Obrázok používateľa CEZ OKNO
Vědecký důkaz, že homeopatie funguje

NaturalNews | Většina vědců by kategoricky zastávala názor, že je homeopatie vědecky nemožná. Jak je možné, že řešení, které neobsahuje žádné chemické atomy způsobuje biologické reakce? Všechno naše základní pochopení vědy vykřikne, že je to zjevně nemožné. Ale co když to, co jsme se učili ve škole, na univerzitě a v práci je ve skutečnosti jen část pravdy.

Co když nám chyběla část v našem vzdělání, která nám poskytuje chybějící článek, který dělá věci jako je homeopatie vědecky jasnější. Co když je naše tělo něco víc než jen jednoduché chemikálie.

Trvalo mi dva roky výzkumu odkrýt tuto skrytou oblast vědy. Poté, co jsem to udělal, se vědecké vysvětlení kontroverzních oblastí vědy, včetně homeopatie, stalo nekontroverzní. Co se vás chystám naučit je to, že homeopatie je jen jedna z oblastí vědy, které nám byly skryty a které jsou nakonec odhaleny v mé knize „Blinded by Science“ (Zaslepení vědou) www.blindedbyscience.co.uk.

Pokud se podíváme na homeopatii z úplně jiné oblasti vědy, než je chemie, pak můžeme začít chápat, jak homeopatie opravdu funguje. Je to jako jedna z těch intelektuálních her – odpověď je tak jasná, pokud ji znáte, ale nejasná, pokud ji nevíte.

Vezměte si tyto puzzle:

Stojíte před třemi vypínači – jedním z nich se zapíná světlo ve vedlejším pokoji. Máte pouze dva pokusy, abyste zjistili, který z těchto tří vypínačů funguje. Aniž byste byl schopen vidět účinek vypínačů je nemožné zjistit, který z nich funguje – je to matematicky nemožné. Nicméně použitím odlišných oblastí vědy je řešení neuvěřitelně jednoduché. Odpověď se nachází v teple ze světla, ne ve světle samotném. Když zapnete vypínač a pak jej opět vypnete, tak ucítíte v místnosti větší teplo než ve zbylých případech – tak poznáte, který vypínač zapíná světlo.

Nyní zpět k homeopatii – musíme se na ni podívat z podobných myšlenek a říct si, že chemické látky jsou něčím, co je irelevantní ohledně řešení problému.

Nejedná se o chemické látky v roztoku, které způsobují biologické změny, ale vibrace z chemických látek, které mají vliv. Masivní chybějící část našeho vzdělání je prostě pojem „vibrací“ a všechno, na co mají vliv. Naše tělo funguje na dvou úrovních – chemické a vibrační, jdou spolu ruku v ruce a jedna nefunguje bez druhé.

Jak každý elektron jedinečné vibruje a vše se skládá z elektronů, pak je nepopiratelné konstatovat, že všechno vibruje, absolutně všechno. Takže pokud vše vibruje, zdá se docela logické, že jedna vibrace musí ovlivnit další. Jako například zvuk – sbor zpívá spolu, ale zní to celé velmi odlišně od školního hřiště.

Totéž se děje v našem těle, dostanete sbory v některých částech našeho těla, které je vibračně zdravé a hlučné hřiště, kde jsou naše tělesné orgány porouchané a způsobují vibrační disharmonie a nemoci.

Tento nápad je velice kontroverzní, protože odporuje všemu, co jsme se učili. Tragédie však je, že věda prokázala, že má pravdu v tisících různých studiích, ale nepodporuje to, že farmaceutické léky nejsou jediným lékem na světě.

Takže, jestliže jsou vibrace odpověď, co teprve myšlenka homeopatů, že voda má jakýsi druh paměti, aby dokázali, že homeopatie vědecky funguje.

To je naprostý nesmysl a poskytuje ještě více munice pro každého, kdo chce poškodit naprosto rozumnou oblasti vědy jako pseudovědu. Voda nemá paměť. Samozřejmě, že nemá. Voda má úžasné funkce, ale paměť není jednou z nich.

Voda má úžasnou vlastnost, která jí umožňuje změnit svůj vibrační vzorec na chemický vzorec, nebo vzorec prostředí, ve kterém se nachází. Toto je nesmírně důležitý bod a ten, který je potřeba mít na paměti, voda je chameleon – vibračně se přizpůsobí svému okolí.

Příklad: V jednom experimentu pokud upravíte šálek vody specifickou vibrační frekvencí, tak voda změní svou frekvenci na tuto specifickou a zůstane jí navždy. Změní se jen pomocí jiných vibrací.

Takto zvibrovaná voda má vliv na biologické funkce těla, pokud je přímo pozřena. Různé nemoci můžou být léčeny pomocí různých vibračních frekvencí vody.

Nezahrnul jsem zde specifické vědecké experimenty, které dokazují všechny mé zde uveřejněné myšlenky, ale můžete si je najít a zdarma přečíst na mém webu www.blindedbyscience.co.uk v bibliografické sekci.

Závěr z mého výzkumu je, že pokud přidáte do řešení chemickou látku a následně odstraníte všechny stopy této látky, tak zbudou specifické chemické vibrace, které mají stejný biologický vliv jako by chemická látka byla stále ve vodě. Tělo rozpozná novou vibraci a podle toho reaguje.

Tato myšlenka má radikální vliv na naše zdraví – nejen voda, ale i prostředí, ve kterém žijeme, jsou plné lidmi stvořenými vibracemi z elektronických přístrojů, které denně používáme. Jaké poškození ve skutečnosti způsobují našemu zdraví?

Snad jsem vysvětlil v několika odstavcích, že je vědecky logické, že homeopatika fungují pomocí správných vibrací. Problém, který mám je tento: jak funguje homeopatická léčba ve formě pevné pilulky. Pro tohle nemám odpovědi. Mohu jedině potvrdit, že je homeopatie v principu velmi jednoduchá věda a měla by být přijata vědeckou obcí.

Překlad článku Scientific proof that Homeopathy works
http://www.naturalnews.com/033558_homeopathy_science.html

Zdroj: freepub.comehere.cz

Sekcie: 
september 24, 2011 18:48 popoludní
 • krát komentár

2 krát komentár

 1. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymseptember 25, 2011 22:07 popoludní

  Komentár: 

  Voda je ovela viac ako len cira tekutina
  a ukazuje sa ze ma aj pamat

  Tajemství vody
  http://vimeo.com/26682811

  Tajný projekt: Voda
  http://www.youtube.com/user/CZkanal#p/c/6AE67542D4DD85AC/0/gQwjGLsgmoo

 2. Obrázok používateľa admin
  adminseptember 26, 2011 08:02 dopoludnia

 

 

Top