Obrázok používateľa CEZ OKNO
HLEDÁNÍ MĚSTA BOHŮ II. 2

"Zemi se snaží ovládnout mimozemské civilizace. Stalo se to již miliónkrát a děje se to stále. Nazývá se to boj tmy a světla. Pokaždé, když se zdá, že je obsazení nevyhnutelné, se najde jeden velmi čistý člověk, který se dokáže dostat na další úroveň vědomí, potom najde loď a zvedne ji do vzduchu. Tehdy je tento člověk obdařen velikou silou a vše, na co pomyslí nebo pocítí, se stane realitou."

Co symbolizuje stupňovitý kužel nad čtyřhrannou stavbou s očima? Nejspíš je to... samotná hora Kailás, přesněji, umělá pyramidální konstrukce Kailás. A skutečně, na fotografiích je posvátná hora podobná stupňovitému kuželu!

Co představuje špička na vrcholku stupňovitého jehlanu? Na tuto otázku jsem, drahý čtenáři, v tom okamžiku (v roce 1999) nemohl najít ani hypotetickou odpověď. Až v roce 2001, když jsem si přečetl pozoruhodně zajímavou knihu Drunvalo Melchizedeka „Pradávné tajemství květiny života“, dostalo se mi celkem přijatelného vysvětlení role této homole. Proto mi dovolte uvést některé úryvky z této knihy. Než však přistoupím k citaci, chtěl bych říci několik slov o autorovi.

Američan Drunvalo jednou v meditaci pocítil, že se mu zjevuje nějaký člověk jménem Toth. Tento zvláštní člověk uvedl, že žije v jiném prostorovém rozměru, a začal vyprávět Američanovi, kterého nikdo neznal, historii Země. Drunvalo si vše podrobně zapsal. Výsledkem byla kniha tak nasycená fakty a schématy, že nebylo možné uvěřit tomu, že je vše vymyšlené, na to by nikomu fantazie nestačila. Tento všeznalý Toth dokonce řekl, že všechny pravdy nezná, že pravdu zná pouze Sfinga.

Ve své knize napsal Drunvalo Melchizedek toto:

„...Velká pyramida (Chufevova) má na vrcholu plochu o velikosti 24 čtverečních stop (asi 7,3m2). Tento plochý povrch je ve skutečnosti přistávací plochou pro docela zvláštní loď, nacházející se na Zemi.

...podle Tothových slov je v hloubce přibližně jedné míle pod Sfingou velká místnost s rovnou podlahou a stropem. Uvnitř této místnosti je nejstarší uměle vytvořený objekt, starší, než jakýkoliv jiný. Tento objekt o velikosti dvou městských čtvrtí je zaoblený a má tvar disku s plochým vrchem i spodkem. Jeho zvláštnost spočívá v tom, že plášť má tloušťku pouze od 3 do 5 atomů. Na vrchní a spodní ploše je určitý vzor.

Zemi se snaží ovládnout mimozemské civilizace. Stalo se to již miliónkrát a děje se to stále. Nazývá se to boj tmy a světla. Pokaždé, když se zdá, že je obsazení nevyhnutelné, se najde jeden velmi čistý člověk, který se dokáže dostat na další úroveň vědomí, potom najde loď a zvedne ji do vzduchu. Tehdy je tento člověk obdařen velikou silou a vše, na co pomyslí nebo pocítí, se stane realitou. Tímto způsobem plní tato loď roli válečného prostředku. To umožňuje našemu evolučnímu procesu probíhat bez vměšování nebo vnějšího vlivu.

...Když se objevily první příznaky posunu pólů (Světová potopa), Toth, Ra a Araragat se vrátili ke Sfinze a pozvedli do vzduchu válečnou loď. Vše, co bylo potřeba udělat, bylo pozvednout úroveň vibrací molekul jen o jeden harmonický tón výš, oproti tomu, který existuje na Zemi. To jim a lodi umožnilo projít skrz zemi a pozvednout se do nebe. Na palubu vzali 1600 vznešených učitelů z Lemurie a Atlantidy. Lidé na lodi nebyli pouzí cestující, provedli skupinovou Mer-Ka-Bah, která obklopila loď velikým polem ve tvaru létajícího talíře... Pak přistáli na vrcholu Velké pyramidy (Chufevovy)... ihned začal posun pólů a celý život na planetě vešel do Veliké prázdnoty - tři a půl dne absolutní tmy, které jsou popsány v mnoha světových mytologiích.

...Po třech a půl dnech tmy Ra a asi třetina lidí z lodě, kteří byli na vrcholu Velké pyramidy, sestoupili tunelem, vedoucím do prostoru v úrovni dvou třetin výšky pyramidy a odtud do města (nebo chrámu) hluboko pod pyramidou. Toto podzemní město bylo navrženo tak, aby se sem vešlo 10 000 lidí, proto tu pro 533 lidí, kteří sem sestoupili, bylo místa dost.

Zbývajících 1067 (přibližně) Vznešených učitelů vzlétlo ve válečné lodi a odletělo na místo, které se dnes nazývá jezero Titicaca, kde přistáli na Slunečním ostrově. Tam vystoupil Toth a s ním asi třetina lidí.

