Obrázok používateľa CEZ OKNO
Měsíc plný tajemství (4.)

Někdy před 23.000-25.000 roky se na Zemi vyhrotilo nepřátelství mezi říší Slunce (říší Mu, říší Ujgur, Společenství Světla aj.) a říší Atlantidy, jež nakonec přerostla ve válku trvající mnoho staletí, kterou ve svých knihách nazývám „válkou démonů“. Obě strany vlastnily natolik pokročilou leteckou a zbraňovou technologii, že mohly létat až na Měsíc a bojové operace přenesly i tam. Ještě dnes můžeme na povrchu Měsíce najít například stopy po salvách částicových děl...

Nějaký čas před zahájením invaze do říše Slunce, Atlantané Měsíc obsadili a opravili či obnovili poškozená zařízení a zbraně, aby je mohli využít proti těm zemským oblastem, které kontrolovaly armády říše Slunce, kterou v závěrečné fázi války vedl vojevůdce a král Para-šu-Rama. Dospěl jsem k závěru, že tak zvaných „sedm svatých měst rišijů“, která tvořila páteř říše Slunce, nezničili Atlantané svým pozemním jaderným arzenálem, ale salvami mohutných částicových kanonů umístěných na Měsíci. Během protiúderu letectvo Rámovy armády zničilo základny Atlantanů na Měsíci a z tohoto období patrně pochází i zmíněný „Aitkenův bazén“ v blízkosti jižního pólu Měsíce, který je kráterem po obrovské explozi vzniklé uvnitř Měsíce. Tyto válečné události, z pohledu historických záznamů říše Slunce, popisují známé indické eposy Mahabharata a Ramajana, které, mimo jiné, vyprávují o bitvě na Měsíci mezi Ašviny (Nasatyi, Atlantany) létajícími s letouny Vailxy a Rámovými piloty létajícími v letounech Astras. Podobné zmínky jsou v manuskriptech Bhagavata Purana a Atharva Veda (20:41).


Měsíc je jedinečná stavba. Dříve, než byl silně poškozen bojovými akcemi před 117.000 roky, měl podobnou atmosferu jako Země a měl údajně na povrchu i několik oceánů a moří. Mezi těmito moři se nacházelo několik malých pevnin, na nichž inženýři Anchary vytvořili ekosystém podobný těm, jaké byly nalezeny na měsících v některých hvězdných soustavách obývaných lidmi. Cílem tohoto terraformingu bylo zastření skutečného poslání této koule ukryté uvnitř. Aliance Anchara vytvořila kovovou kouli ze zvláštní slitiny titanu, jejíž speciální vlastnosti ještě zvyšovaly ochranu kolem hlavních zbraní a řídicích stanic v jeho jádru, ale také podporovaly iluzi, že Měsíc je jen vlídná a přirozená družice. Uvnitř Měsice bylo 16 úrovní s laboratořemi, kontrolními a velitelskými centry a 24 bojových postavení útočných a obranných zbraní. Dodnes patrné hlavní vstupní brány se nacházely na obou pólech a na úbočí Archimedova kráteru.

Měsíc napadl bitevní planetu Galaktické federace a vážně ji poškodil. Během následujícího protiúderu byl Měsíc také vážně poškozen a vržen na novou oběžnou dráhu probíhající mezi Marsem a Zemí.

Jakmile se ocitl Měsíc na nové oběžné dráze, byl zajat a připojen ke Galaktické federaci. Když se o několik tisíc let později Atlantané se svými mimozemskými spojenci rozhodli zničit říši Slunce a potopit kontinent Muror (zemi Mu), obsadili v té době opuštěný a zdevastovaný Měsíc, částečně jej opravili a znovu vyzbrojili. Povrch Měsíce byl nadále udržován tak, aby působil dojmem satelitu bez života, ale pod jeho povrchem byla prováděna rozsáhlá modernizace větší části podzemní základny, neboť Měsíc měl plnit roli mateřské lodě nesoucí početnou válečnou flotilu letounů vailxi, vril a haunebu. Zbytky kdysi bujného měsíčního ekosystému byly využity pro renovaci základny a budování flotily útočných kosmických plavidel. Na počátku roku 1970 tuto měsíční základnu anektovala Galaktická federace a ta na ní umístila své hlavní velitelství v sluneční soustavě. Během tohoto období Galaktická federace sledovala činnost Elohim (Gizanů, Anunnaki atd.) a jejich pozemských nohsledů (Tajnou vládu, Ilumináty), jakož i působení emisarů aliance Anchara, spolupracujících s Ilumináty na ekonomickém ovládnutí našeho světa a na temných zbrojních programech.

