Obrázok používateľa CEZ OKNO
Interview s 'Henry Deaconom', fyzikom z Livermore 1

Toto interview je prepisom z videa, keďže účastník interview vyslovil želanie zostať v anonymite (Henry Deacon´ je pseudonym, ponáška na sympatickú a tvorivú všestrannosť TV seriálov Eureka). Určité detaily boli vymazané a/alebo upravené, aby sa zaistilo, že jeho identita zostane utajená, a v prepise sa “vyčistila” väčšina prirodzených zaváhaní a podobne. Medzitým je dôležité poznamenať, že žiadne z odhalených faktických informácií neboli nijakým spôsobom zmenené ani upravené.Podrobnosti týkajúce sa Henryho mena a zamestnania sú známe a overené a môžeme sa s ním osobne stretnúť viac než jeden krát. Pochopiteľne bol trochu nervózny, ale rozhodne chcel s nami hovoriť. Pri rozhovore niekedy odpovedal skôr tichom a významnými pohľadmi alebo záhadnými úsmevmi, než slovami. Bol celkom odzbrojujúci, veľmi tichým spôsobom, a nebol si vždy istý tým, čo by mal alebo nemal povedať. Avšak, občas sa ohromne tešil pri odhaľovaní pravdy ohľadom nejakej kľúčovej záležitosti spôsobom, ktorý nebolo možné skopírovať. Jeden alebo dva dodatočné detaily boli poskytnuté po skončení interview prostredníctvom e-mailu.

Najdôležitejšia dodatočná informácia sa objavuje úplne na konci prepisu, kde Henry potvrdzuje svedectvo Dana Burischa.

Je vítané, aby čitatelia toto voľne šírili s podmienkou, že žiadna časť sa nesmie zmeniť ani vymazať. Nezmenené pasáže je možné citovať, ak je objasnený kontext. Považujeme toto interview za nesmierne dôležité a podľa nášho názoru by odhalené mali rozšíriť a uviesť do povedomia.

Pre ďalšiu informáciu od Henryho, aktualizovanú vo februári 2007, prosím klikni TU. Avšak, pravdepodobne je najlepšie, ak sa oboznámite najprv s materiálom, ktorý je prezentovaný nižšie ako úvod k Henryho svedectvu.

Klikni TU pre ďalšiu aktualizáciu (máj 2007).

Počas minulých piatich týždňov sme o Henrym nič nepočuli. Pred našou poslednou komunikáciou, posledný marcový týždeň roku 2007, nám povedal, že bol donútený mlčať. Do toho času s nami veľmi pravidelne komunikoval. Teraz naisto cítime, že ho nútili k mlčaniu.

Zatiaľ čo táto najnovšia aktualizácia obsahuje ďalšie fascinujúce informácie ohľadom množstva tém (zahŕňajúc viac informácií o Marse a o nejakých detailoch ohľadom vnútorného príbehu z 9/11), naďalej veríme, že tie najdôležitejšie informácie, o ktoré sa podelil, je možné nájsť na tomto odkaze. Avšak, ako je uvedené vyššie, novým čitateľom sa doporučuje čítať Henryho svedectvo postupne po poradí.
Začiatok interview


Prosím, povedzte nám niečo o sebe – tak, ako cítite, že môžete.

V súčasnosti som zamestnancom jednej z trojpísmenových agentúr [zahral sa s nami malú slovnú hru, kým neuhádneme tú správnu agentúru, ktorú potom potvrdzuje]. Pravdepodobne dosť riskujem, keď s vami takto hovorím, hoci nemám v úmysle odhaliť žiadne informácie, ktoré sú podľa môjho úsudku klasifikované, a tiež špecifické pre národnú bezpečnosť. Bol som počas mnohých rokov zahrnutý v mnohých projektoch s mnohými rôznymi agentúrami.

Keby som mal skočiť rovno do stredu toho, o čom hovorím, verím, že som mal možnosť nahliadnuť do miest, ktoré nie sú nikomu, až na pár osôb, prístupné. Spomínam si, ako som prišiel z inej planéty, a tieto spomienky sú všetky zmiešané, všetky sú zmiešané so spomienkami ľudského chlapčenského veku. Je to veľmi tajuplné, a ťažko sa vysvetľuje, aký je to pocit. Nikdy som nemal žiadne problémy s intuitívnym prístupom ku komplexným vedeckým informáciám a často som si uvedomil, že chápem komplexné systémy bez podrobných informácií alebo školenia. Pracujem zásadne so systémami. Nemám v úmysle byť arogantný, ale predsa viem veľké množstvo pokročilých informácií, vedeckých a iných. Len sa zdá, že to viem. Nemôžem povedať viac, než čo hovorím práve teraz.

