Obrázok používateľa CEZ OKNO
Grónsko a záhada Apolla 10

Jeden ze čtenářů internetového magazínu Matrix-2001, který vystupuje pod přezdívkou „Kybernaut“ sdílel své poměrně zajímavé teze týkající se velmi podivných indicií a okolností jež obestírají hypotetickou pilotovanou americko – ruskou expedici NASA na Měsíc (Apollo 20) za účelem nálezu neznámého umělého artefaktu obřích rozměrů vás zcela oprávněně zaujaly. Jen připomínám, že oficiálně, alespoň podle prezentace NASA k realizaci Apolla 20 nikdy nedošlo jelikož bylo za doposud nevyjasněných okolností vyřazeno z programu Apollo. Jedna věc jsou ovšem poplatná oficiální tvrzení a druhá věc je holá skutečnost a jak čtenáři Matrixu dozajista ví, velmi často jsou tyto verze v dramatickém rozporu. V souvislosti s tím vším jsem také zmínil, že sbírám podklady pro pokračování seriálu reportáží týkající se této, dle mého soudu, velmi zásadní problematiky. Jenže mezi tím se stalo něco velmi zajímavého.Jeden z mých informačních zdrojů mne upozornil na jedno velmi aktuální a horkou záležitost, která se zrodila skrze mnohými velmi dobře známý program „Google Earth“ pomocí kterého můžete poměrně zajímavým způsobem studovat zajímavosti po celé naší planetě. Sám jsem si ověřil jak nádherně jsou vidět egyptské pyramidy a nebo „linie na planině Nazca“. Tentokrát jde ale o něco podstatně závažnějšího. Pomocí této služby byly objevené dva velmi podivné objekty jednoznačně umělého původu v oblasti centrálního Grónska. Když jsem tuto okolnost zkoumal rozvinuly se přede mnou další neuvěřitelné souvislosti, které se dotýkají kosmické mise Apollo 10 a toho co kosmonauté Stafford, Cernan a Young na měsíčním povrchu objevili. Ukazuje se, že jejich mise byla cíleně zaměřena k odhalení něčeho naprosto fantastického! Takže nejen Apollo 20...
Vraťme se nejdříve na Zem a to do oblasti Gronska. Jde nám o lokalitu, která se nachází přesně na 77 stupni 33 minut 07.67 vteřin severní šířky a 40 stupni 02 minuty a 17.71 vteřin západní délky. První objekt, který je zabořen do sněhové pláně má zeleno – oranžovou barvu a je zhruba 80 km dlouhý. V jeho blízkosti je další objekt, který vykazuje absolutně černou barvu (jako tzv. „Monolit“ ze známého Kubrickova filmu „Vesmírná oddysea 2001“). Černý objekt vykazuje poloviční délku – tedy asi 40 km na délku.

Další zajímavostí je fakt, že oba dva objekty jsou vedle sebe zarovnány unikátně souběžným způsobem. Pakliže používáte nejnovější verzi „Google Earth“ budete sami schopní s největší pravděpodobností oba dva útvary samy lokalizovat. Jako první na prezentovanou anomálii upozornila společnost „ECETI“. Oficiální místa mlčí a k věci se nevyjadřují a tak jsem rozjel osobní pátrání…

Pokud by některé z Vás milí přátelé toto téma zaujalo, bud rád za každý Váš názor, postřeh a nebo připomínku či nápad. Můžete rozjet i Vaše vlastní pátrání. Samozřejmě abych byl objektivní musím uznat, že v této chvíli nemám k dispozici žádné konkrétní indicie, které by jednoznačným způsobem vyloučily podvrh a nebo nějakou záměrnou manipulaci s informacemi. Budu tedy vděčný za každou novou informaci v tomto směru. Nicméně jak jsem již naznačil zkoumáním této záležitosti jsem se dostal k dalším velmi zajímavých faktům, které mohou mít přímou a nebo nepřímou souvislost s podezřelými objekty v oblasti Grónska.

A nyní tomu co jsem v souvislosti s pátráním k výše uvedenému fenoménu zjistil.