Vznešení Mistři (Ascendent Masters, Mahátmové) sdělili, že tyto temné manipulace tajně řízené aliancí Anchara, probíhající na Zemi po tisíciletí, se nyní blíží k předurčenému konci. Duchovní načasování této změny bylo stanoveno na konec první dekády 21. století.

Různé procedury a programy, které uvedly do pohybu lidskou společnost na Zemi, způsobily nevyhnutelný posun ve vědomí lidí a role emisarů Galaktické federace nyní spočívá v režii rychlých změn podle toho, jak to vyžadují změny situace. Síly Galaktické federace a Andromedská vláda zůstávají nedaleko nás a jsou připravené k dokončení prvního kontaktu s námi, jakmile Vznešení Mistři dají pokyn "do toho".

Ústně předané poseltsví andromédských vědců Moraney a Vasais zaznamenal Alex Collier takto:

„Čast měsíční základny, kterou ovládáme, byla pod neustálým vojenským tlakem aliance Anchara až do poloviny roku 1990. Pak Elohim s Galaktickou federací uzavřeli mírovou smlouvu a nyní nám pomáhají převzít celou měsíční základnu, aniž by došlo k vyburcování pozornosti pozemšťanů. Jednotná měsíční základna se stala centrem naší zemské operace. Tím Temná vláda s Ilumináty ztratila svoji mimozemskou mocenskou podporu a rychle ztrácí i své mocenské pozice na Zemi.

Známe dobře souřadnice několika podzemních základen, vybudovaných po zničení Lemurie a Agharty. Kontrolujeme skryté aktivity tajných vládních (podzemních) základen a udržujeme neustále dozor nad vaším světem a činností posledních zbytků Temných sil ve spolupráci s vašimi Vznešenými Mistry. Z naší měsíční základny můžeme rychle sledovat machinace zbytku Temných sil (Tajné vlády) a používat potřebné obranné prostředky. Je nutno říci, že jsme předešli již několika velmi nebezpečným a ohavným spiknutím. Nemorální program Tajné vlády se stává stále zjevnější, což dovoluje mnoha silným jedincům a skupinám ve vaší celosvětové společnosti, shromažďovat nové spolupracovníky i mezi těmi, kteří se nyní houfně distancují od takových úkladů. Zatímco některé důležité aktivity jsou řízeny z měsíční základny, je náše velící středisko pro celou operaci přímo na Marsu, ukryté uvnitř jeho rozlehlého podzemí. Údaje o Marsu, jak jsme již dříve upozornili, jsou ve skutečnosti značně odlišné od informací poskytovaných pozemskou scholastickou vědou. Tato matoucí šaráda měla jediný účel - udržet přesvědčení, že jste na Zemi sami a jste rovněž jedinými rozumnými bytostmi přinejmenším v této sluneční soustavě. Byla to součást rozsáhlého systému kontroly a manipulací pro případ, že narazíte na nějaká data, která by mohla změnit váš současný pohled na realitu. Nicméně Galaktická federace existuje a je velmi blízko k dokončení příprav na první kontakt s lidstvem. Tato jednání zahrnou pozvání pro cestování na různé základny a zařízení pro podporu života zkonstruovaná vědci Galaktické federace. Personál na marsovských základnách se již těší na setkání s lidmi.

Základna na Marsu opět obnovila terraforming a bioforming Marsu. Je to velmi aktuální vzhledem ke sluneční hyperaktivitě, která způsobuje oživování atmosféry Marsu. Horní část atmosféry je ionizovaná, což má za následek vytváření tenké vrstvy ozonu, která postupně brání pronikání škodlivého ultrafialového záření do spodní vrstvy atmosféry Marsu. Tato opatření způsobují, že se nebe jeví stále modřejším. Zvyšuje se obsah vodní páry v nižších úrovních atmosféry díky tání ledovcových polí v polárních regionech. Častější marsotřesení uvolňují do atmosféry mnoho plynů a vodní páry a my urychlujeme obnovování její horní a spodní vrstvy atmosféry zesilováním účinků povrchových magnetických lokalit.

