Obrázok používateľa CEZ OKNO
James: WingMakers Interview – Intro od Kerry Lynn Cassidy

Před několika lety, kdy jsem společně s Billem Ryanem plánovala existenci toho, co jsme později pojmenovali „Project Camelot“, pracovala jsem jako nezávislý producent pokoušející se uvést do života nějaké projekty související s Hollywoodem. Měly to být akce na vysoké úrovni od výrobních společností, agentů atd. V tomto období jsem se snažila napsat i nějaké „specifické“ scénáře včetně jednoho snímku, který měl pojednávat o problematice Anunnaki. Když jsem hledala další a další informace k tomuto scénáři narazila jsem na internetové stránky „WingMakers“.

Poté co jsem si podrobně prostudovala všechny informace, které se na jejich stránkách nacházely, došla jsem k přesvědčení, že by se dal o tomto neobvyklém příběhu natočit velmi výjimečný film. A tak jsem se rozhodla spojit se s Markem Hempelem (webmaster) a Jamesem (tvůrce materiálů). Po množství telefonických rozhovorů jsem se rozhodla nabídnout připravovaný filmový snímek Hollywoodu. Konečně jsem získala práva vyrobit tento film, jehož základní koncepce se líbila jak hlavnímu producentovi, tak i řediteli výrobní společnosti. Po měsících debat s mnoha agenty takových agentur jako William Morris, CAA nebo Endeavor. Nakonec se mi tento projekt podařilo zařadit do zájmu agentů Stevena Spielberga, Jamese Camerona, Rodleye Scotta a Alejandra Gonzáleze Inárritu.

V případě Spielberga šlo specificky o Kathleen Kennedyovou. Všichni bez výjimky však projekt zamítly. V tuto dobu jsem neměla ještě scénář, ale místo toho uvedený příběh představili ve formě elektronické knihy, která později vyšla i v klasické podobě. Základní důvody, proč byl projekt odmítnut, byla síla konkurenčního trhu a neexistence scénáře. V tu dobu bylo smeteno „ze stolu“ podstatně více hvězdných sci-fi projektů včetně nové verze filmu „Mountauk Project“, který mel být natočen podle scénáře Petera Moona a Prestona Nicholse. V této chvíli jsem se dala na dokument o ufo a setkala se s Billem Ryanem.

Tak jak „Project Camelot“ postupně dozrával, udržovala jsem kontakt s Markem Hampelem a přes něho s Jamesem. Přitom jsem stále nespouštěla ze zřetele vytvořit celovečerní film o WingMakers. V loňském roce jsem požádala Marka o možnost udělat rozhovor pro „Project Camelot“ s Jamesem. Uteklo mnoho a mnoho měsíce a mezitím jsem několikrát svůj požadavek opakovala. Nakonec přece jen přišla odpověď, že James je ochotný udělat písemné interview. Tato skutečnost mě nesmírně potěšila. Vytvořila jsem sérii, řekla bych poměrně zásadních otázek a poté co jsem obdržela odpovědi od Jamese, mohu říci pouze tolik, že vyvstaly otázky další a další. Uchovávám si tedy v sobě naději, že někdy v budoucnosti budu moci pokračovat v tomto dialogu s člověkem, o kterém jsem hluboce přesvědčena, že je jedním z nejbystřejších mozků fungující v současné době na tomto světě.

Kerry Lynn Cassidy

Project Camelot

27. listopadu 2008


Dopis od Marka Hempela, webmastera WingMakers.com

Ahoj Kerry,

James mě požádal, abych se na vás obrátil, zda máte ještě stále zájem zaslat mu avízované otázky s tím, že by byl schopen na ně odpovědět v písemné podobě. Jeho rozhodnuté je motivováno především tím, že se v současné době ohledně „WingMakers“ šíří velké množství desinformací, které v lidech mnohdy způsobují stres a velmi nepříjemné pocity.

Také by rád sdělil vysoce aktuální informace týkající se problematiky roku 2012, situace kolem světového finančního systému, planetě X, Illuminátech atd. James věří, že vaše publikum ocení možnost studovat tyto nové informace, které se mohou stát velmi dobrým základem pro mnohé další úvahy případných čtenářů. Jeho e-mail je: james@eventtemples.com. Doufám, že Vás tato odpověď potěší a bude mít radost z této spolupráce.

Děkuji Vám za to vše co pro čtenáře a diváky děláte.

S úctou

Mark Hempel

Manažer webových stránek WingMakers.com


A tady je má odpověď:

From: Kerry Cassidy
Date: November 17, 2008
To: James
Cc: Mark Hempel
Subject: Re: James


James,
Děkuji Vám za to, že jste se mi nakonec přece jen ozval a jste ochotný odpovědět na otázky ode mne a od našeho publika z „Projektu Camelot“ a „Projektu Avalon“. Tak jak se přibližujeme k roku 2012 a pohybujeme se blíž směrem ke galaktickému středu, vstupuje do našich životů mnoho a mnoho změn. Jde o změny nejen v realitě kolem nás, ale i přímo v našem vědomí. Ocenili bychom, kdybyste byl schopen společně s námi zrealizovat celý seriál vašich odpovědí na naše otázky. Ale není to samozřejmě nutné.

Jsem si velmi dobře vědomá toho, že otázek na které máte odpovědět je poměrně hodně, a že možná budou vyžadovat poměrně rozsáhlejší objasnění a vysvětlení, než asi budete schopen v rámci svých časových možností učinit. Také bych chtěla poukázat na fakt, že mnozí z našich čtenářů nemusí být obeznámeni s materiály WingMakers a proto neváhejte, pokud tak budete cítit, uvést odkazy na případné konkrétní rozvedení vašich informací přímo na konkrétní místa na vašich stránkách.

Chtěla bych také využít této příležitosti a poděkovat vám za Vaší skvělou hudbu a formu jakou prezentujete své informace široké veřejnosti. Můj kolega Bill Ryan se připojil s jednou nebo dvěma otázkami i pozdravy.

S požehnáním

Kerry


Nasledovať bude interview s Jamesom, slovenské stránky Tvorcov Krídel nájdete na tejto adrese

© 2008 Project Camelot, Project Avalon: Kerry Cassidy

© 2008 James (WingMakers)

© 2008 Translation: Alhambra

Zdroj: Matrix-2001.cz


Všetky časti postupne nájdete na tejto adrese.

Súvisiace:

Tvorcovia Krídel
http://www.cez-okno.net/rubrika/rubriky/tvorcovia-kridel


december 09, 2008 23:41 popoludní

 

 

Top