V roce 1998 poměrně známý americký výzkumník aktivní v oblasti ufos a mimozemského života pan Richard Boylan PhD získal velmi zajímavé indicie, které s našim předmětem pátrání mohou mít nějakou souvislost. Jak Boylan tvrdí sérii poměrně závažných informací mu předal jeho informátor, který v kauze vystupuje pod pseudonymem „Jesse“. Tento člověk byl minimálně v onu inkriminovanou dobu tedy před deseti lety aktivní uvnitř komunity zpravodajských služeb a „NSI“ (National Security Agency). Tento informátor měl dále napojení na velmi blízkého příbuzného, který sloužil uvnitř CIA a měl nějaký kontakt i na „Radu Bezpečnosti Státu“ v rámci problematiky „UFO/ET“.

Je třeba poznamenat, že informace kterých se za chvíli dotkneme byly nezávisle potvrzené i druhým zdrojem a to dr. Dr. Michaelem Wolfem z „National Security Council“ což je v podstatě speciální studijní skupina na organizační úrovni jakého podvýboru „MJ-12“.

Předmětné skutečnosti nebyly nikdy oficiálně zveřejněné, ale měly být údajně zařazené do tzv. „programu informační aklimatizace společnosti“ s tím, že se s nimi v budoucnosti počítalo k zveřejnění, ale postupným a velmi citlivým způsobem. Otázkou, alespoň pro mne, zůstává KDY v budoucnosti měly být zveřejněné, resp. za jakých okolností. Pojďme se ale vrátit k podstatě věci.

Podle informátora „Jesse“ v roce 1969 v rámci programu „Apollo 10“ došlo k velmi dramatické události. Astronauti Stafford, Cernan a Young byli první kteří v přímém přenosu nafilmovali na měsíčním povrchu cosi co by se dalo popsat jako „mimozemský kosmický maják“. Objekt podle prezentovaných skutečností byl až nápadně podobný tomu který je prezentován v knize/filmu od Arthura C. Clarka „Vesmírná odysea 2001“. Byl ale podstatně menší velikosti. I když tyto skutečnosti mohou vypadat na první pohled nereálně faktem zůstává, že později vyšlo na povrch, že jmenovaní astronauti nebyli zdaleka první, kteří si toho „signálního majáku“ povšimli.

Toto zařízení, podle prezentované zprávy agenta „NSI“ Jesseho, mělo být registrováno již Jurijem Gagarinem, který jako první člověk se dostal do kosmického prostředí mimo Zemi. Ten samý rok došel stejné zkušenosti americký astronaut Alan Shepard. Oba dva kosmonauti byli zřejmě na činnost zařízení upozorněni technologií, kterou disponoval jejich modul na oběžné dráze. Technika zřejmě lokalizovala paprsek směrového záření a energie z měsíčního povrchu, kdy neznámá instalace zřejmě scanovala letící umělé zařízení na obežné dráze kolem Země. Je třeba si uvědomit, že v tomto čase to byly zřejmě jediné umělé objekty v blízkosti Země v takové výšce. Pro nás doslova strategicky důležitou informací je skutečnost (alespoň podle toho jak jí Jesse prezentoval), že mise Apollo 10 měla přímý rozkaz zjistit co nejvíce informací ohledně tohoto zvláštního zařízení, pokusit se věc nafilmovat případně nahrát cokoliv co by z „věci“ vyzařovalo na frekvenci, která byla tehdy technicky použitelná.

Nakonec se posádce „Apolla 10“ podařilo celé zařízení natočit na filmový pásek a dokonce nahrát i jakousi zprávu, která byla vždy v určitém intervalu vysílaná. Jesse poznamenává, že se v jisté chvíli dostali astronauti do značných potíží, jelikož „zařízení“ nějakým způsobem působilo na technické vybavení (především elektroniku) modulu. Po návratu na Zem se na získaný materiál vrhla speciální studijní skupina zpravodajských služeb zabývající se problematikou mimozemských technologií.

Další část zprávy agenta „Jesse“ je neméně zajímavá. Sděluje:

„Vláda potom použila první tajný raketoplán, aby získala samotný Monolit. Tato utajená kosmická loď odstartovala o mnoho roků dříve než došlo k prvním „oficiálním“ veřejně přiznaným letům raketoplánů NASA v roce 1981. Raketoplán byl tehdy řízen tajným vojenským astronautickým programem z letecké základny Vandenburg v Karolině, kromě jiných lokalit. Druhá letecká mise tohoto nepřiznaného vojenského raketoplánu získala Monolit a přivezla jej zpět na Zem k prozkoumání v roce 1971“.

