Obrázok používateľa CEZ OKNO
Interview s 'Henry Deaconom', fyzikom z Livermore 3

Počuli sme, že majú človekom vyrobenú Hviezdnu bránu ako v Los Alamos. Ste s tým oboznámený?

[pozerá na nás bez odpovede, slabý záhadný úsmev]

Čo nám môžete povedať o Alamos?

Existuje webová stránka o Los Alamos, ktorú Vám pošlem, a potom tam môžete hľadať pod “gravity shielding” („gravitačné tienenie“) a podobné veci. Je to všetko tam.[Poznámka: webová stránka je http://lanl.arxiv.org]

Nuž, možno je to chyba, že je na verejnej doméne. Možno by ste chceli ľuďom poradiť zaarchivovať tie stránky predtým, ako ich odstránia z webu, keď sa raz toto dostane von, ak sa dostane. Ale práve teraz ju môžete vidieť na vlastné oči.

Je ťažké vedieť, čo iné povedať.

Čo nám môžete povedať o prítomnosti ET?

Vyhľadajte si film Wavelength (Vlnová dĺžka). Je založený na úplne pravdivom príbehu. Videli ste ho? Zakladá sa na incidente, ktorý sa stal v Hunter Liggett. Je to naozaj super vecička.

Nie. Kde je Hunter Liggett?

90 míľ juho-juhovýchodne od Monterey, Kalifornia. Moja prvá stanica v tom čase bola Fort Ord.

Pracoval som tam dávno na začiatku 70. rokov, keď som bol pri vojsku, a pracoval som pod CDCEC, čo je Combat Developments Command Experimentation Command. Môžete to ísť vyhľadať.

Vykonávali sme testovanie všetkých druhov zariadení, a bývali sme tam na poli. Nosili sme väčšinu času ochranné okuliare a dilatovali nám rutinne oči pre kontrolu popálenín. Dokonca niektorý dobytok na poliach nosil modifikované ochranné okuliare! Toto bol ten najbizarnejší pohľad, aký si kedy dokážete predstaviť.

Nuž, jedného dňa sa stalo niečo, kým sme testovali. Do oblasti sa dostal disk a vznášal sa, vzniesol sa priamo pred nás, vonku v poli. Tak sme [prestávka] tú vec zostrelili.

Zostrelili ste disk?

[potrasúc hlavou] Nikdy sme to nemali spraviť. Nebol som to osobne ja, ale tá skupina. Medzi nami sme mali všetky tie vecičky zbrojnej techniky a odhadujem, že spanikárili a mysleli si, že sú vo filme alebo niečo také. Ten disk bol nespôsobilý a zmocnili sa ho, a taktiež posádky, a videl som to veľmi krátko. Boli malí ako humanoidi podobní deťom, bez vlasov. A mali malé oči, neveľké oči, v tvare mandlí. Nemyslím si, že niekto o tomto vie. Pokiaľ viem, nie je to na internete.

Toto je neuveriteľné. Nikdy som nepočul o tomto incidente.

Väčšina z ďalších svedkov skončilo vo Vietname a mnohých zabili. Možno som jediným žijúcim svedkom, ktorý videl, čo sa stalo... Neviem.

Zvyšok príbehu je v sci-fi filme nazvanom Wavelength (Vlnová dĺžka), ktorý vyšiel na začiatku 80. rokov. Nikdy by som o tom nepočul, až kým som do toho nevpadol roky neskôr v Arizone. Už som to hovoril? [smeje sa, po prvý krát]

Keď som videl video, očakával som trochu, viete, ľahkej zábavy s pivom alebo dvomi, ale myslím, moje ústa jednoducho zostali doširoka otvorené. Začiatok filmu jednoducho úplne jasne a presne opisuje ten incident, a ten film má veľmi blízko k zvyšku príbehu, vrátane použitia opustenej základne Nike v južnej Kalifornii na ich uskladnenie.

Choďte to nájsť. Je to v základe pravda. Bol som jednoducho ohromený, keď som to videl. Osoba, ktorá to napísala, tam musela byť, alebo poznať niekoho, kto tam bol. Ale neviem kto.

Raz som mal pravú fotku mimozemšťana. Niekomu som ju ukázal, žene, veľmi talentovanej žene, ktorá bola mikrobiologičkou pracujúcou pre jednu z tých agentúr. Vyplašilo ju to. Jednoducho som tomu nemohol uveriť. Prosto sa s tým vôbec nechcela zaoberať. A povedal by som, že to jednoducho naznačuje, že verejnosť, dokonca ani vedci, nie sú na vydanie týchto informácií pripravení. A táto osoba bola skutočne bystrá. Nezastavilo ju to vo výhradných protestoch, jednoducho nechcela vedieť. Bola len, viete, totálne vystrašená.

Máte stále tú fotku? Môžeme ju vidieť?

Neviem. Možno ju stále niekde mám, ak ju nájdem, posuniem Vám ju.

Môžete ju popísať?

Bola na nej malá bytosť s tmavou pleťou, taká čierna a zvráskavená. Bol to jediný pozostalý z toho incidentu. Ale krátko potom zomrel. Mal oblek, ktorý bol samoliečivý, ach... samoopravujúci. Bol to nejaký druh vlákna, alebo niečo, čo by sa vlastne opravilo samé. A mal so sebou artefakt, čo bol nejaký druh prístroja na diaľkové ovládanie, a to mu zobrali.

On prežil haváriu?

[prestávka]

Nie.

Cestovateľ v čase?

Viete všetko, však?

Nie, ale poskytujete nám overenie.

Myslím, že je to jednoducho tak nesmierne komplikované. Je to také komplikované, že je možné, že žiadna osoba nemá všetky informácie. Väčšina agentúr nevie, čo vedia ďalšie agentúry a všetko je tvrdo rozdelené na časti presne smerom k padacím dverám. Nikto sa s nikým nerozpráva o týchto veciach. Niekedy sú celé projekty rozmnožené na náklady Boh vie koľkých miliárd, pretože je existencia iných projektov neznáma, je pred nimi utajovaná. Myslím, som vedec, a vedci niekedy majú jedno rameno uviazané za chrbtom, pretože nemôžu slobodne komunikovať. V skutočnosti, nemôžu komunikovať vôbec [smeje sa]. A existujú tucty, stovky klasifikovaných projektov, myslím tých hlavných. Jednoducho je to totálny neporiadok.

Pozrite sa, sú hlavné skupiny ET, a okrem našich vlastných predkov sú tam zmiešaní. Nad časovými slučkami sú časové slučky, a všetko je to neporiadok. Potrebovali by ste IQ 190, aby ste to všetko pochopili.

6. október 2006

- pokračovanie -

Bill Ryan and Kerry Cassidy

© Project Camelot

Zdroj: Project Camelot: An Interview with Henry Deacon, a Livermore Physicist

Preklad: PH

exkluzívne.cez.okno


Odporučiť


február 19, 2009 10:32 dopoludnia
  • krát komentár

1 krát komentár

  1. Obrázok používateľa Anonym
    Anonymfebruár 22, 2009 12:34 popoludní

 

 

Top