Môžete nám dať nejaké vodítka k tomu, pre ktorú agentúru pracujete?

Nie, nie pre verejnosť. Jednoducho si to nemôžem dovoliť.

Aký je váš pocit ohľadom informácií, ktoré máte, že sú dôležité, aby ich poznal tento svet?

Je toho tak veľa, že je ťažké vedieť, kde začať.

Vedel som o 9/11 dva roky pred tou udalosťou, napríklad. Nie v špecifických okolnostiach, ale isto v tých všeobecných. Hovorilo sa o tom, o takej udalosti, povedzme o niečom, čo by zmenilo hru.

Viem, že je plánovaná vojna medzi USA a Čínou na koniec roka 2008. Toto je tiež geopolitické a nie je zodpovedné za Čierne vojenské operácie ako také. Boli to oboje len udalosti, o ktorých som sa dopočul náhodne. Nemám o nich podrobné informácie.

Myslíte, že Čína a USA pracujú spolu na zinscenovaní vojny?

Pentagon začal plánovanie v roku 1998. Musíte pochopiť, že Čína a USA idú vo všetkom ruka v ruke. Táto vojna je skupinovým riadením medzi USA a Čínou. Väčšina vojen je vyvolávaných týmto spôsobom a nejakú dobu ešte budú.

Chcete počuť niečo iné, čo sa nepočúva dobre? Tiež som počul od niekoho, kto slúžil v jednotke, ktorá pracovala s raketami rozmiestnenými pre testovanie v Pacifiku a na Ďalekom Východe. Tie rakety boli dopravované do testovacej lokality vo veľmi tesne zapečatených kontajneroch, veľmi bezpečne, hermeticky zapečatených. Po testoch sa kontajnery posielali späť, zapečatené tým istým spôsobom, ale prázdne, za predpokladu, že sú prázdne. Pri jednej príležitosti bol tento chlap prítomný, keď sa kontajner otvoril. Nebol prázdny. Bol naplnený vreckami bieleho prášku.

Kokaín?

Nechám vás, aby ste si vyvodili vlastné závery. Pochybujem, že to bol cukor. Dovoľte mi to povedať, hovoriac hypoteticky, a dovoľte mi len povedať to na vlastnú obranu, ak taký plán bol v operácii, dáva to perfektný logický zmysel a je to úplne bezpečný spôsob, ako sa dostať cez všetko zabezpečenie, colnice, medzinárodné hranice a prístavy, a všetky tie kontroly. Je to perfektné, ako spôsob, akým zvyknú zbrane a munícia prekračovať hranice v diplomatických vreciach medzi konzulátmi. Toto sa deje celý čas.

Nazvali by ste sa fyzikom?

Áno. Mám aj iné špecializácie, ale áno, som fyzikom. A špecializujem sa na systémy. Livermore je dobrým miestom, kde sa dá existovať, všetci sú tu veľmi profesionálni. Viete, oni sa tam nehrajú.

Čo môžete povedať o súčasnom stave fyziky vo vojensko-priemyselnom komplexe?

Je tucty rokov pred fyzikou hlavného prúdu, ktorá je publikovaná v časopisoch verejnej sféry. Sú projekty zaoberajúce sa predmetmi, ktoré sú nad vierou alebo skúsenosťou, nad predstavivosťou mnohých fyzikov verejnej sféry.

Môžete nám dať nejaké príklady?

[dlhá prestávka]

V Livermore je projekt nazvaný Shiva Nova, ktorý využíva polia obrých laserov. Sú to obrovské lasery, obrovské kondenzátory, mnoho terawattov energie, v budove postavenej na obrých zdrojoch [roztiahne ramená, aby ukázal veľkosť], všetko je zamerané na drobný, drobný bod. Toto vytvára reakciu tavenia (fusion), ktorá kopíruje určité podmienky pre testovanie jadrových zbraní. Je to ako nuleárny test v laboratórnych podmienkach, a na ten bod je zameraný veľmi silný zber údajov, kde sa sústreďuje všetka tá energia.

