Obrázok používateľa CEZ OKNO
Interview s 'Henry Deaconom', fyzikom z Livermore 4

Povedzte nám o časových slučkách. Mimochodom, môžeme sa Vás znovu spýtať... nepočuli ste o Danovi Burischovi?

Nie, pokiaľ si pamätám. Nepoznám ho.

Robili sme s ním interview minulý mesiac. Bol na webovej stránke vedľa Johna Leara.

Videl som predsa Vaše interview s Johnom Learom, hovoriac o mesačných fotkách a spôsobe, ktorým sa retušujú. NASA to robí celý čas. On je, mimochodom, celkom charakterný. Rád by som sa s ním jedného dňa stretol.Čo pár ľudí vie, je to, že radarové správy pre Národnú službu pre počasie sú tiež retušované, takže určité radarové obrázky nie sú zverejňované. Nemyslím retušované ručne. Radarové obrázky sa elektronicky filtrujú s použitím softvéru. Niektoré z týchto radarových stôp sú obrovské. Okrem toho, radar pre počasie nezaznamená stopy, ktoré sa pohybujú rýchlejšie ako určitá vysoká rýchlosť, pár tisícok míľ za hodinu. Ale stále existujú stopy, ktoré je treba odstrániť.

UFO?

Isto. Často sú opticky neviditeľné, ale zvyčajne sa zobrazia na radare. Sú tiež viditeľné v ultrafialovom spektre... Nemyslím, že je toto ľuďom všeobecne známe.

Takže čo nám môžete povedať o časových slučkách?

Správne. [dlhá prestávka]

Situácia s časovými slučkami je taká, že je veľké množstvo paralelných časových línií, veľa vetiev. Nie sú žiadne paradoxy. [načrtne diagram] Ak sa vrátite v čase naspäť a zabijete Vášho starého otca, to je paradox starého otca, o ktorom každý hovorí, neexistuje žiadny paradox. Keď sa vrátite naspäť a zmeníte minulosť, vytvorí to rozdielnu časovú líniu, ktorá je novou vetvou tej pôvodnej. Na tej časovej línii by ste sa nenarodili a neexistovali by ste, takže ten aspekt paradoxu je pravdivý. Chápete? Ale na tejto časovej línii, na ktorej ste tu a teraz, predsa existujete, a pokračujete v tom. Neexistuje žiadny pararadox. Je to jednoduché… chápete? Zaoberáte sa rôznymi vetvami nejakého druhu časového stromu. Žiadne princípy sa neporušia. Všetky budúce udalosti sú možnosti, nie istoty. To je poriadne dôležité, dôležité... rozlíšiť. To je naozaj všetko, čo o tom môžem povedať.

Viete niečo o chemtrails?

Dobre. Chemtrails vyvinul Edward Teller a je to v základe rozsievanie tisícok ton mikročastíc hliníka vo vrchnej atmosfére, ako pokus o zvýšenie albedo (faktor odrazu neutrónov) planéty, schopnosti odrážania planéty, kvôli globálnemu otepľovaniu. Nuž, zlaté mikročastice, skutočné zlato, boli použité raz v podobnej situácii na inej planéte, ale odhadujem, že mali veľa zlata, a my sme použili namiesto toho hliník. Globálne otepľovanie je čiastočne kvôli skleníkovému efektu, a to určite veci zhoršuje, ale väčšina toho je kvôli zvýšenej slnečnej aktivite. Solárna aktivita je skutočným problémom.

Prečo nie sú tieto informácie vo verejnej sfére? Zdá sa, že ľudia by o tom mali vedieť a aj by radi vedeli, a neexistuje žiadne riziko ohrozenia bezpečnosti, ak to, čo hovoríte, je pravda.

Vedecky je to len totálny hazard. Ani zďaleka sa dostatočne nechápe. Môže to fungovať, alebo možno nie. Ľahko by to mohlo veci zhoršiť. Môžu tiež byť vedľajšie zdravotné účinky, vedľajšie účinky na počasie, Boh vie, čo všetko. Ovplyvňuje to celú planétu a tu máte jednostranné rozhodnutie, nedemokratické rozhodnutie, nespájané s politickým ani demokratickým procesom, aby spustili obrovský technologický špeciálny projekt, ktorý ovplyvní každého na zemi. Ak toto nie je kontroverzné, neviem, potom neviem, čo je. Riešením je udržať to v tajnosti. Je to tiež zvyčajné reflexívne riešenie.

Bude to fungovať?

Neviem.

Je to spojené s vojnami týkajúcimi sa počasia?

[prestávka]

Áno, existujú vojny týkajúce sa počasia. Air Force bude za dva roky počasie vlastniť.

6. október 2006

- pokračovanie -

Bill Ryan and Kerry Cassidy

© Project Camelot

Zdroj: Project Camelot: An Interview with Henry Deacon, a Livermore Physicist

Preklad: PH

exkluzívne.cez.okno


Odporučiť


február 22, 2009 14:29 popoludní

 

 

Top