Obrázok používateľa CEZ OKNO
Mezinárodní bankéř: Euro se zhroutilo!

Včera jste uveřejnili poplach od mezinárodního bankovního kontaktu přes Steva Quayleho, který doporučuje čtenářům, aby zavřeli všechny své majetkové účty a ihned opustili trh. O 24 hodin později mezinárodní bankéř opět kontaktoval Steva, tentokrát s poplachem, že se euro neoficiálně zhroutilo!


Zdroj uvádí, že Řekové dnes stahují 3,5 miliard eur každý den, ne 1 miliardu, jak je hlášeno. Podobná čísla mají další země PIIGS.


Říká, že je regulace kapitálu na místě, aby se udrželo zdání kontroly na dalších 4 až 6 měsíců, než bude kolaps oficiálně přiznán. Čtenář musí ihned stáhnout všechny své peníze z účtů a zajistit se fyzickými drahými kovy.

Steve Quayle učinil bezprecedentní krok, umístil na celý svůj web červenou obrazovkou jako rudý poplach: „EURO se zhroutilo, opakuji, EURO se zhroutilo.“


Steve Quayle:
„S obavami píšu… euro se neoficiálně zhroutilo. Peníze jsou mimo Řecko, Španělsko, Portugalsko, Irsko, Itálii, Francii, Belgii a německé elity začaly přesouvat svá bohatství do těžkých aktiv a drahých kovů. RBS dala rozkaz k uzavření dvou svých hlavních akciových sektorů, zmizí tisíce pracovních míst během dalších pár dní/týdnů. Credit Sussie vyzvala top investory, aby odešli švýcarského bezpečného přístavu a do diverzifikovaných portfolií tvrdých aktiv.
Na místě je regulace kapitálu, aby se udrželo zdání kontroly na dalších 4 až 6 měsíců, než bude kolaps oficiálně přiznán. Steve…to je ono. Euro se zhroutilo a nikdo si toho nevšiml. Řecké runy na banky šplhají k 3,5 miliardám eur za den ne k 1 miliardě dolarů, jak je ohlašováno. Zbytek zemí PIIGS je na tom stejně. Uzavírací dny v bankách hrozí celé kontinentální Evropě během příštích dnů a týdnů. Jde o divadelní hru, jak u plebejců udržet zdání kontroly.
Prosím, varujte své posluchače, aby vybrali ze svých bankovních účtů vše, co potřebují. Uchovávejte si peníze pouze pro každodenní výdaje. Pokud máte místo (pozemek), kam jít, tak takto učiňte. Steve, nevím, jak dlouho Vám ještě budu moct psát. Vše se nyní stává nebezpečným.
Euro se zhroutilo…Opakuji, Euro se zhroutilo. Neoficiálně.“

Překlad článku RED ALERT from International Banker: Euro Has Collapsed!
http://www.silverdoctors.com/red-alert-from-international-banker-euro-ha...

Zdroj: freepub.comehere.cz


Súvisiace:

HOSPODÁRSTVO
http://www.cez-okno.net/hospodarstvo


jún 15, 2012 14:40 popoludní

 

 

Top