Obrázok používateľa CEZ OKNO
Generátor kvantové energie alias QEG – další skok pro lidstvo? (+VIDEO)

Skupina s názvem FixTheWorld dlouho a usilovně pracovala na vývoji zařízení na volnou energii podle Teslových návrhů. Postupně také vychytávali některé drobnosti, aby byl generátor použitelný v podmínkách dnešního světa. Nyní dali tyto konstrukční plány volně ke stažení, aby kdokoli, kdo se na to cítí, si takové zařízení mohl sestavit. Z jejich blogu:

Běžný rodinný dům potřebuje k provozu 5-10 KW energie.

Běžný generátor spotřebuje 15 KW, aby vyprodukoval 10 KW. Abychom získali těchto 15 KW, spoléháme na ropu, plyn, uhlí a jiné zdroje, kterými lze počítat zisk energetického průmyslu.

Před 130 lety Nikola Tesla vymyslel a patentoval generátor, který potřeboval 1 KW vstupní energie a byl schopný vyrobit 10 KW na výstupu. Jeho patent je nyní dostupný veřejnosti.

Jak QEG funguje?

Nejdřív je potřeba energie pro nastartování motoru o síle jednoho koně. Motor roztáčí rotor v jádru generátoru. Unikátně nastavený oscilační obvod v jádru generátoru pak vyvolá rezonanci. Poté může vyprodukovat až 10 KW energie, z níž část lze přepojit a pohánět motor. Pak lze generátor odpojit od původního vnějšího zdroje a zařízení už se pohání samo.

Jak byl QEG vytvořen?

Jednou z hlavních postav za organizací FixTheWorld je James Robitaille, který má přes 30 let zkušeností s inženýrstvím. Stálo to nějaké to studium, výzkum a hlavně intuici a pak stačila 1 hodina s organizací, která přes 20 let tato zařízení stavěla (a potlačovala jejich zveřejnění), aby došel na to, jak vše funguje.

1000 lidí věřilo organizaci FixTheWorld a darovalo jim peníze, aby vyrobili prototyp. Když 25. března 2014 FTW dosáhli rezonance, zveřejnili konstrukční plány.

Jejich účelem není dokazovat existenci volné energie, ale vyrábět tato zařízení a hlavně školit další školitele – jejich prostřednictvím pak postupně bude prokázáno, že jde o skutečnost a že takové generátory můžeme mít všichni.

V prvních 24 hodinách si plány stáhlo přes 20 000 lidí. Pak už se to tak rozšířilo, že ani nelze sledovat skutečná čísla. Odkazy ke stažení jsou k nalezení na konci článku.

Abyste si nemysleli, že to bylo snadné…

Tito lidé pracovali na zařízení od září 2013 a za tu dobu museli překonat hodně překážek. Nejsou to zbohatlíci, mají dluhy jako většina z nás, a proto započali kampaň na sehnání peněz. Od momentu kdy ale vstoupili do arény volné energie, se stali terčem. Jak ve veřejném, tak v soukromém životě.

Za to, že se snažili lidstvu přinést zařízení, které úplně převrátí pravidla hry, dostávali jednu nadávku za druhou a výjimkou nebylo ani vyhrožování smrtí.

Spousta lidí, kteří věděli o fungování těchto zařízení po nich chtěli enormní částky se záměrem neprozradit všechny informace – aby se vrátili a znova platili. Někteří milionáři slíbili financování, ale slovo nedodrželi a jen je připravili o čas a energii. Další jedinci se snažili celý vývoj zhatit nebo aspoň zpomalit, protože podle nich „na to lidstvo ještě není připraveno“.

Naštěstí se ale našlo spousta těch, kteří celý vývoj podporovali. I díky nim k tomu teď my máme přístup.

A jak FTW postupuje teď?

Tým FTW proškolil zájemce na Taiwanu, v Maroku, Německu, Pensylvánii, Orlandu a chystají se brzy předvést zařízení i v Británii.

Takto vypadalo dosažení rezonance v Maroku:
https://www.youtube.com/watch?v=_7--G5qSDag

Dosažení rezonance a odpovídající reakce na dalších místech můžete zkouknout na Youtube:
Rezonance v Pensylvánii
http://youtu.be/qwsxiNpOcUE
Rezonance na Taiwanu
https://www.youtube.com/watch?v=hOOrvLP2u2Y
Rezonance v Německu
https://www.youtube.com/watch?v=hKGSNFyfodY

-pokračovanie-


Všetky časti postupne nájdete na tejto adrese.

Jankoš

Zdroj: http://jedno.duchost.cz/

Kdo potřebuje copyright? Jsme Jeden Duch.)


Súvisiace:

QEG generátor
http://www.cez-okno.net/stitok/qeg-generator

Voľná energia
http://www.cez-okno.net/volna-energia


Autori: 
Sekcie: 
Štítky: 
júl 19, 2014 21:21 popoludní
  • krát komentár

1 krát komentár

  1. Obrázok používateľa Anonymný
    Anonymnýjanuár 31, 2016 19:06 popoludní

    Komentár: 

    Je to krásný projekt. Hodně se o něj zajímám, studoval jsem kolem toho vše možné, ale tak jak to mají postavené to prostě fungovat nebude. Jádro není dostatečně excitováno a tak to nedosáhne OU. To by to muselo být zapojeno jinak. Je to v zásadě cesta dobrým směrem, ale vzhledem ke koncepci je to slepá ulička. Je to velká škoda, moc k tomu, aby to fungovalo neschází :)

 

 

Top