Obrázok používateľa CEZ OKNO
►Hana Sar Blochová: PYRAMÍDY V ČR

Kniha RNDr. Mgr. Hany Blochové (Rosa de Sar), specialistky na průzkumy památek, autorky dvou uznávaných publikací z doby vzniku křesťanství, a Ing. Jaroslava Růžičky, objevitele nové nedestruktivní detekční metody pro archeologii, odhaluje existenci vyspělých civilizací na našem území, které již v dávných dobách zanikly při celosvětových katastrofách, a proto je jejich odkaz z paměti lidstva již dávno vymazán.

I když zmizely z povrchu země, přesto mnohé jejich stavby dosud zůstaly ukryty v ruinách pod mocnými nánosy sedimentů i horninových navážek a některé z nich se dochovaly až dodnes! Ruiny obřích druhohorních i třetihorních pyramid tak dodnes dotvářejí celkový povrch krajiny, který byl geology vyhodnocen jako výsledek horotvorných procesů. Na Znojemsku byla v nedávné době objevena pyramidální města s pohřebišti inteligentních obrů, vícepodlažní podzemní města s labyrinty a dálkovými chodbami, vyspělé technické stavby a zařízení, monumentální starověké chrámy a neznámé velkomoravské stavby, které se autoři knihy pokusili zařadit do celkového civilizačního vývoje na zemi.

Maratón prednášok, kde odzneli i dosiaľ nepublikované informácie, akiste splnil očakávania i najnáročnejšieho poslucháča. Prekvapenie na záver – postupne budú zverejnené všetky a v celej dĺžke!

Video môže byť šírené jedine celé, bez zmien a zadarmo vrátane celej tejto poznámky.
Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License


Súvisiace:

PYRAMÍDY V EURÓPE A V ČR (12.-14. 6. 2015)
http://www.cez-okno.net/clanok/pyramidy-v-europe-a-v-cr-12-14-6-2015


jún 28, 2015 14:57 popoludní

 

 

Top