Na první pohled těžko uvěřitelné informace. Ovšem než budeme soudit zastavme se na chvíli. Vždyť je dnes všeobecně známé, že takové agentury jako NASA a spol. používaly a používají různorodé přísně utajované technologie se kterými veřejnost nebude ještě dlouho seznámena. Kdesi jsem se dostal k informacím že časový rozdíl mezi tajně používanými horkými technologickými špičkami a technologiemi veřejně přiznanými je celých 40 – 44 let. V podobné duchu hovoří i novinář Scantamburla a údajný kapitán posádky Apollo 20 Routledge. Z těchto, ale i mnoha jiných důvodů se mi jeví výše uvedené informace jako docela klidně možné. To, že jsou raketoplány využívané pro přísně utajované vojenské programy o kterých veřejnost nemám ani „anung“ je stará známá věc.

Poté co došlo k dopravení zařízení na Zem, bylo ihned transportováno do přísně tajného vojenského prostoru k prozkoumání. Vědecká analýza „instalace“ z Měsíce byla provedena uvnitř přísně tajné americké podmořské laboratoře, které by měla být lokalizována v oblasti „Abaco“ severně od bahamských ostrovů. Existuje podezření, že výzkum moderovala korporace „RCA“. Osobně se přiznávám, že o takové podmořské laboratoři slyším poprvé v životě. V této chvíli se snažím o tomto hypotetickém super objektu získat nějaké další info. Uvidím co mí informátoři zašlou, ale velké naděje si nedělám. I když bychom připustili existenci tohoto zařízení (konečně proč ne…) zdá se mi zvláštní, že instalaci z Měsíce stěhovali pod vodu. Technicky by bylo jistě jednodušší si vybrat některou vhodnou vědeckou základnu pod povrchem země. (Nezmiňuji zde nutnou virologickou a bakteriologickou desinfekci atd.). USA je jimi jak dobře víme doslova pověstná. Připustíme-li tento scénář, pak k tomu ze strany amerického vojska musel existovat velmi pádný a vážný důvod. Konečně v tomto duchu hovoří i agent „Jessy“:

„Poté co bylo zařízení dopraveno na zem zainteresovaní jedinci velmi rychle zjistili, že situaci podcenili. Zařízení něco vyzařovalo jelikož lidé, kteří se na několik metrů k němu přiblížili po několika minutách prostě „odpadli“. V souvislosti s tím bylo zjištěno, že instalace vyzařovala jakýsi druh pro lidské oko „neviditelného světla“ a také zvuk, ale na takových frekvencích, které se přinejmenším v tu dobu velmi těžko technicky ovládaly“.

Další informace k této věci podává dr. Michael Wolf:

„Toto zařízení zřejmě nebude jediné. Podle našich posledních analýz se jich v naší Sluneční soustavě nachází podstatně více. Nejdříve jsme si mysleli, že to jsou nějaké signální nebo navigační radiobóje. V současné době jsem chytřejší. Ta „věc“, a říkám, že jich zde bude více, je pro nás technologický absolutně neznámé a nepochopitelné, velmi citlivé monitorovací zařízení s nedozírným dosahem. Předává informace o všem co se zde šustne. A abych vám řekl pravdu, nemám vůbec žádný dobrý pocit z toho, že někdo měl odvahu přestěhovat to na Zem. Každopádně to vysílá světlené a zvukové signály na frekvencích, které jsou pro naší fyziku nepochopitelné. Zaregistrovali jsme také markery jakéhosi matematického jazyka. To vše je vysíláno nepřetržitě někam do kosmického prostoru. Nevíme si s tím rady…“.

Podle indicií, které mám v této chvíli k dispozici se na výzkumu podivného zařízení vystřídalo mnoho vědeckých kapacit. Za všechny lze jmenovat již zmíněného dr. Michaela Wolfa bývalého divizního ředitele CIA a bezpečnostního poradce amerického prezidenta, generála Williama Stubblebina, vědce z americké armádní zpravodajské služby a známého astronoma a fyzika dr. Carl Sagana.

