Obrázok používateľa CEZ OKNO
James: WingMakers Interview 5

Zem je súčasťou tejto novej transparencie. Príroda si už obliekla toto nové rúcho a nosí ho hrdo, ale ľudia to nespozorovali kvôli nedostatku vnímania našich programov. Bude to však sčasti práve Príroda, skrze ktorú sa ľudská rodina prebudí, a Zem sa pripravuje na túto možnú eventualitu. Keď sa tak stane, nebude to preto, že Zem je pomstychtivá, alebo že Boh pracujúci skrze Zem jej dáva Svoj hnev. Je to Zem/Príroda vlastným spôsobom vyjadrujúca svoju novú transparenciu a expanziu.

Zvážte nasledujúci príbeh: pokročilí jedinci žijú ďalej na interdimenzionálnej úrovni, ktorá bola šikovne stimulovaná stelesniť ľudské nástroje navrhnuté cudzou inteligenciou Anunnakiov. Títo „robotníci“ boli vyvinutí ako fyzicky stelesnení ľudia úplne akceptujúci svoje obmedzenie, pretože vedomie Zvrchovanej Jednoty, neohraničenej a večnej životnej sily, ktorá poháňa ľudské plavidlá, bolo sústavne potlačované.

Veľmi skoro sa pokrvné línie ľudí miešali so svojimi dizajnérmi a tak sa zrýchlila ľudská vývojová cesta k rozmanitosti. Časť tejto rozmanitosti bola obsiahnutá vnútri elity spoločnosti, ktorá pomáhala formovať separáciu ľudskej rodiny v tzv. Silovej Finančnej Mriežke (Money Power Grid). Anunnaki, „Bohovia“ dizajnéri, boli napokon so svojimi banskými ťažbami spokojní a opustili Zem a svoje ľudské výtvory.

Ľudský genóm bol adaptovaný vnútri matrixu Systému Ľudského Myslenia (Human Mind System) a postupne sa vyvinul do súčasnej podoby ľudskej rodiny, ako ju poznáme na začiatku 21. storočia. Takže tu máme rasu bytostí uväznených vnútri utláčajúceho systému nevedomých si svojej situácie, uctievajúc Bohov, ktorí neexistujú, veriacich v nebo a peklo, ktoré sú súčasťou SĽM (HMS), modliaci sa k majstrom a spasiteľom za oslobodenie sa od svojich hriechov a morálnej apatie, s trvajúcim strachom zo smrti a neexistencie, absolútne nevedomý si svojej pravej podstaty.

Povedzme, že ste skutoční Boh, Prvotný Zdroj. Čo by ste urobili, aby ste zobudili ľudí do ich pravej podstaty? Aký proces by ste použili, aby ste posunuli ľudskú rodinu do perspektívy uvedomenia si že to, v čo verili je klam a potlačenie ich pravej podstaty, vediac, že komponenty potláčajúcej sústavy nie je možné odstrániť z noci na deň, lebo by sa jednotlivec pravdepodobne zbláznil, alebo ešte horšie – zomrel. Čo by ste urobili?

Prvotný Zdroj má obmedzený pohyb po „šachovnici“, pretože ľudstvo je zapečatené vnútri väzenia, kde stráže a správca väznice kontroluje peňažný systém a drží a distribuuje moc medzi nimi. Duchovní a náboženskí vodcovia sú rovnako lapení vo väzení, síce v spravodlivejších sekciách, no stále vnútri tej istej väznice. Interdimenzionálne bytosti ako vystúpivší majstri a anjeli sú tiež uväznení i keď ich slobody vyzerajú oproti ľudským skoro nekonečné.

Je tu hŕstka ľudí, ktorí odstránili SĽM (HMS) a jeho rozmanité systémy separácie a rozbili väzenie, ale je to nesmierne malý percentuálny podiel a obvykle ich spisy, príbehy a techniky sú ich spoluväzňami považované za „bláznivé reči“. A i keď hŕstka ľudí z väzenia unikla, to pošle svoje stráže k ich znovuzískaniu alebo diskreditácii takým spôsobom, že označia ich činy za „nadprirodzené“, alebo ešte horšie, za démonické.

Skutočným problémom v tomto príbehu je to, že ľudia vnútri väzenia nevnímajú väzenie ako väzenie a stráže ako stráže. Zabúdajú na svoje uväznenie. Neskúšajú z väzenia ujsť, radšej unikajú pred čímkoľvek, je to z nudy, úzkosti, chudoby, bolesti, zlých vzťahov, choroby, depresie a skleslosti. O potlačení ich totožnosti ako Zvrchovanej Jednoty, ktorá žije vo večnej a bezvýhradnej jednote, rovnocennosti a pravdivosti dokonca vo svojom hľadaní ani neuvažujú.

Zem, pozostáva z ríš zvierat, rastlín a minerálov a tiež elementov vzduchu, vody a ohňa v kombinácii s Prírodou definovanou ako kozmos, „Kráľovnou“ na šachovnici, ktorú môže používať Prvotný Zdroj. To sú strategické nástroje, cez ktoré špecifické hradby väzenia zaniknú a jednotlivci, ktorí sú riadne pripravení môžu žiadať späť svoju totožnosť Zvrchovanej Jednoty a ustanoviť novú transparenciu a expanziu vnútri svojej celistvosti.

