvčí skupiny pro mezinárodní odhalení UFO řekl torontským novinám ZNN:

„V tajných trezorech bylo odkryto nespočet vládních dokumentů světovou sítí badatelů nezanechávaje vůbec pochyb o tom, že záležitosti UFO/ET byly projednávány na nejvyšší úrovni vlády po dobu více jak 60 let – nejen v USA, ale i v ostatních hlavních zemích G 20. Je jasné, že nejprodávanější noviny USA rozevřely vážné trhliny ve vládní hradbě utajování, které vláda nemůže zapřít. WSJ může být jakýmsi faktorem-X – vychylujícím rovnováhu v hlavním proudu médií směrem k otevřené výzvě, aby vláda USA tyto sporné otázky objasnila. Obama říká, že stojí za „otevřenou vládou“. Zda jeho předchozí „traťový rekord“ v otevřenosti má být brán v úvahu – pak se připravme na další komplikované formy vykrucování. Uvidíme, zda jeho slova jsou tam, kde jsou i jeho ústa. Několik příštích týdnů ukáže, zda tento „volley“ Wall Street Journalu do Bílého domu bude vážnou ranou utajovací mašinérii, nebo bude pouhou štěrbinou v brnění utajování.“

Kdo bude další?

V USA si vybírají zprávy o pozorování UFO místní CBS, NBC a pobočky ABC a větší mainstreamové novinářské zpravodajské organizace jako Fox News, CNN a History Channel. Odhaluje tato postupná a zintenzivňovaná forma zpravodajství trend širší a intenzivnější publicity v otázkách UFO/ET?

WSJ nyní vystoupil z řady – čímž zůstává být vidět. Mohly by být ostatní mainstreamová media dalšími, kdo příště zatlačí na Bílý dům, aby odpověděl na citlivé politické a národně bezpečnostní otázky, skrývající se za intenzivním vládním utajováním záležitostí UFO?
Nebo vláda najde způsob, jak pohřbít masivní cirkulaci tisku on-line a tištěné formy WSJ o reportážích o UFO a zbaví se této politicky výbušné, přesto rostoucí, petice demokratického procesu?


Člověk se může jen dohadovat, že kdyby vážený Wall Street Journal převzal politické důsledky o záležitostech UFO/ET, bude nejprestižnější a nejpopulárnější investigativní zpravodajský program USA "60 Minutes“ na CBS dalším, kdo se bude věnovat zdvižení této hozené rukavice?

Kongresman vlastní místopřísežná prohlášení o UFO/ET

Jak přinesly zprávy ve ZlandCommunications (ZNN) v březnu 2011, kongresman Peter King, předseda sněmovního Výboru pro vnitřní bezpečnost, má již ve svém držení dostatečné informace národní bezpečnosti o záležitostech UFO/ET, k předložení petice do Bílého domu s více jak 25 000 podpisy.

Sedm notářsky ověřených dokumentů od bývalých vysokých důstojníků armády, které se týkají nezákonného narušení vzdušného prostoru nad jadernými instalacemi a výpadku odpalovacích mechanismů letounem neznámého původu bylo kongresmanovi posláno v prosinci 2010 deníkem ZNN. Tyto letouny – podle místopřísežných prohlášení velitelů odpalovacích základen – byly zodpovědné za vyřazení tuctu mezikontinentálních balistických raket.

ZlandCommunications (ZNN) si není vědom zda kongresman King nebo někdo z jeho zástupců podepsal mimozemskou petici do Bílého domu, nebo zda King učinil nějaký pokus upozornit na tyto dokumenty prezidenta, kongres nebo Výbor pro vnitřní bezpečnost, kterému předsedá. 17. prosince 2010 Kingova asistentka pro legislativu Michele Ingwersen řekla ZNN: „Obdrželi jsme vaše faxy a ukážeme je kongresmanovi Kingovi.“

To stojí za zmínku, protože Bílý dům vyhlásil proces otevřené vlády, což znamená, že jsou úředníci zavázáni plnit své vlastní procedury – dokud nenajdou další Machiavelliho způsob, jak s mimozemskou otázkou udělat krok stranou – tak jak to dělali po celou dobu 64 let.

ZlandCommunications News Network, 26. 10. 2011

Preklad: Karel Rašín

Zdroj: Exopolitika.cz


Súvisiace:

Oficiální prohlášení Bílého domu: „Neexistuje žádný věrohodný důkaz mimozemské přítomnosti na Zemi“
http://www.cez-okno.net/clanok/aktualne/oficialni-prohlaseni-bileho-domu...

DISCLOSURE (ODHALENIE)
http://www.cez-okno.net/rubrika/disclosure-project


november 09, 2011 11:33 dopoludnia
 • krát komentár

2 krát komentár

 1. Obrázok používateľa Dominika*
  Dominika*november 09, 2011 17:54 popoludní

  Komentár: 

  Neviem prečo by to mala vláda priznať.Prizná to keď im to bude hrať do karát..

 2. Obrázok používateľa Max Payne
  Max Paynenovember 14, 2011 21:26 popoludní

  Komentár: 

  tak tak,

  alebo, ak im pojde naozaj o kejhak, tak "ano su tu, ale zostanu nadalej v utajeni, lebo ...

  ;o)

 

 

Top