• krát komentár

3 krát komentár

 1. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymnovember 26, 2011 20:05 popoludní

  Komentár: 

  No nic, na video uz se spolehnout nemuzeme. Jednak s nastroji jako Adobe After Effects zvladne udelat podvrh i laik, druhak na youtube je moznost vydelavat na videich z reklam (tim si odpovidam na otazku proc to proboha tolik lidi dela).
  Pral bych si aby mel kazdy tolik odpovednosti, aby nevytvarel podvrhy a nevydaval je za prave. Za "par korun" si delame svet nerozlustitelny.
  Osobne nejvic verim svedectvi uznavanych autorit (treba svedectvi byvalych astronautu).
  Nicmene po nedavnem prohlaseni bileho domu, ze nemaji dukaz o existenci inteligentniho zivota mimo zemi nebo o tom, ze by nekoho z nas kontaktovali se priklanim spis k tomu, ze ufo = pozemska pokrocila technologie a v mimozemskou pritomnost neverim. Maximalne v geneticke pokusy.

 2. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymnovember 27, 2011 12:16 popoludní

  Komentár: 

  Samozrejme, že aj podvrhov UFO bude pribúdať, takých ako tento, aby sa mohlo to stále viac aj takto popierať, tobôž, že niekto v USA povedal, že nič nie je.

  A tvrdiť, že sme sami vo vesmíre, tak to už chce poriadnu tuposť, až drzosť, možno úplnú obmedzenosť pochopiť, že ak je tu život, tak musí byť aj na ďalších iných planétach, ktoré rádovo dosahujú počet, o ktorom sa dnes asi nikomu ani nesnívalo, tobôž ak chápeme, že aj vesmír sa riadi presnými zákonmi, bez ktorých vesmír by ani fungovať nemohol.

 3. Obrázok používateľa Peter Vyšehradský
  Peter Vyšehradskýnovember 27, 2011 12:25 popoludní

  Komentár: 

  Je zvláštne a asi i smutné zároveň, že článok o histórii, mytológii a starovekých bohoch/mimozemšťanoch založený na hmotných i iných dôkazoch, uložený na cez-okno približne v rovnakom čase má menej čítaní a žiadny komentár, na rozdiel od videa, ktoré nesie ešte aj názov fake (aj takéto správy síce patria na stránku informatívneho charakteru pre vytvorenie si plnohodnotného obrazu) a jedná sa o moderné a neurčité pozorovanie UFO ako skoro vždy. Nevysvetliteľne pohybujúci sa objekt so zvláštnym svetlom i neuveriteľnou trajektóriou pohybu vidno na oblohe veľmi často a nikdy to nebude žiadnym dôkazom čokohoľvek okrem toho, že na nebi sa toho veľmi veľa deje. Možno je to tým, že článok je príliš dlhý a a náročný, čo sa týka času a sústredenia, na rozdiel od vyššie uvedeného videa...

 

 

Top