Potom opět vzlétli a zamířili do Himaláje, kde vystoupil Araragat se zbývající třetinou lidí.

Ovšem na lodi zůstalo 7 lidí, kteří se vrátili ke Sfinze a umístili loď zpět do místnosti, kde byla dřív.

...Pyramidy, postavené v Himalájí, byly především krystalické celou svou podstatou, to znamená, že při jejich výstavbě byly použity krystaly třetí dimenze. Stavěly se také pyramidy fyzické podstaty - ve velkých množstvích. Většina z nich ještě není odhalena...

... Všechna posvátná místa na Zemi byla naplánována Vyšším vědomím na úrovni čtvrté dimenze... celkem existují tři aspekty sítě Vědomí Krista kolem Země - Matka, Otec a Ditě. Otec je v Egyptě, Matka v Peru, na Yucatánu a v Tichém oceánu, a Dítě je v Tibetu."

Kdybych to vše věděl! Ale tehdy v létě roku 1999 v Nepálu, když jsem lam stál a zaníceně hleděl na stupu Svajambanat, jsem tuto informaci neměl. Kolem chodili turisté, občas do mne vrazili a přerušovali tok mých myšlenek, sem tam se kdesi ozýval zoufalý řev opice. Všechno jsem ale až přehnaně pečlivě vyfotil. Aspoň to jsem udělal...

A teď, na podzim roku 2001, když je tvorba schématu mapy Města Bohů dávno hotova, mohu s jistotou říct, že na vrcholu hory Kailás je také rovná čtvercová plocha, podobná té, která je na Chufevově pyramidě, a že starodávná diskovitá loď (pokud tomu můžeme věřit!) zde mohla přistát a vysadit Araragata s dalšími lidmi. Pokud však vezmeme v úvahu, co bylo řečeno, pak podle analogie s Chufevovou pyramidou musíme připustit existenci tunelu uvnitř Kailásu, který vede do hloubky do podzemního města, o kterém jsme již nejednou mluvili, a který Helena Blavatská nazývá Vara.

Nevím, proč si myslím, že talířová loď předků, nacházející se pod Sfingou, není jediná na Zemi. Je ještě jedna podobná loď. Možná, že má jinou konstrukci a možná je určena k jiným účelům. Ale určitě existuje také; Bůh nikdy netvoří nic jen jednou, všechno má minimálně dvojitou kontrolu. Tato druhá loď je uschována (podle stejné logiky) ve speciální místnosti hluboko pod Kailásem, tam, kde se nachází Vara a Šambala. Tato druhá loď (jestliže taková je, a lidé to bohužel, nemohou nikdy dokázat) má nejspíš tvar dvojitého disku s vyklenutím shora, tak, jak je znázorněno na stupě Svajambanat. A její velikost je asi větší než dvě městské čtvrti.

Když uvažuji o pradávné lodi, zažívám samozřejmě rozpaky, protože jako vědec - chirurg jsem si zvykl odvolávat se na konkrétnější a reálnější pojmy. Nicméně jsem nucen přiznat, že i v obrazné zkušenosti chirurga (vždyť je nutné na základě nové ideje udělat dříve nebo později řez na člověku!) je velmi významný prvek vlivu podvědomí. U chirurgů se to nazývá slovem ,cit´. Nikdo z chirurgů nemůže vysvětlit, co to je. Já to také nedokážu vysvětlit, ale mohu říct, že pokud ,Bůh nedá' (to znamená, jestli podvědomí nenapoví), dobrou novou operaci neudělá.

Tak tedy, moje podvědomí si se mnou ohledně druhé lodi pradávných předků zajímavě zažertovalo. Poprvé, to když jsem si přečetl knihu Drunvalo Melchizedeka, jsem byl přesvědčen, že právě v té knize jsem našel informaci o tom, že existuje druhá starodávná loď, která je uschována hluboko v tibetském podzemí. Ovšem, když jsem tu informaci začal hledat konkrétně a podruhé a potřetí jsem si velmi pečlivě knihu pročetl, tak jsem ji nenašel. Vpíjel jsem se do každého řádku, ale ta informace tam nebyla, i když... myšlenka se mi úplně přesně zahnízdila v hlavě. Konec konců, ve čtyři hodiny ráno jsem byl nucen přiznat, že to byl asi jen ,úlet´. Ale, ale... proč tomu musím říkat ,úlet´? Proč bych neměl věřit tomu, že informace, podnícené nějakou skutečností, mohou vyplynout z podvědomí? Proč bych neměl věřit ve všudypřítomné a životní rčení všech národů - ,Bůh dal'? Proč ne?

-pokračovanie-

Ernst Muldašev


KNIHU môžete zakúpiť i na tejto adrese

VŠETKY časti tohto seriálu postupne nájdete na tejto adrese

Seriál: Knihy HLEDÁNÍ MĚSTA BOHŮ nájdete na tejto adrese


Súvisiace:

Ernst Muldašev
http://www.cez-okno.net/ernst-muldasev


august 26, 2015 22:44 popoludní

 

 

Top