UPOZORNENIE: Tento článok/podcast/video nechápte ako jednoznačný návod, nenahrádza konzultáciu s odborníkom! Môže vyjadrovať názory, ktoré sa nemusia zhodovať s názormi redakcie. Autor, prevádzkovateľ ani redakcia nenesú žiadnu zodpovednosť za riziko, poškodenie, či ujmu, ktoré by mohli byť považované za priame či nepriame následky použitia informácií uvedených na týchto stránkach. Akákoľvek podobnosť s existujúcimi osobami či udalosťami je čisto náhodná.

Obrázok používateľa CEZ OKNO
JEDI RADÍ 3: Zaručení zasvätenci, bezpečná cesta, otroci astrálu, ako ďakovať, ako prosiť a deti šťasteny

Otázka č. 11: Niektorí ľudia vystupujú ako zasvätenci dávnych mystérií. Čo si o tom myslíš?

Skutoční Zasvätenci si odovzdávali znalosti, aby sa línia nepretrhla a poznanie sa zachovalo. Výber bol mimoriadne prísny a rozhodne nestačilo mať veľký záujem. Dotyčný musel spĺňať i náročné morálne kritériá. A musel vedieť mlčať. Dnešní „zasvätenci“ vedia v prvom rade dobre rozprávať. Tu je malý návod ako sa stať skutočne „známym zasvätencom“:


UPOZORNENIE: Tento článok nechápte ako jednoznačný návod, nenahrádza konzultáciu s odborníkom! Text môže vyjadrovať názory, ktoré sa nemusia zhodovať s názormi redakcie. Autor, prevádzkovateľ ani redakcia nenesú žiadnu zodpovednosť za riziko, poškodenie, či ujmu, ktoré by mohli byť považované za priame či nepriame následky použitia informácií uvedených na týchto stránkach. Prípadná podobnosť s existujúcimi osobami či skutočnosťami je čisto náhodná.

1. Vyhliadni si niekoho, kto je rešpektovaný a naozaj niečo vie.

2. Stretni sa s ním niekoľko krát, aspoň raz osamote.

3. Postaraj sa nenápadne, aby sa o tom vedelo.

4. Keď sa ťa bude niekto pýtať, o čom že ste to vlastne hovorili, stíš hlas a rozochvene odpovedz, že o tom nemôžeš hovoriť.

5. Rozbehni vlastný projekt a ako garanciu umne používaj stretnutie so Zasvätencom. Kým je ešte nažive buď obzvlášť opatrný.

Zdá sa vám to pritiahnuté za vlasy? Ale takto to funguje! :)

Pomerne „in“ je i kontaktérstvo. To je tiež ťažko verifikovateľné, tam totiž má s vyššou inteligenciou kontakt len dotyčná osoba. Ale stačí to vedieť trochu zahrať a dá sa na tom celkom slušne ryžovať.

Otázka č. 12: Chcem sa učiť od vyšších bytostí, kadiaľ vedie bezpečná cesta?

Rozumiem otázke veľmi dobre, tiež som si tým prešiel. Človek má jedného dňa fakt po krk všeobecne akceptovanej reality a začne naozaj hľadať. Obracať sa „vyššie“ sa zdá byť logickým krokom, ale hneď tu v úvode je zakopaný pes. Akonáhle hľadáš „vonku“, tak to väčšinou vedie zlým smerom. Tvoje volanie totiž vypočujú aj rôzne entity, ktoré v podstate na to iba čakajú. Nalepia sa na teba a začnú ti podsúvať veci po ktorých síce túžiš, ale núkajú ti ich pokrivené. Nie príliš, aby si sa nespätil. Jemne, krok za krokom ťa budú viesť tam, kde ťa chcú mať.

Počul si už o otrokoch astrálu? To sú ľudia, ktorí chceli „niečo viac“, ale nehľadali vo svojom vnútri a podľahli zvodom skúsenejších (nie lepších!) entít, ktoré si z nich časom urobili doslova svoje bábky. Metóda „cukor a bič“ aj tu funguje perfektne. Niečo ti „vybavia“, splnia ti nejaké túžby, obzvlášť ak súvisia s niečím, čo je už za čiaru, teda niečo nie príliš morálne, tajné túžby, za ktoré sa za bieleho dňa hanbíš a podobne. A je to z ich strany skvelá investícia. Jednak si ťa tým získajú a môžu na oplátku niečo žiadať od teba. Ale hlavne, UŽ NA TEBA NIEČO MAJÚ a môžu ťa tým šikovne vydierať.

Keď sa to takto polopate napíše, je to jasné a žiadny rozumný človek by do takého paktu nešiel. Ale oni to robia naozaj jemne a prešpekulovane. Je to ich práca a sú v tom dobrí. Takže buď na pozore, pamätaj, že nič nie je zadarmo a ak ti niekto tvrdí že hej, maj sa obzvlášť na pozore! Ani sa nenazdáš a z drobných službičiek a protislužbičiek je kolotoč, z ktorého sa ťažko vystupuje. Dá sa to, ale musíš silno a stále prosiť Boha, aby ti pomohol. Nie rôzne hierarchie propagované na ezoterických fórach, rozumieme si? Priamo Stvoriteľa, to je podstatné!

