UPOZORNENIE: Tento článok/podcast/video nechápte ako jednoznačný návod, nenahrádza konzultáciu s odborníkom! Môže vyjadrovať názory, ktoré sa nemusia zhodovať s názormi redakcie. Autor, prevádzkovateľ ani redakcia nenesú žiadnu zodpovednosť za riziko, poškodenie, či ujmu, ktoré by mohli byť považované za priame či nepriame následky použitia informácií uvedených na týchto stránkach. Akákoľvek podobnosť s existujúcimi osobami či udalosťami je čisto náhodná.

Obrázok používateľa CEZ OKNO
JEDI RADÍ 20: O psychózach, démonoch a inom cestovaní alebo IDENTIFIKUJ SVOJHO ČIERNEHO MÁGA

Otázka č. 35: Ahoj Jedi, roky som meditovávala a začala “vidieť“. Je to neuveriteľné, aké sú bytosti v astrále aktívne. Sú skoro všade, tvária sa ako “dobrí sprievodcovia“, ale v skutočnosti nekompromisne ťahajú za nitky osudu každého, kto im načúva. A beda tomu, kto má vlastné vedenie, kto sa spolieha na svoju Dušu..
Mima

Ďakujem ti Mima, že si otvorila túto tému. Áno, dnes sa považuje za náramne duchovné, počúvať astrálnych sprievodcov. A človek, ktorý by radil opak, vyzerá v ezokruhoch divne. Pravda je však taká, že tzv. astrálni sprievodcovia sú obyčajní ľudia, akurát sa naučili vystupovať z tela i počas dňa (keď spíme telo opúšťame všetci = tzv. snívame, ale to už asi vieš) a plnia tam úlohy svojich temných pánov. Je ich doslova plný astrál a sú všade. Roky aj mne tieto astrálne bandy znepríjemňujú život. Ako to funguje?

Akonáhle človek začne trochu “vidieť“, alebo sa k tomu blíži, teda keď sa mu otvára astrálne videnie, okamžite ho kontaktujú. Samozrejme majú záujem, aby bol niekto, kto im vidí na prsty, v ich radoch. A idú na to šikovne. Najprv si dotyčného preklepnú, po čom túži a začnú mu robiť drobné službičky. Vedia zariadiť naozaj všeličo. Tvária sa ako najlepší kamoši, ba priam anjeli. Samozrejme to nie je zadarmo. Musíš sa k nim pridať, teda v podstate poprieť prioritu spojenia a vedenia vlastnou Dušou (svojim Vyšším ja alebo Nadja), TO JE ICH SKUTOČNÝ CIEĽ!

Tak za prvé. V ŽIADNOM PRÍPADE ICH NEPOVAŽUJ ZA DUCHOVNE VYSPELEJŠIE BYTOSTI NEŽ SI TY SAMA! To, že vedia fungovať vo vyššej dimenzii NIE JE dôkazom ich duchovnej vyspelosti. Je kopec čiernych mágov, ktorí majú rôzne schopnosti, ale kvôli tomu ich ešte nebudeme považovať za duchovne vyspelejších, dúfam, že toto je jasné!

Za druhé. To, čo ti radia môže vyzerať ako pomoc, ale smeruje to len a len k tvojmu zotročeniu. NIKDY SA NEVZDAJ živého kontaktu s vlastnou Dušou, to by bol začiatok konca! Dopadla by si tak ako oni, musela by si slúžiť temným pánom a zotročovať ďalšie bytosti. A po tom, dúfam, netúžiš.

