UPOZORNENIE: Tento článok/podcast/video nechápte ako jednoznačný návod, nenahrádza konzultáciu s odborníkom! Môže vyjadrovať názory, ktoré sa nemusia zhodovať s názormi redakcie. Autor, prevádzkovateľ ani redakcia nenesú žiadnu zodpovednosť za riziko, poškodenie, či ujmu, ktoré by mohli byť považované za priame či nepriame následky použitia informácií uvedených na týchto stránkach. Akákoľvek podobnosť s existujúcimi osobami či udalosťami je čisto náhodná.

Obrázok používateľa CEZ OKNO
JEDI RADÍ 5: Kŕŕŕč, meditácie a čo všetko sa dá narafičiť

Otázka č. 18: Všetko robím podľa príručiek. Kontrolujem to viackrát denne. Afirmácie, vizualizácie, prosby, ďakovania a tak stále dokola. A NIČ! Som z toho niekedy na prášky a inokedy ma ide rozhodiť. Vesmír ma asi vôbec nepočúva, nič sa nemení...

Ahoj, nebude problém práve v tom, že „robíš všetko správne“? Čo tak trochu si oddýchnuť od motivačných poučiek a viac si užívať Život? Asi viem, kde si, mávam to občas aj ja. Volá sa to KŔČ. Snaha konať správne je taká silná, že nám nielenže zväzuje ruky, úplne nás paralyzuje, kriví našu tvár a výsledkom je vnútorná bolesť a všetko len nie progres želaným smerom. A ešte je tu jeden častý úkaz. Dajte vedieť, komu sa to aspoň raz nestalo.


UPOZORNENIE: Tento článok nechápte ako jednoznačný návod, nenahrádza konzultáciu s odborníkom! Text môže vyjadrovať názory, ktoré sa nemusia zhodovať s názormi redakcie. Autor, prevádzkovateľ ani redakcia nenesú žiadnu zodpovednosť za riziko, poškodenie, či ujmu, ktoré by mohli byť považované za priame či nepriame následky použitia informácií uvedených na týchto stránkach. Prípadná podobnosť s existujúcimi osobami či skutočnosťami je čisto náhodná.

Pohnútky máme ukážkovo vznešené, myslíme na zlepšenia vo svojom živote často len ako vedľajší produkt zlepšenia celého ľudstva. Umenšujeme svoje žiadostivosti a jedného dňa sa dostaneme do bodu, keď nám vnútro vraví, že viac sa už nedá. A čo je na šľaktrafenie, NIČ okolo nás sa nepreskupuje do nami želaných konštelácií. Usmievate sa? Už viete kam mierim?

Vedieť žiť je pomerne náročná disciplína i keď sa jej venujeme takpovediac od narodenia. Byť v súlade a bez odporu – to je veľký kumšt, aj keď to tak možno nevyzerá. Ale každý žijeme ako najlepšie vieme. A jedného dňa nám do života vstúpi motivačná literatúra so svojimi rečníkmi a zrazu máme dojem, že už tomu celému rozumieme a s nadšením sa pustíme do budovania lepších zajtrajškov. Ibaže Vesmír nereaguje. A najviac nás štve, že ľudia okolo nás akoby nechápali, že sme si niečo želali, že sme to vykonali sprááávne a že majú činiť tak, aby sa nám naše priania plnili! Nesmejte sa, ruku na srdce, kto aspoň raz nebol naštvaný, že veci nejdú ako by chcel?:)

Vesmír REAGUJE VŽDY. Ale život nie je len o získaní správneho telefónneho čísla a nadiktovania zoznamu požiadaviek „tam hore“. O čom to celé podľa vás je? Píšte do komentov pod článok, pomôžete sebe aj iným...

Otázka č. 19: Dobrých rád nie je nikdy dosť, máš pre mňa jednu, Jedi?;) Meditujem už asi pol roka. Teda snažím sa. Chodím do jednej skupiny. Je fajn sa stretnúť aspoň pár krát týždenne...

