Obrázok používateľa CEZ OKNO
Google Earth odhaľuje antarktické vchody - dôkaz tajných UFO základní? (+VIDEO)

Na Google Earth je možné nájsť dva veľké vchody, ktoré sa rozširujú pod antarktický povrch a ľad blízko pobrežia. Pre niektorých pozorovateľov sú to prirodzené jaskyne vytvorené intenzívnymi antarktickými poveternostnými podmienkami. Nie však pre Scotta Waringa, vlastníka populárneho blogu UFO Sightings:


V príspevku včera zverejnenom (http://www.ufosightingsdaily.com/2013/06/alien-base-and-flying-saucer-fo...) Waring tvrdil, že by to mohli byť vstupy do mimozemskej základne alebo nejakého druhu tajného zariadenia. Zdôrazňoval video obsahujúce blízke zábery dvoch veľkých vchodov.
 
Vo videu je tiež obrázok toho, o čom si Waring myslí, že je to obrovský objekt v tvare taniera, pochovaný pod roztápajúcim sa ľadom blízko Antarktídy (http://www.bibliotecapleyades.net/esp_antartica.htm). Zatiaľ čo na Google Earth nie je k dispozícii žiadny obrázok záhadného pochovaného UFO, vchody do jaskyne/základne sú pre nezávislú analýzu k dispozícii.
 
Ak sú tie posledne menované skutočne vchody do podzemných základní, tak by sa zdalo, že tvrdenia o UFO (http://www.bibliotecapleyades.net/ciencia/ciencia_flyingobjects.htm) majúcich základne v Antarktíde, možno dokonca pomáhajúcim pri úteku nacistom po druhej svetovej vojne pred U.S. trestnými výpravami, nie sú až tak pritiahnuté za vlasy.
 

Mimozemská základňa a lietajúci tanier nájdené v Antarktíde?

 


VIDEO nájdete na tejto adrese.

Pôvodné video už neexistuje, nahradili sme ho týmto aktuálnym od rovnakého autora, pozn. red.

Zdroj: https://www.youtube.com/user/ADGUKNEWS

 
Poďme začať preskúmaním dvoch veľkých vchodov objavených na Google Earth, ktoré sú zvýraznené na hore uvedenom YouTube videu, ktoré nahral 8. júna Stephen Hannard, ukazujúcom vchody z rôzneho uhla.
 
Tieto vchody sú dostupné pre nezávislé potvrdenie na nasledujúcich koordinátoch Google Earth:

-66° 36' 12.58", +99° 43' 12.72"
a
-66° 55' 32.17", +99° 83' 82.94"

(Iný zdroj udáva: 66°36’12,36’’S; 99°43’11,28’’E a 66°30’02,22’’S; 99°58’54,44’’E, http://www.cez-okno.net/clanok/danicina-rubrika/na-antarktide-vchod-do-p..., pozn. red.)

Ukazujú vchody do kamenistého podzemia (obrázky viď hore).
 
Prvý je približne 30 metrov vysoký a široký 90 metrov. Hore uvedené video tiež zobrazuje UFO údajne nájdené prostredníctvom Google Earth, ale tvrdí sa, že ten obrázok bol odstránený a už viac nie je k dispozícii.
 
Podľa Waringa z jeho príspevku na blogu (http://www.ufosightingsdaily.com/2013/06/alien-base-and-flying-saucer-fo...):

"Veľmi zaujímavé a neobvyklé obrázky z Google Earth, zdá sa, že ukazujú dva možné vchody do mimozemskej základne alebo aspoň vchod do čohosi, a obrovský objekt v tvare taniera pochovaný v ľade.
Ak sú v Antarktíde mimozemské základne, nasledovalo by logicky, že je tam tiež mimozemské plavidlo."

Zdá sa, že Waringove komentáre akceptujú spojenie medzi tými dvomi vchodmi a údajne havarovaného UFO nájdeného v roztápajúcom sa ľade na South Sandwich Islands (http://sk.wikipedia.org/wiki/Ju%C5%BEn%C3%A1_Georgia_a_Ju%C5%BEn%C3%A9_S...).
 
Video neukazuje žiadne iné zrejmé spojenia, než tie, ktoré boli všetky údajne objavené pomocou Google Earth - UFO, ako už bolo spomenuté. Neexistuje žiadne nezávislé potvrdenie, že to UFO je autentické.
 
Napriek tomu, tie dva vchody sú jasne pravé a okamžite nastoľujú otázku ich umelého vytvorenia. Podľa Hannardovho Youtube videa jeden z vchodov vyzerá, akoby ho prikrýval kovový prístrešok alebo kryt. To naznačuje, že je umelý.
 