Za tretie. RADŠEJ O TOM NEHOVOR BEŽNÝM ĽUĎOM. Poslali by na teba psychiatra, alebo exorcistu. Ani jeden by si však zrejme neporadil, keďže nemajú páru, aká hra sa tu vlastne hrá. Že to v tomto prípade nie sú ani psychózy, ani démoni, ale nie príliš morálni ľudia z mäsa a kostí, ktorí vedia vystupovať z tela a prešli k temnej strane, ktorej takto slúžia! Kľudne sa môže stať, že sa na “anjela, ktorý ti s láskou radí čo máš robiť“, hrá napríklad tvoja suseda, o ktorej nemáš potuchy, že maká pre temnú stranu a možno ste dokonca kamošky a sem tam spolu pokecáte pri kávičke. Aby si tomu rozumela, dotyčná suseda to čo ti robí nepovažuje za čiernu mágiu, veď ti predsa pomáha v duchovnom raste! A že si občas zaplatíš kurz alebo kúpiš niečo čo ti “astrálni sprievodca“ delikátne odporučí? ;) Často by si to do tých ľudí nepovedala a oni sami zväčša žijú svoje dvojaké životy s určitou bravúrou. Chápeš, je to pre nich niečo ako pridaná hodnota, hrajú sa takto a manipulujú s kdekým a ešte si hladkajú ego, že pomáhajú menej prebudeným, že to takto vlastne musia robiť, lebo ešte nie si pripravená vedieť Pravdu!

Za štvrté. Ani všetci astrálni sprievodcovia dokopy nie sú viac, ako TVOJE SPOJENIE S VLASTNOU DUŠOU A SO STVORITEĽOM! Aktívne toto spojenie oživuj a udržuj tak často, ako je to len možné. Obracaj sa k Stvoriteľovi a svojej Duši nech sa deje čokoľvek! Áno, ich úlohou je v skutočnosti práve tomuto zabrániť. Robia všetko pre to, aby si venovala pozornosť hocičomu, len nie vlastnej Duši a Stvoriteľovi!

Ak ich zvodom odoláš a odmietneš rôzne službičky, pritvrdia. Začnú ti robiť problémy, aby si akože pochopila, že s nimi je rozumnejšie byť zadobre. Buď v strehu, stráž si myšlienky a pozornosť, vedia byť naozaj šikovne zlomyseľní, sú v tom totiž dlhodobo trénovaní a prax im tiež nechýba. Ber to tak, že toto je ich práca a oni ju robia ako najlepšie vedia, lebo by im to ich temní páni spočítali! Ak si mimoriadne odolná a morálna, skúsia to ešte tak, aby si bola presvedčená, že nie je iná možnosť, ako v tom byť s nimi a hľadajú spôsob, ako to urobiť pre teba čo najprijateľnejším. Takto získali kopec “spolupracovníkov“ i z radov inak neskazených ľudí. Je to taká divná, zvrhlá hra, ktorú orchestruje temná strana, proste to takto funguje. Boj DOBRA a zla je tu od nepamäti, zrejme tu ešte nejaký čas bude a my sa musíme podľa toho zariadiť. Bodka.

Áno, vedia dať človeku poriadne zabrať a niekedy treba odolávať naozaj dlho, ale INEJ CESTY NIET! MUSÍŠ TO VYDRŽAŤ! Vytrvalo sa obracaj k svojej Duši a k Stvoriteľovi a nenechaj sa zdeptať! Snom takého čierneho mága napríklad je, aby si človek začal ničiť život sám, z vlastnej vôle. To je ich práca, došikovať ťa do stavu, kedy spustíš zostupnú špirálu zúfalstva, na konci ktorej ti “láskavo“ ponúknu “vyslobodenie“, pravdaže, ak vstúpiš do ich radov. Ja osobne, nech už prídem do kontaktu s kýmkoľvek (na ulici, alebo v astrále), keď na to príde, dám mu pre istotu jasne najavo, že pre mňa je najvyššou prioritou Stvoriteľ a vlastná Duša A ŽE TO TAK AJ OSTANE!!