Ďakujem, že si túto tému nadhodil, práve preto, že o meditácii už vedia všetci všetko. Keby dnes niekto prišiel s tým, že nie vždy je to dobrý nápad, asi by ho umlátili poriadne tlstou knihou od svojho obľúbeného gurua. Ale teraz vážne, mám k meditáciám a ich neodškriepiteľným pozitívam určité výhrady.

Začnime od piky. Čo sa vlastne počas meditácie deje? Áno, je to energetická záležitosť a to je nielen jej najväčšie plus, ale aj kameň úrazu. Ono totiž málokto vidí, čo sa pri nej NAOZAJ deje. „Ale veď to predsa cítime,“ namietnu mnohí. OK, nehádam sa, ale ČO SA PRESNE DEJE VRÁMCI TOHO, ČO CÍTITE? Uvediem príklad.

Predstavte si slepého človeka. Keď niekto veľmi chce, asi nebude mať problém zmanipulovať ho na základe zvukov. Veď slepý si nemá ako overiť, či sa deje naozaj to, čo zodpovedá zvukovým vnemom. Veľká väčšina ľudí nemá vnútorné videnie. Niekto je citlivejší, iný menej, ale pri troche snahy, ak viete ako na to, nie je až taký problém vodiť niekoho „energeticky za nos“ hoci aj dlhšiu dobu. Kľudne aj CELÝ ŽIVOT. Že preháňam?

O astrálnych parazitoch ste už určite počuli. To sú také „milé“ zvieratká, ktoré okom nevidíme, ale ktoré veľmi dobre vidia nás. A naša energia sa im páči. Je to ako s kravičkou na lúke. Málokto sa nechá „energeticky podojiť“ s vďačnosťou a dobrovoľne. Treba tomu nejako pomôcť, dať niečo na oplátku, vzbudiť dojem „obrovských pozitívnych účinkov“ a podobne.

Nič proti meditácii, ale neprestávajte prosiť o pomoc Stvoriteľa a hlavne, neuverte tak ľahko všetkému, čo počas meditácie „uzriete“ alebo „započujete“. Je podľa mňa 99,99% pravdepodobnosť, že Vás niekto za účelom zneužitia vodí za nos. A nemusia to byť len astrálni paraziti. Ono taký meditujúci dobromyseľný človek je lákavým cieľom i pre ľudí, ktorí vedia v Astrále fungovať vedome a hoci za bieleho dňa. ŽASLI BY STE, ČO VŠETKO SA DÁ TAKTO NARAFIČIŤ!

Že máte nesporné výsledky? Vízie? Vhľady?? HAHAHA! Prepáčte, ale mne to veľmi pripomína naivné mladé dievča túžiace po ozajstnej láske, ktoré sa dostane do rúk skúseného podvodníka. No ako to asi dopadne?

Ale späť k meditáciám. Možno vás zaskočí aj moja ďalšia rada. VYHNITE SA VEĽKÝM SPOLOČNÝM MEDITÁCIÁM! MEDITUJTE RADŠEJ DOMA maximálne s pár dobrými priateľmi, na ktorých sa dá spoľahnúť. Alebo ešte lepšie – s partnerom. Okej, uvediem príklad, ako sa to nemá.

Život nikoho nešetrí, často sme na konci dňa ako zošrotovaní a z posledných síl sa doplazíme na spoločnú meditáciu. Tam je už plno, každý s približne rovnakým problémom, ledva prepletá nohami, ani rozprávať už skoro nevládze. A teraz sa pozrime, ako to vyzerá energeticky. Vy sa tam plazíte s obrovitánskym batohom svojich problémov a problémov, ktoré ste nachytali z okolia. Vedľa vás sa ledva šmochce chlapík s obrovskými taškami, ruky vyťahané až po zem. Z posledných síl sa snažíte napodobiť lotosový sed, zatvárate oči a robíte, čo vás o meditácii naučili. Čo sa vtedy energeticky deje?