Pretože teraz niektoré hradby väzenia zaniknú, neznamená to ešte, že každý vybehne von a stelesní svoje slobody. Väznica je postavená z mnohých múrov a keď jedna stena spadne, je tu počiatočný ruch relatívnej slobody, ale tam je ešte jedna stena a ešte jedna... Väznica je bludisko a kým sa jednotlivci nespoliehajú na obrázky, obrazy, zvuky, slová, pocity a myšlienky ako interpretácie svojho sveta, zostanú vnútri stien väzenia, ktoré som predtým opísal ako systém potláčajúci Zvrchovanú Jednotu.

Mnohí sa budú cítiť nepríjemne v kvalitách priestoru a dlhých horizontov tejto novej éry. Odolajú transparencii a expanzii, pretože sa identifikujú tak silno so svojim SĽM (HMS), že hrozí, že to roztrhá ich identitu, ktorej sa držia ako svojej existencie.

Iní, ktorí sú pripravení, túto novú éru a prechod do nej ľahko stelesnia, ako mláďa orla na svojom prvom lete – spočiatku trochu nemotorní, ale rýchlo zvládajúci požadované schopnosti. Zatiaľ čo Zem a Vesmírna Podstata hrajú kľúčovú úlohu v oslobodzovacom manévri, príprava jednotlivca je jeho vlastnou povinnosťou. Je to rovnovážna rovnica: Zem/Príroda + Individuálna Príprava = Realizácia Zvrchovanej Jednoty

Prvotný Bod procesu je kľúčovým faktorom prípravy. Ak váš Prvotný Bod kultivácie stavu vedomia Zvrchovanej Jednoty je hocičím menším než bezvýhradná jednota, zhoda a pravdivosť vyjadrenia v každom momente, potom udriete na mnoho hradieb vnútri väznice a vždy keď to urobíte, budete požadovať znova štart. Takto počiatočný bod seba-realizácie musí byť zrovnaný so samotnou realizáciou. Je to kvôli matematickým rovniciam, ktoré sú príručkou procesu.

Otázka č. 4 od „Project Camelot“: Ako chápete budúce udalosti v nasledujúcich pár rokoch do roku 2012 a potom? Máme mnoho informátorov, futuristov, vízií budúcich udalostí, ktoré môžu zahrňovať:

- výmenu magnetických pólov

- posun fyzických pólov

- CME (Coronal Mass Ejection – slnečné protuberancie)

- Všetko horeuvedené obnovené blízkym príchodom Nibiru na Zem. Môžete okomentovať horeuvedené scenáre? Máte dôvodné podozrenie, že sa hociktorý z nich môže stať?

Odpoveď číslo 4 od Jamesa: Dovoľte mi to objasniť: sme vo vesmíre a jeho celá fyzická nádhera a stavba je súčasťou väzenia, čo som definoval v predchádzajúcej otázke. Uvedomte si, že termín „väzenie“ nesie negatívny význam, ale ak je v jeho vnútri nábytok, poviete, že nábytok je zlý alebo negatívny? Nie, je to len nábytok, ktorý je náhodou vo väzení. Tak je to i s planétami a hviezdami a vesmírom ako celkom. Preto javy, ktoré naše zmysly vnímajú, či už je to posun pólov, alebo zemetrasenie 9 stupňov Richterovej stupnice, zostávajú vnútri Systému Ľudskej Mysle (HMS). Jav je klam. Každý chce víziu a zápasí, aby videl druhú stranu nechápajúc, že tieto rysy - obrazy a zvuky – sú viac zo SĽM, sú len jemnejším vyjadrením väzenských múrov vo vonkajšom dosahu bludiska.

Myslím, že v predchádzajúcej odpovedi (otázka 3) môžete vidieť, že verím Zemi/Prírode, prvotným katalyzátorom Prvotného Zdroja, organizujúceho podporu uvedomenia sa ľudstva ako Zvrchovanej Jednoty. Takže to budete cítiť akoby sa Zem a celý vesmír stláčal na jednotlivca, ako úplné zovrie okolo vašej bytosti. Toto stláčanie je veľká pomôcka rozvinutá Prvotným Zdrojom ako pomoc Vašej aktivácie.

Čo sa týka Nibiru, nie je faktorom. V určitom slova zmysle bolo odstránené z rovnice Zvrchovanej Jednoty kvôli komplexnému súboru dôvodov, ktorými sa tu nebudem zaoberať.

-pokračovanie-

Slovenské stránky Tvorcov Krídel nájdete na tejto adrese

© 2008 Project Camelot, Project Avalon: Kerry Cassidy

© 2008 James (WingMakers)

Zdroj: projectcamelot.org

Preklad: Sokol

exkluzívne.cez.okno


Všetky časti postupne nájdete na tejto adrese.

Súvisiace:

Tvorcovia Krídel
http://www.cez-okno.net/rubrika/rubriky/tvorcovia-kridel


január 26, 2009 00:51 dopoludnia
 • krát komentár

3 krát komentár

 1. Obrázok používateľa dezodorant
  dezodorantjanuár 27, 2009 09:02 dopoludnia

  Komentár: 

  Uz neviem kto je odbornik na anglicke preklady ale je treba prelozit len urcite veci co vyhovuju a hraju do karat a ostatne vynechat lebo som si uz viac krat porovnaval preklady na viacerych weboch a bol som udiveny interpretaciou anglickych textov do slovenciny a cestiny ale podla mna to vzdy zalezi na tom co sa chce na danom webe uverejnit

 2. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymjanuár 27, 2009 23:21 popoludní

  Komentár: 

  nerozumiem...

 3. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymjanuár 31, 2009 02:37 dopoludnia

  Komentár: 

  ved si porovnaj preklady toho isteho textu na roznych weboch a zbadas sam kolka bije

 

 

Top