Mohol by som napísať knihu o tom, čo všetko už na mňa skúšali a trvá to podnes. A sú medzi nimi i známe osobnosti, čudovala by si sa, kto všetko k nim patrí. Ale to tu rozoberať nebudem. PODSTATNÉ JE, ABY SI KAŽDÝ SÁM VEDEL IDENTIFIKOVAŤ TOHO SVOJHO ČIERNEHO MÁGA, ROZPOZNAL HO A VYHOL SA JEHO VPLYVU! Čo si všímam sk/cz ezoscénu, tak naozaj málokto s nimi nespolupracuje. Nesrandujem. Či už naplno, teda že sú to fakt tvrdí čierni mágovia tváriaci sa ako bytosti svetla, alebo húfy užitočných idiotov. Hodne je aj takých tých “spolupracovníkov“, ktorí v podstate neškodia, ale majú temnou stranou nasadenú ohlávku a keď sú vyzvaní, urobia čo treba. Inak si žijú svoje “dobré, spirituálne ladené životy“, majú určité výhody, benefity, slávu-slávičku a vedia sa tváriť optimálne zbožne, čo oceňujú všetci ich priaznivci. Inak povedané, ak už vieš trochu viac a prestávaš byť užitočným idiotom, ponúknu ti “ohlávku príležitostnej spolupráce“;)

VZOPRIEŤ SA ICH VPLYVU JE PODĽA MŇA JEDINÁ SPRÁVNA CESTA. V ezokomunite je veľa dobrých ľudí, ktorí úprimne túžia po Dobre, ale vďaka nevedomosti v podstate robia užitočných idiotov temným silám, ktoré na nich pôsobia práve skrze tzv. “astrálnych sprievodcov“. Poznám takých, ktorí ich počúvajú na slovo a ešte sú presvedčení, že to tak má byť, že jedine tak je to správne!

TEMNÁ STRANA NEPOĽAVUJE, MUSÍŠ BYŤ V STREHU NEUSTÁLE! Nemysli si, že ťa nechajú na pokoji, hlavne pokiaľ máš nejaký dosah na iných ľudí a šíriš ozajstné Dobro! Úprimne, bez pomoci a ochrany skutočných Síl Svetla nemáš prakticky šancu, to mi ver! Preto je také dôležité neustále sa obracať k Stvoriteľovi a vlastnej Duši, aby toto spojenie bolo silné a živé! NEĽUTUJ ČAS ANI ENERGIU NA OŽIVOVANIE TOHTO SPOJENIA!

NASLEDUJ OZAJSTNÉ SVETLO, NIE LESK!

NIKDY SA NEVZDÁVAJ A MYSLI STÁLE NA TO, ČO CHCEŠ ŽIŤ!

NECH ŤA SPREVÁDZA SILA!

Jedi

exkluzívne.cez.okno


Pár slov o mne. Nepatrím do žiadnej sekty, organizácie ani duchovnej skupiny či školy. Nemám žiadne zasvätenia v zmysle, ako sú dnes bežne prezentované a vedomosti som nezískal channelingom, ani dlhoročnými návštevami besied či prednášok. Nie som inkarnáciou žiadneho proroka, nebol som unesený mimozemšťanmi a nie som ani ten typ, čo presedí väčšinu dňa s nohou za hlavou. Mal som a mám skrátka v živote obrovské šťastie. A niečo viem. Ak budem môcť – odpoviem...

Otázky Jedimu môžete posielať na: redakcia@cez-okno.net


Všetky časti postupne nájdete na tejto adrese.


Tento článok, ktorý sme pre vás napísali, má 1102 slov.

VĎAKA VAŠIM PRAVIDELNÝM DAROM sa môžeme stále zlepšovať ♥
Zo Slovenska IBAN: SK5283300000002401591699 │ SWIFT (BIC): FIOZSKBAXXX
Z Čiech, Moravy a Sliezska IBAN: CZ4120100000002401591699 │ SWIFT (BIC): FIOBCZPP


Keď nemáte PAYPAL konto, prispejte cez bankovú kartu:
kliknite na DONATE a potom vo formulári na ›› Continue

Aktuálny STAV vidíte vľavo HORE

›› BILANCIE PORTÁLU


Súvisiace:

Astrál
https://cez-okno.net/rubrika/astral

DUŠA
https://cez-okno.net/dusa

Duchovná lekárnička
https://cez-okno.net/rubrika/serial-duchovna-lekarnicka


Autori: 
november 11, 2019 11:11 dopoludnia

 

 

Top