Problémom je, že všetky udalosti s extrémne vysokou energiou ako táto vytvárajú trhliny v usporiadaní časopriestoru. Toto sa pozorovalo dávno pri udalostiach Hiroshima a Nagasaki, a môžete to dokonca vidieť v starých filmoch. Hľadajte to, čo vyzerá ako rozširovanie sféry energie, a môžem vám poslať odkaz, kde je to zobrazené. Problém s vytváraním trhlín v časopriestore, či už sú veľké alebo malé, je ten, že sa sem dostanú veci, ktoré tu byť nemajú.

Aké veci?

Dostanú sa sem veci. Veci, o ktorých všetci vieme, že sa o nich vo veľkej miere diskutuje na nete. Bytosti, a vplyvy, a všetky druhy tajomných materiálov, a môžem vám povedať, že vytvárajú veľké problémy.

Aký druh problémov?

[prestávka]

Problém ich prítomnosti a potom to, čo sa stane ďalej. Ďalším problémom je to, že ak vytvoríte trhlinu v časopriestore, zaplietate sa s časom samotným, či to máte v úmysle alebo nie. Boli pokusy upevniť to, a všetko to malo za výsledok komplikovanú vrstvu časových slučiek. Niektorí ETs (mimozemšťania) sa pokúšajú pomôcť, a iní, iní nie. Pri predpovedaní budúcnosti môžeme hovoriť len o pravdepodobných a možných budúcnostiach. Toto všetko je nesmierne komplexné a veľmi vysoko klasifikované. V základe, je to len obrovský neporiadok. Otvorili sme Pandorinu skrinku, začali sme projektom Manhattan, a ešte sme nenašli spôsob, ako zaobchádzať s následkami.

Problém mnohonásobných časových radov znie ako informácie, ktoré oznámil Dan Burisch... môžete to komentovať?

[potrasie hlavou] Neviem ani o jednom z nich.

Dobre. Pošleme Vám odkazy, aby ste interview mohli vidieť. Ale to, čo hovoríte, tiež potvrdzuje informácie, ktoré oznámil "pán X" na webovej stránke Camelot. Videli ste alebo čítali tie interviews?

Nie, čo hovorí?

"Pán X" je archivár, ktorý mal počas obdobia šiestich mesiacov príležitosť pracovať s klasifikovanými dokumentmi, filmami, fotkami a artefaktmi v polovici 80. rokov, kedy pracoval na špeciálnom projekte s podnikateľom z oblasti obrany. Hovorí, že čítal, že základný dôvod pre záujem ET (mimozemšťanov) o nás bol kvôli jadrovým testom a všeobecnej hrozbe jadrových zbraní.

To je správne. Len asi okrem jednej alebo dvoch mimozemských skupín sú znepokojení ohľadom jadrových zbraní, ale nie všetci z nich.

Dobre. Čo iné nám môžete povedať o probléme časovej línie?

Len to, že je nevyriešený. Rizikom je, ako vidíte, že zakaždým, keď sa pokúšame to opraviť, pridá sa to k problému. Celý čas sa to len zhoršuje.

Sú mimozemšťania – alebo niektorí z mimozemšťanov – cestovatelia v čase? Dan Burisch to tvrdí.

Áno.

Viete o projekte Montauk?

To spôsobilo obrovský problém, a vytvorilo... vytvorilo to 40-ročnú slučku.

Neviem o Al Bielekovi. Verím, že niektoré z jeho informácií sú podozrivé. Ale niečo ako toto sa definitívne stalo, aj Experiment Philadelphia. John Neumann bol v tom všetkom veľmi zainteresovaný.

A Tesla, a Einstein?

Neviem. Ale Neumann... [prikývne]

Montauk bol skutočný?

Áno. Bol to skutočný zmätok. Vytvorili časovú prasklinu, ktorú stále nie sme schopní opraviť. Teda, pochopenie tohto sa tiež týka projektu Rainbow (Dúha), Hviezdnych Brán… oni tiež na tom pracovali. Ale niektoré zo správ o Montauku na nete sú pre mňa nepresvedčivé. Videl som niektoré z fotiek vybavenia, o ktorom sa predpokladá, že používali, ale je to brak, len hromada šrotu.

6. október 2006

- pokračovanie -

Bill Ryan and Kerry Cassidy

© Project Camelot

Zdroj: Project Camelot: An Interview with Henry Deacon, a Livermore Physicist

Preklad: PH

exkluzívne.cez.okno


Odporučiť


február 11, 2009 18:25 popoludní

 

 

Top