No, zjednodušene povedané, vy zhodíte ten ťažký batoh a sused konečne pustí tie dve superťažké tašky. Obom sa vám zázračne uľaví. Skúste niečo niesť dlhšiu dobu, aký je to nádherný pocit, keď sa toho zbavíte? Zdá sa vám, že by ste mohli lietať! Ibaže. Ono ten váš batoh pristane na pleciach suseda a vy prezmenu odchádzate s jeho taškami. Už rozumiete? Zo začiatku nové bremeno v rukách necítite, to až neskôr a celý proces sa môže veselo zopakovať, hlavne si užívate stratu pôvodného bremena. Takže všetci meditujú, všetci cítia pokrok, ale stále sú tak nejak na tom istom mieste a kolo “spirituálnej burzy mimoriadne cenných energií” sa točí a točí:)

A to ešte nehovorím o „astrálnom zverinci“, ktorý podobné dejchánky priťahujú priam bytostne. Nezabúdajte: „Keď sa dvaja-traja stretnú v Mojom mene, tam Ja som (je) medzi nimi“. To sú slová Ježiša Krista. DVAJA-TRAJA! Žiadne plné telocvične a podobne! Nepochybujem, že mnohým napadne: „Ale veď predsa funguje duchovná ochrana, sú Bytosti, ktoré dohliadajú na to, aby bolo všetko s kostolným poriadkom.“ Myslíte, že Ježiš Kristus o „duchovnej ochrane“ nič nevedel?? ZOBUĎTE SA UŽ PROSÍM VÁS!

Pardon za výraz, ale tak ako dojným kravám keď ich podoja, uľaví sa aj vám. Obzvlášť, keď sa stretávajú pravidelne na určitom mieste v hojnom počte – to sú hody pre entity telesné i netelesné! Samozrejme, že dostanete kde-tu nejakú tú víziu a lesk, ste totiž starostlivo obhospodarovaní a niet sa čomu diviť – ak takto meditujete dlhšie, alebo dokonca celý život, ste pre nich dlhodobá investícia, ktorá sa ohromne vyplatí a ruku na srdce, výmenou za to máte i taký ten jemný pocit nadradenosti a nejeden rád uverí, že je výnimočnejší než jeho sused, ktorý síce žije poriadny život, ale o meditácii nemá ani šajn, HA! :)

NASLEDUJ OZAJSTNÉ SVETLO, NIE LESK!

NIKDY SA NEVZDÁVAJ A MYSLI STÁLE NA TO, ČO CHCEŠ ŽIŤ!

NECH ŤA SPREVÁDZA SILA!

Jedi

exkluzívne.cez.okno


Pár slov o mne. Nepatrím do žiadnej sekty, organizácie ani duchovnej skupiny či školy. Nemám žiadne zasvätenia v zmysle, ako sú dnes bežne prezentované a vedomosti som nezískal channelingom, ani dlhoročnými návštevami besied či prednášok. Nie som inkarnáciou žiadneho proroka, nebol som unesený mimozemšťanmi a nie som ani ten typ, čo presedí väčšinu dňa s nohou za hlavou. Mal som a mám skrátka v živote obrovské šťastie. A niečo viem. Ak budem môcť – odpoviem...

Otázky Jedimu môžete posielať na: redakcia@cez-okno.net


Všetky časti postupne nájdete na tejto adrese.


Tento článok, ktorý sme pre vás napísali, má 1131 slov.

Len vďaka Vašim darom môžeme ďalej prinášať informácie všetkým bezplatne a neustále sa zlepšovať. Ak chcete našu prácu oceniť a je to vo Vašich možnostiach,
prispejte prosím na ďalší chod portálu


›› BILANCIE PORTÁLU

Aktuálny STAV vidíte vľavo HORE


2401591699/8330 (DAR z SK) alebo 2401591699/2010 (DAR z CZ)

Číslo účtu pre dary zo Slovenskej republiky:
2401591699/8330 │ IBAN: SK5283300000002401591699 │ SWIFT (BIC): FIOZSKBAXXX │ │ Číslo účtu pre dary z Českej republiky:
2401591699/2010 │ IBAN: CZ4120100000002401591699 │ SWIFT (BIC): FIOBCZPP


Keď nemáte PAYPAL konto, prispejte cez bankovú kartu:
kliknite na DONATE a potom vo formulári na ›› Continue


Súvisiace:

Seriál: SLOVO DO ŽIVOTA
http://www.cez-okno.net/rubrika/serial-slovo-do-zivota


Autori: 
december 13, 2016 22:56 popoludní

 

 

Top