Takže, ak jeden alebo obidva vchody sú umelé, kto ich potom vybudoval? Sú nedávne, alebo sú artefaktom uplynulej doby, kedy Antarktídu nepokrýval ľad? Zaujímavé je, že slávna mapa Piriho Reisa (http://www.bibliotecapleyades.net/esp_mapas_pirireis.htm) ukazuje Antarktídu bez ľadu, predpokladajúc, že jej ľadová pokrývka je geologicky nedávnym javom.
 
Jedna z možností je, že vchody súvisia s udalosťami Druhej svetovej vojny, týkajúce sa údajného úteku nacistov do Antarktídy a krátkej vojenskej konfrontácie medzi Námorníctvom USA a UFO pochádzajúceho zo základne v alebo blízko Antarktídy.
 
Výnimočný ruský dokument (http://www.cez-okno.net/clanok/duta-zem/zamlcana-ufo-vojna-v-antarktide, pozn. red.) z roku 2006 odhaľuje nové informácie o expedícii Námorníctva USA do Antarktídy v roku 1946/47 - Operácia Highjump (http://www.bibliotecapleyades.net/antarctica/antarctica_operationhighjum...).
 
Námornú expedíciu viedol slávny polárny bádateľ Admirál Richard Byrd (http://www.bibliotecapleyades.net/esp_tierra_hueca.htm#Admiral_Richard_B...), ktorého expedícia skončila podľa prvých novinových správ len po 8 týždňoch „mnohými nešťastiami.”
 
Skôr než popreli správy o ťažkých škodách, Admirál Byrd odhalil v tlačovom interview (http://www.bibliotecapleyades.net/tierra_hueca/esp_tierra_hueca_6c.htm) v Chile, že jeho Task Force stretla nového nepriateľa, ktorý „dokázal letieť od pólu k pólu neuveriteľnou rýchlosťou.”
 
Po rozpade Sovietskeho zväzu v roku 1991 KGB uvoľnilo spisy, ktoré vrhli svetlo na Operáciu Highjump.
 
Ruský dokument z roku 2006, ktorý bol zverejnený (prvé zverejnenie úplne preloženého ruského antarktického dokumentu: http://www.bibliotecapleyades.net/antarctica/antartica46.htm) po prvý krát v roku 1947 tajným Sovietskym spravodajským hlásením, objednaným Stalinom ohľadom misie Operácie Highjump v Antarktíde.
 
Spravodajské hlásenie, zhromaždené sovietskymi špiónmi usadenými v USA odhalilo, že Námorníctvo USA vyslalo vojenskú expedíciu, aby našla a zničila ukrytú nacistickú základňu.
 
Na ceste sa stretli s mysterióznou jednotkou UFO, ktorá vojenskú expedíciu napadla, zničiac niekoľko lodí a značné množstvo lietadiel. Vskutku, operácia Highjump utrpela „mnohé pohromy”, ako je to uvedené v počiatočných tlačových správach z Chile.
 
Zatiaľ čo existuje možnosť, že tá správa bola výsledkom US dezinformácie, je pravdepodobnejšie vysvetlenie, že odhaľuje prvý známy historický incident, zahŕňajúci boj medzi námornými silami USA a neznámou silou UFO, umiestnenou v podzemných zariadeniach v alebo blízko Antarktídy.
 
Záhadné vchody nájdené v Antarktíde prostredníctvom Google Earth nemusia byť ničím iným, než prírodne vytvorenými vchodmi do jaskýň, ktoré sa rozprestierajú pod povrchom a ľadom Antarktídy. Vchody, na druhej strane, môžu byť umelo skonštruované vchody do podzemných základní UFO.
 

Ak je správna tá posledne menovaná možnosť, tak zrejme máme historickú odpoveď na mysteriózne UFO sily napadnutej expedície Operácie Highjump Admirála Byrda začiatkom roka 1947.

Michael Salla, 13. jún 2013

Zdroj: http://www.examiner.com/

Prevzaté z: http://www.bibliotecapleyades.net/

Preklad: PH

Korektúry: Sokol

exkluzívne.cez.okno


Súvisiace:

Zamlčaná UFO vojna v Antarktíde?
http://www.cez-okno.net/clanok/duta-zem/zamlcana-ufo-vojna-v-antarktide

V Antarktíde vchod do podzemného sveta?
http://www.cez-okno.net/clanok/danicina-rubrika/na-antarktide-vchod-do-p...

Vnútorná Zem - Dutá Zem
http://www.cez-okno.net/rubrika/rubriky/duta-zem

Podzemné systémy
http://www.cez-okno.net/rubrika/rubriky/podzemne-systemy

Seriál: Tajomné miesta na Google Earth
http://www.cez-okno.net/rubrika/serial-tajomne-miesta-na-google-earth


Autori: 
február 09, 2014 16:38 popoludní

 

 

Top