Obrázok používateľa CEZ OKNO
Fotografie z Apolla 11 odhaluje základnu na odvrácené straně Měsíce?

Fotografie z online zveřejněného archivu mise Apolla 11 (1969) ukazuje něco, co se zdá být nějakou základnou na odvrácené straně Měsíce. Objekt vypadá, že spočívá na povrchu a je dobře osvětlen. Je to symetrická a dlouhá vertikální chodba, oddělená od obou konců jakousi malou koulí a s další ve středu. Tyto koule vypadají jako obývací zóny se spojovacími koridory.


Objekt byl objeven nedávno jedním pozorovatelem a oznámen dnes pro UFO Sightings Daily. Tato fotografie s číslem AS11-41-6155 je významná, protože informátoři tvrdí, že NASA pravidelně retušuje nebo ničí fotografie s jakýmkoli důkazem o mimozemském životě nebo o umělých strukturách. Fotografie z Apolla 11 se nezdá být digitálně upravená a může se stát překvapivým důkazem mimozemského života na odvrácené straně Měsíce.

Zde je to, co pozorovatel objevil a co řekl v emailu Scottu Waringovi z UFO Sightings Daily:


„Dávám vám vědět o svém objevu toho, co se mi jeví jako nějaký druh UTO (unknown Terrain Object), tedy neznámý pozemský objekt, nebo UFO, což se objevilo na jedné z fotografií mise Apolla, ale nevzpomínám si z jaké přesně… Ofotil jsem obrazovku, tak abyste viděli objekt i v detailu. Podle mě je to něco jako nějaký druh křišťálového tubusu s něčím, co vypadá jako anténa nebo nějaký druh zbraně… nejsem si jist tím, co to je, ale budeme to zkoumat. Ta první fotografie je originál, která má mnoho objektů na povrchu Měsíce.“
J.M.Místo, kde spočívá objekt na odvrácené straně Měsíce, snímek č. AS11-41-6155, unikal pozornosti, až donedávna...

Zajímavé je, že někteří informátoři vyšli na veřejnost s tvrzením, že NASA a k ní připojené vládní agentury mají určitou politiku ničení nebo upravování fotografií, které odhalují umělé struktury na Měsíci nebo ve vesmíru. Karl Wolf například tvrdí, že byl svědkem toho, jak NASA, NSA a letecké síly USA spolupracují na odstraňování takových struktur z misí Apolla a satelitních snímků, pokud jsou zachyceny. The Washington Time řekl ohledně Wolfova svědectví:

„Karl Wolf, seržant leteckých sil, který byl přidělen do Agentury národní bezpečnosti (NSA), řekl, že byly objeveny záhadné struktury na vzdálené straně Měsíce, když Spojené státy mapovaly jeho povrch před přistáním v roce 1969. Tyto fotografie byly odstraněny z veřejných záznamů.


Jiný informátor Dr. Ken Johnston byl managerem Oddělení kontroly dat a fotografií v NASA. Johnston tvrdí, že byl také svědkem fotografií Měsíce, na kterých byly umělé struktury a byl požádán, aby tyto fotografie zničil. Odmítl to a byl z NASA propuštěn.


Je-li manipulování záběrů z Apolla a ze satelitů měsíčního povrchu pravidelnou taktikou realizovanou NASA nebo různými vládními agenturami, jak tvrdí Wolf a Johnston, pak foto z Apolla číslo AS11-41-6155 (http://archive.org/details/AS11-41-6155) mohlo zůstat nepovšimnuto, protože objekt, který zobrazuje unikl pozornosti. Fotografie je velmi velká (40 megabytů) a tak je potřeba podrobný průzkum, aby byla odhalena tato anomálie. Závěrem lze říci, že tento záběr z Apolla 11 může být pádným důkazem o mimozemské základně na vzdálené straně Měsíce.


VIDEO s Kenom Johnstonom nájdete na tejto adrese.

Video: http://www.youtube.com/user/SacredMysteriesTV

Michael E. Salla, Ph.D., 7. júl 2013, Exopolitics.org

http://exonews.org/apollo-11-photo-reveals-base-on-far-side-of-moon/

Preklad: Karel Rašín

Zdroj: http://www.exopolitika.cz/


Súvisiace:

Mesiac
http://cez-okno.net/rubrika/mesiac


august 20, 2013 23:52 popoludní
  • krát komentár

1 krát komentár

  1. Obrázok používateľa Anonymný
    Anonymnýaugust 22, 2013 09:23 dopoludnia

    Komentár: 

    Daleko spíše to vypadá na flek na filmu. Objekt postrádá perspektivu a stín; a jeho umístění v terénu je mimo jakoukoliv cílenost.

 

 

Top