Jak vidíte, náše první, třebaže zatím neviditelná kontaktní mise má mnoho aspektů, ze kterých jsou dva nejdůležitější: stanice na Měsíci a na Marsu. Měsíc je naplněný historickými artefakty. Měsíc má uvnitř 16 úrovní (etáží), s mnoha podlažími, početnými laboratořemi a zkušebními stanicemi, ve kterých bývalí obyvatelé uskutečňovali různorodé experimenty s vašimi předky a dokonce i na vás samotných. Hrůza z těchto temných procedur ještě halí mnoho z nižších úrovní. Tato planeta zažila mnoho temných zlovolných plánů připravenýh aliancí Anchara pro tuto sluneční soustavu, které ji postihly jako první. Proto navrhneme, aby se planeta Mars, kterou jsme znali dříve pod jménem „Bellona“ a Měsíc staly historickým muzeem Galaxie“.


Tyto informace, byly zaznamenané Alexem Collierem (A 1995 Lecture by Alex Collier: Current Moon Bases & Their History), a v knihách Val Valeriana (Editor): Letters from Andromeda a Diversified Enterprises, ve který je souhrn diskuse, ke které došlo během několikerého osobního setkání se zenetanskými vědci Moraneyem a Vasaisem z Andromédské federace. Většina těchto informací se velmi dobře shoduje s tím, co udává Drunvalo Melchizedek, Cosmic Awareness a další channellingové zdroje, ale technicky vzato jsou mnohem přesnější a detailnější.

© Ivo Wiesner

3. dubna 2007

Zdroj: jitrnizeme.cz


Knihy Ivo Wiesnera nájdete na tejto adrese

Súvisiace:

Obrana posvátné země
http://www.cez-okno.net/clanok/exopolitika/obrana-posvatne-zeme-kniha-en...

Alex Collier pre Project Camelot
http://www.cez-okno.net/clanok/pozri-2010/alex-collier-pre-project-camelot

Rubrika: Dutá Zem
http://www.cez-okno.net/rubrika/rubriky/duta-zem

Seriál: Když se tak rozhlížím…
http://www.cez-okno.net/rubrika/serial-kdyz-se-tak-rozhlizim

Temná mise NASA
http://www.cez-okno.net/rubrika/rubriky/temna-mise-nasa

Temná Mise: Tajná historie NASA
http://www.cez-okno.net/clanok/temna-mise-tajna-historie-nasa-1

Star Trek versus Solar Warden – skutečná vesmírná flotila

"Co je nejdůležitější, flotila antigravitačních vesmírných plavidel byla údajně vytvořena pod vojenským kódovým označením „Solar Warden“. Část dvě, této investigativní sady článků, diskutuje o různých zdrojích odhalujících existenci Solar Warden a jejího nejpravděpodobnějšího umístění v americkém strategickém velitelství."

http://www.cez-okno.net/clanok/exopolitika/star-trek-versus-solar-warden...


Články z tejto série nájdete na tejto adrese.

november 12, 2010 15:35 popoludní
 • krát komentár

3 krát komentár

 1. Obrázok používateľa AvAc
  AvAcnovember 12, 2010 19:02 popoludní

  Komentár: 

  Tak tieto clanky som si doslova vychutnal... velmi dobre a kvalitne.. neni o com.. parada..super...waw...=o)) stotoznujem sa so vsetkym...

 2. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymnovember 12, 2010 20:27 popoludní

  Komentár: 

  tiez sa pripajam.tieto clanky doslova hltam :) ja dufam ze by sa ten novy zaciatok v dobrom slova zmysle mohol udiat do toho roka 2012-2013 a stym spojene "prebudenie ludstva" jeho vedomia a 1.oficialny kontakt s inteligentnou mimozemskou civilizaciou.
  ti nasi vedci a ich blabotanie o mikroorganizmoch nech si nechaju a utvrdzuju sa v tom.ludia sa zacinaju "prebudzat" z toho dlheho "spanku" a nikto a nic novemu lepsiemu obdobiu nezabrani.

 3. Obrázok používateľa FyM
  FyMnovember 14, 2010 13:17 popoludní

  Komentár: 

  Nič proti ale hneď prvý (teda aj titulný) obrázok nie je vôbec na našom mesiaci. Nachádza sa na mesiaci Ganymeda, ktorý obieha okolo Jupitera. Aspoň tak tvrdí wikipédia:
  http://sk.wikipedia.org/wiki/Ganymedes_(mesiac)

 

 

Top