Obrázok používateľa CEZ OKNO
I.N.K. (O záchraně lidské duše)

Nízkorozpočtový film Ink vypráví o tajemných silách, které bojují o naše duše během snu. Jedny na nás posílají děsivé noční můry a druhé nás ochraňují. Jednou v noci je osmiletá dívenka Emma unesena a uvězněna v krajině Snu. Od této chvíle začíná boj o její nevinnou duši.

Vždy vás někdo hlídá, pomyslní andělé, kteří se starají o vaši bezpečnost, ale je zde i druhá strana mince, ta temnější. Film také poukazuje na lidské charaktery a jejich lačnost po úspěchu, bohatství a následná bezohlednost, se kterou jednají vůči sobě, tak vůči svému okolí. Tato bezohlednost může vést až k samotnému zhroucení vlastního života, ale i smrtí nic nekončí, i tam můžete prožívat neskutečná muka. Můžeme mluvit o malinkém moralizování ze strany autora filmu ve smyslu: "Lidé podívejte se do sebe, přemýšlejte o smyslu svého života a hlavně o tom, co je pro vás nejdražší, protože příště už může být pozdě."


FILM nájdete na tejto adrese

Zdroj: http://www.youtube.com/channel/UCubrU2znOTbjC4bogpcqUEQ


Súvisiace:

Seriál: Duchovná lekárnička
http://www.cez-okno.net/serial-duchovna-lekarnicka


júl 14, 2013 13:53 popoludní
  • krát komentár

1 krát komentár

  1. Obrázok používateľa Goliath
    Goliathjanuár 06, 2014 21:57 popoludní

    Komentár: 

    Film INK patrí medzi najlepšie fantasy filmy ktoré som kedy videl. Rozhodne ho odporúčam každému komu je tento žáner milý...

 

 

Top