V závěru své zprávy je agent „Jessy“ ohledně podezřelých negativních účinků na zdraví přítomných vědců konkrétnější:

„ Instalace z Měsíce se nakonec stala velkým problémem a noční můrou všech zodpovědných orgánů. Každý kdo měl nějaký kontakt se zařízením dostal rakovinu a ten kdo se pokoušel do objektu proniknout zemřel na místě. Doposud nevíme proč tomu tak je. Dr. Wolf dostal rakovinu tlustého střeva což si nakonec vyžádalo chirurgický zákrok, ale rakovina se objevila znovu. Na rakovinu nakonec zemřel i sám dr. Carl Sagan.“

Zcela v samém závěru zmiňuje agent „Jessy“ na první pohled nenápadnou informaci, která však při bližším ohledání může mít dalekosáhlý význam. Upozorňuji, že všechna zde prezentovaná fakta obdržel dr. Boylan již v roce 1998 tedy zhruba před deseti lety:

„Co je se zařízením nyní nevím. Již mnoho let nemám možnost na projekt osobně kooperovat. Všechny klíče k odhalení tohoto tajemství drží „NSA“, „CIA“ a „Rada bezpečnosti státu“. Jedna z posledních informací, které jsem obdržel se týkala jistého druhu zjištění. Měsíční zařízení prý komunikuje také s něčím podobným na Zemi. Toto zjištění samozřejmě vzbudilo všeobecný rozruch, který ještě zesílil poté co se zjistilo, že ono zařízení „na druhé straně“ se nachází v Rusku na Sibiři“.

Bingo!!!

Tak a nyní vsadím všechny svoje boty, že mnozí z vás, kteří pravidelně studujete materiál na Matrixu, jste si právě nyní nadsedly na židli stejně tak jak jsem to udělal já, když se ke mne tato informace dostala. Pro ty, kteří se hned nechytili má nápověda, která spočívá v odkazu na existenci tajuplné sibiřské instalace, která dle plukovníka dr. Valery Uvarova z moskevské vojenské Akademie Věd v roce 1908 sestřelila ohromný meteorit jenž ohrožoval naší planetu.

Na základě skutečností, které právě zazněly je třeba se vším důrazem a jednoznačně odpovědět na otázky, které se přímo vybízejí:

1) Co se v centrální oblasti Gronska vlastně nachází. Jde o hoax a nebo skutečnost?
2) Je možné, že plánované odvolání veřejné mise Apollo 20 ke kterému došlo v roce 1970, bylo přímým důsledkem zjištěných závažných indicií na povrchu Měsíce v rámci kosmické expedice Apollo 10? Došlo na základě těchto skutečnosti k úpravě dlouhodobého projektu Apollo, který se tak rozšířil o přísně tajné a neprezentované vojenské lety na Lunu které vyvrcholily přísně utajovanou Rusko – Amerikou expedici (objekt komunikoval s něčím v Rusku na Sibiři!?) Apollo 20 v roce 1976?
3) Proč se tak svého času intenzivně astronaut Cernan zajímal o „Měsíční jeskyni“ v Tatrách? (článok na túto tému nájdete tu, pozn.red.) Podle mých informací od velmi důvěrných zdrojů se v tatranském masivu má nacházet něco podobného jako na Sibiři, ale v pasivním stavu…
4) Může mít nález zařízení na měsíční povrchu z roku 1969 (Apollo 10) nějakou souvislost s kauzou nálezu umělého létajícího objektu z roku 1976 v rámci mise Apollo 20?

Na tyto a další otázky bych rád naznačil odpověď v reportáži následující a k tomu přidám další aktuálně zjištěné skutečnosti. V samém závěru bych pak vyzval aktivní čtenáře ke spolupráci, neb jsem vděčný za jakýkoliv názor, podnět a postřeh.

- pokračování -

© Jaroslav Chvátal

Zdroj: Matrix-2001.cz


Súvisiace:

ČIERNY RYTIER OPÄŤ NA SCÉNE?
http://www.cez-okno.net/clanok/ocko/cierny-rytier-opat-na-scene


Sekcie: 
Štítky: 
máj 15, 2008 23:47 popoludní
  • krát komentár

0 krát komentár

 

 

Top