Ak chceš mať priamy kontakt „s niečím vyšším“, obracaj sa na svoju Dušu či Nadja, nazýva sa to rôzne. Je to taký zvláštny paradox. Samozrejme, že máš najlepšie spojenie so svojou Dušou, ale je to zároveň niečo, na čom treba pracovať. Treba to akoby dostať do vedomej roviny a udržiavať. Netráp sa, ak to nie je v stave, že by si s vlastnou Dušou tak nejak fajne pokecal ako s kamošom:) Veľa dôležitých vecí sa deje aj na nevedomej úrovni. Skús si to predstaviť tak, že si tu ty a tvoja Duša, ktorá je tvojej osobe (Jankovi, Ferkovi, Marienke či Aničke, skrátka egu) nadradená, ale nie je to žiadny despota. Posiela ti podnety ako žiť lepší život, máš ale slobodnú vôľu a celé si to môžeš aj pokaziť, ak tak veľmi chceš:) Môžeš si vybrať iný zdroj a počúvať rady kde koho a na rôznych kurzoch sa môžeš za mastné kurzovné dozvedieť, že ti pomáhajú práve v lepšom kontakte s vlastnou Dušou! Veľký pozor na bytosti tohto alebo astrálneho sveta, ktoré sa snažia do tvojho vzťahu s Dušou a Stvoriteľom vstúpiť ako medzičlánok!

Zas použijem jednoduchý príklad. V obchode je každému jasné, že je najlepšie ísť „napriamo“, bez všelijakých sprostredkovateľov a agentúr, ktoré sa na tom len priživia. CHOĎ NAPRIAMO! Zapamätaj si, že je to len a len na tebe. A môžeš začať hneď, tam kde si.

Pamätáš si na zlaté pravidlo “riešiť všetko cez Stvoriteľa”? Takže ak chceš mať lepší kontakt so svojou Dušou, začni Ho o to prosiť. A ďakuj. Jednoduché ako facka. Hlavne vytrvaj. Obracaj sa na Stvoriteľa tak často, ako si len spomenieš. Viac v odpovedi na ďalšiu otázku, ktorá vhodne nadväzuje...

Otázka č. 13: Zvykla som si chodiť raz do týždňa na jedno pekné miesto, kde chodím ďakovať a prosiť. Tam sa mi v hlave všetko pekne poukladá a vyjasní. Robím to správne?

Pekná otázka. To, či to robíš správne sa neodvažujem posúdiť. Pripomenula si mi ale jedného známeho, ktorý sa ma raz v rámci podobnej debaty opýtal, či stačí občas. Nuž, povedal som mu toto. Stačí sa ti nadýchnuť „občas“? Povedzme raz do týždňa? Ako často teda máme prosiť a ďakovať? Viem, musíme robiť toľko vecí, sme radi, keď sa nám podarí sa utrhnúť aspoň pár dní v týždni, alebo, za ideálnych podmienok, raz denne!

Kľúč je v stave mysle. Čo si, takpovediac, hudieme popod nos ako našu obľúbenú pesničku. Či v kuse šomreme a sme v stave ublíženosti a odporu, alebo či robíme to, o čom veľmi dobre vieme, že by sme mali robiť. Áno, ďakovať treba neustále. To nie je činnosť, to je životné nastavenie, vyšší pocit. Ítéčkári mi budú rozumieť hneď – je to program, ktorý máme stále spustený na pozadí a ktorý beží aj keď sa musíme venovať niečomu inému. POZOR, KEĎ ŠOFÉRUJETE, VENUJTE SA ŠOFÉROVANIU! :D Hlavne zo začiatku bacha, VENUJTE SA TOMU, ČO PRÁVE RIEŠITE! Skúšajte si to pri činnostiach, ktoré vás až tak nevyťažujú. Umývanie riadu, cestovanie MHD – už to nemusí byť nutné zlo. Využite to na tréning a buďte v tom každý deň lepší. A uvidíte čo sa začne diať vo vašom živote, aké zázraky!

Otázka č. 14: Niekomu sa žije. Iný len živorí. Niekomu sa plnia skoro všetky priania a inému sotva jedno. Sú niektorí ľudia narodení pod šťastnou hviezdou? A čo my ostatní?

Ďakujem za otázku. Toto dnes rieši spústa ľudí. Aj vďaka obrovskej vlne motivačných kníh a guruov. Na jednej strane je fajn, že ľuďom už dochádza, že sa majú sami snažiť o svoj progres v akejkoľvek oblasti. Po prvotnom boome nadšenia však prichádza akési vytriezvenie, teda „do kelu všetko robím podľa tých rád ale nepohol som sa ani o centimeter“ a „henten klame na každom kroku a užíva si zatiaľ čo ja cnostne triem biedu...“ Je tak? Pozrime sa na to spoločne.

