Obrázok používateľa CEZ OKNO
Na prahu jarní giftingové sezóny

Meteoparazité nám sem konečně pustili teplý vzduch, takže jarní gifting může co nevidět začít! Už se těším, že se přestanu povalovat za kompem a vykecávat na blogu a vyrazím do přírody (přičemž snad nachytám i něco tolik potřebného vitamínu D. Díky všem za ohlasy a rady ohledně vitamínových doplňků a tak!) Můj poslední giftovací výlet se konal před strašně dávnou dobou, v prosinci, před vánoci, na Vysočině. Pak všechno beznadějně skoro na čtvrt roku zamrzlo, nedalo se ani odlévat. V bytě nesmím a na balkónku to fakt nešlo. Ale už to zase jde!!! První várka je od víkendu připravena, a jen co trochu odmrznou rybníky na Vysočině, jsem tam! Je to návykový!!!

Co se týče "mého" ogiftovaného území (Jižní Čechy a podstatný kus Vysočiny), zdá se, že zimní sezóna tam proběhla přes všechny snahy meteoparazitů celkem v pohodě. Bylo sice dost sněhu, ale ne zas bůhvíkolik, nebyly žádné extrémní vichřice, ani supernámrazy, které v minulých zimách rády lámaly stromy... A kolikrát člověk zaslechl, jak si lidé třeba v buse povídají, ještě že u nás je to ňáký mírnější...

Takže v letošní sezóně hodlám usilovně pokračovat, dogiftuju okrajová území (Šumava) a Vysočinu, možná zajedu i do Rakous. I když už to mám teď všude dost daleko, takže už to nebude na odpolední výlety, ale na celodenní. Mimochodem, jestli někdo působíte ve zmíněných oblastech, ozvěte se, ať se nedublujeme (i když to nemůže uškodit).

Doporučuju hlavně vodní gifting - rybníky, řeky, potoky, strouhy - orgonit ve vodě působí mnohem účinněji. Myslím, že je účinnější hodit TB do nějaké vody v dosahu "mobilní věže" (2 km i více), než se plahočit až na kopec k věži a giftovat do země... i když to taky má svůj půvab, pohlédnout věži zpříma do očí...

Ale za důležitější než věže pokládám "síť" orgonitu v krajině. TB rozmístěné tak, aby na sebe "viděly" a "spolupracovaly". To znamená tak na vzdálenost 2 - 5 km, podle toho, jak jsou velké. Ono se zdá, že zdravě vypadající příroda, kde široko daleko není žádná věž (jsou ještě i takové oblasti) nemá problémy, ale jakmile nad krajinu meteovýrobci našlehají extrémní oblačnost, pak se jim podaří přívaly deště a bleskové povodně a smrště a tak..., kdežto když tam pěkně leží orgonit, tak sice po většinu času nemá moc práce, ale jakmile se nad ním začne hromadit oblačnost obsahující DOR, orgonit "zabere", rychle ho rozpouští a z plánované mimořádné události je třeba jenom příjemný deštík.

Pozitivní zjištění: do rodiny nám přibyl hledač pokladů s detektorem kovu. Takže bylo možno vlastnoručně ověřit, zda je pravdivé to, co tu šířím z doslechu, totiž že detektor kovu nereaguje na orgonit. Moje zjištění je následující:

1. Detektor kovu vůbec nereagoval na hnědý orgonit vyrobený z kovového prášku od Ondřeje http://orgo-net.blogspot.com/2009/04/nabidka-prasek-misto-trisek-do-orgo... Ani z největší blízkosti, ani zvukem, ani na displeji.

2. Detektor kovu reagoval na orgonit obsahující kovové špony (z jakéhokoli kovu - hliník, železo, mosaz, měď, něco černého nevím co to je) vychýlením ručičky na displeji, ale detektor nevydal nikdy žádný zvukový signál (jinak silně řval na každý mrňavý šroubek a tak).

Takže pro aktivní polní gifting silně doporučuju odlévat z hnědého kovového prášku. Přece to nebudeme eventuelním odstraňovačům orgonitu usnadňovat.

Orgonet
Zdroj: Orgo-net.blogspot.com

Sekcie: 
marec 23, 2010 17:52 popoludní

 

 

Top