Poznáte hru TETRIS? Tam zhora padajú rôzne tvarované objekty a vašou úlohou je ich zoradiť tak aby do seba vzájomne zapadli. A teraz ideme k jadru veci. Je 2D TETRIS, ale je aj verzia 3D, kde už musíme brať do úvahy ďalší rozmer. A teraz pozor.

Predstavte si dvoch ľudí. Pre zjednodušenie sú obaja úplne rovnakí, s rovnakými schopnosťami a rovnakou štartovacou čiarou. Obaja chcú jedno dievča. Obaja robia to isté (veď sú úplne rovnakí), ale jeden z nich to dievča získa a druhý nie. Ó, koľká nespravodlivosť. Ten druhý musí byť dieťaťom šťasteny a ja som typický smoliar. Je tak? ;)

A teraz sa vráťme k TETRISU. Niektoré objekty, ktoré do seba očividne zapadajú z pohľadu 2D, sa nám nedarí dostať na svoje miesto. Pochopíme to až keď sa dostaneme do 3D a uzrieme, že tie „dva rovnaké objekty“ majú inú hĺbku, preto jeden zapadol a druhý nie. Budeme aj teraz hovoriť, že ten jeden objekt je dieťaťom šťasteny?

Vesmír má svoje nemenné zákony a my skrátka nedovidíme na všetky okolnosti a tak to môže vyzerať, že niekto má tzv. šťastie a ten druhý nech sa snaží ako sa snaží, má smolu. Tak nech to skúsi inak! Ale väčšinou opakuje tie isté postupy a nevedomky sa snaží kladivom nabúchať veľký štvorec do malého kruhu a podobne. A na konci života, keď sme už patrične unavení, povieme si s patričnou mierou tragiky: „Aspoň som to skúsil a len tak som sa nevzdal...“

Majme na pamäti, že sú i ďalšie rozmery, ďalšie pomyselné hĺbky, ktoré rozhodujú o tom, či sa nám niečo podarí alebo nie. Majme otvorenú myseľ a buďme ochotní s pokorou uznať, že to, ako sa javia veci a udalosti nám, ešte neznamená, že takými v skutočnosti sú.

VESMÍR JE ABSOLÚTNE SPRAVODLIVÝ KU KAŽDÉMU, TO LEN MY NEVIDÍME VŠETKY SÚVISLOSTI

HLAVNE BUĎME OCHOTNÍ SA ZMENIŤ, INAK BUDEME CELÝ ŽIVOT ÚPLNE ZBYTOČNE PREHRÁVAŤ A NAVYŠE S POCITOM KRIVDY

NASLEDUJ OZAJSTNÉ SVETLO, NIE LESK!

NIKDY SA NEVZDÁVAJ A MYSLI STÁLE NA TO, ČO CHCEŠ ŽIŤ!

NECH ŤA SPREVÁDZA SILA!

Jedi

exkluzívne.cez.okno


Pár slov o mne. Nepatrím do žiadnej sekty, organizácie ani duchovnej skupiny či školy. Nemám žiadne zasvätenia v zmysle, ako sú dnes bežne prezentované a vedomosti som nezískal channelingom, ani dlhoročnými návštevami besied či prednášok. Nie som inkarnáciou žiadneho proroka, nebol som unesený mimozemšťanmi a nie som ani ten typ, čo presedí väčšinu dňa s nohou za hlavou. Mal som a mám skrátka v živote obrovské šťastie, to je celé. A niečo viem. Ak budem môcť – odpoviem...

Otázky Jedimu môžete posielať na: redakcia@cez-okno.net


Všetky časti postupne nájdete na tejto adrese.


Tento článok, ktorý sme pre vás napísali, má 1454 slov.

Len vďaka Vašim darom môžeme ďalej prinášať informácie všetkým bezplatne a neustále sa zlepšovať. Ak chcete našu prácu oceniť a je to vo Vašich možnostiach,
prispejte prosím na ďalší chod portálu


›› BILANCIE PORTÁLU

Aktuálny STAV vidíte vľavo HORE


2401591699/8330 (DAR z SK) alebo 2401591699/2010 (DAR z CZ)

Číslo účtu pre dary zo Slovenskej republiky:
2401591699/8330 │ IBAN: SK5283300000002401591699 │ SWIFT (BIC): FIOZSKBAXXX │ │ Číslo účtu pre dary z Českej republiky:
2401591699/2010 │ IBAN: CZ4120100000002401591699 │ SWIFT (BIC): FIOBCZPP


Keď nemáte PAYPAL konto, prispejte cez bankovú kartu:
kliknite na DONATE a potom vo formulári na ›› Continue


Súvisiace:

Seriál: SLOVO DO ŽIVOTA
http://www.cez-okno.net/rubrika/serial-slovo-do-zivota


Autori: 
november 23, 2016 17:59 popoludní

 

 

Top