UPOZORNENIE: Tento článok/podcast/video nechápte ako jednoznačný návod, nenahrádza konzultáciu s odborníkom! Môže vyjadrovať názory, ktoré sa nemusia zhodovať s názormi redakcie. Autor, prevádzkovateľ ani redakcia nenesú žiadnu zodpovednosť za riziko, poškodenie, či ujmu, ktoré by mohli byť považované za priame či nepriame následky použitia informácií uvedených na týchto stránkach. Akákoľvek podobnosť s existujúcimi osobami či udalosťami je čisto náhodná.

Obrázok používateľa CEZ OKNO
JEDI RADÍ 7: Kúzelný meč, vesmírne účty a všadeprítomné kvantovanie

Otázka č. 22: Chcem byť užitočný. Pracujem na tom. Túžim ísť vpred. Pre dobro svoje aj iných. Ale niekedy to vyzerá, akoby mi hádzal polená pod nohy samotný Vesmír...

Poviem ti Príbeh o kúzelnom meči. Každý ozajstný bojovník po ňom túži. Vie, že skôr či neskôr bude čeliť prekážkam, ktoré sa bez Kúzelného meča prekonať nepodarí. A tak obracia k Nebesiam svoje vrúcne prosby a dúfa...


UPOZORNENIE: Tento článok nechápte ako jednoznačný návod, nenahrádza konzultáciu s odborníkom! Text môže vyjadrovať názory, ktoré sa nemusia zhodovať s názormi redakcie. Autor, prevádzkovateľ ani redakcia nenesú žiadnu zodpovednosť za riziko, poškodenie, či ujmu, ktoré by mohli byť považované za priame či nepriame následky použitia informácií uvedených na týchto stránkach. Prípadná podobnosť s existujúcimi osobami či skutočnosťami je čisto náhodná.

Čakanie akoby nemalo konca kraja. Prichádzajú čoraz ťažšie skúšky a protivenstvá. Ďalšie a ďalšie „kopance od života.“ Nemôže sa ubrániť pocitu, že čím viac o Kúzelný meč prosí, tým viac sa mu vzďaľuje. Dostáva od Vesmíru mnoho vecí, ale nie to, po čom najviac túži. Len najsilnejší vytrvajú – už vieš kam smerujem?

Kúzelným mečom sú špeciálne schopnosti. Dnes je to urputne „in“. Bežný človek je už prakticky nezaujímavý. V spoločnosti sa blysnete už len keď ste aspoň trochu jasnovidný. A kto nemá dokázateľne indigovo-kryštálové, či inak hviezdne dieťa, je „sedlák.“ A teraz úplne vážne:

Celé je to na hlavu postavené. „Na trhu“ je viacero ponúk, ako sa kvalitne zaktivovať. Za starých dobrých čias všetci vedeli, že ako budú duchovne stúpať, tak Kúzelný meč dostanú od Stvoriteľa Darom a v pravý čas. Možno sa sem tam trápili, že „kedy to už bude,“ ale ďalej sa usilovne zušľachťovali. Vnímaš ten rozdiel?

Kedysi sa vedelo, že dostať špeciálne schopnosti predčasne znamená poriadne si zavariť. Kúzelný meč treba vedieť ovládať a používať. S tým nie sú žarty. Jasnovidnosť, astrálne videnie, cestovanie a podobne, to je Veľký DAR. Ale ak na to človek nie je pripravený, môže si veľmi uškodiť. Tragédiou je, že niektorí „majstri“ dnes toto všetko doslova ponúkajú, akoby to bol tovar, s ktorým sa dá handlovať. A to je aj odpoveď na otázku, prečo majú absolventi rôznych kurzov a seminárov také problémy...

Osobitnou kapitolou sú úprimní hľadači silne túžiaci po čo najvyššom poznaní. Sú ochotní veľa obetovať a dať do toho naozaj všetko. Techniky veky utajované kláštornými múrmi sú dnes na policiach každého poriadneho kníhkupectva. Áno, stačí si kúpiť knihu a ísť podľa nej. Ibaže tam zväčša nenájdete jednu dosť dôležitú informáciu. Tradíciou je, že skúsenejší mních dozerá na začínajúceho a včas ho upozorní, ak niečo robí zle. Dnes sa nejeden cíti ako majster sveta a, žiaľ, tak to aj dopadne. Vážne psychické poruchy i rakovina nie sú až tak výnimočné.

Transformácia a vzostup majú svoje pevne stanovené pravidlá, riadia ich, tak ako všetko, Stvoriteľove zákony. Ak si niekto myslí, že pozná skratku, tak nech sa páči, ale má to svoje následky. Cielená práca s dychom, koncentráciou, Energiami, Vedomím – to je vážna vec. To, že sme na tejto úrovni nie je náhoda. A ak chceme ísť vyššie, treba vedieť ako. Ja osobne by som si netrúfal niekoho viesť na duchovnej ceste. A radím, ak si niekoho vyberiete, buďte veľmi obozretní, nenechajte sa strhnúť stádovitosťou toho, čo je práve v móde.

S kúzelným mečom sa treba naučiť zaobchádzať ešte skôr, než ho chytíme do ruky. Takže to, čo vyzerá ako „polená pod nohy“ môže byť veľkou láskavosťou. A ak sa priveľmi ženieme za niečím, na čo ešte nie sme pripravení, buďme vďační za to „zdržiavanie nepriazňou osudu“!

Otázka č. 23: Žijeme v kvantovom svete. Čo si myslíš o kvantovej terapii?

Je to len ďalšia marketingová vlna vrámci viac-menej kvitnúceho spirituálneho biznisu. Z času na čas treba obmeniť názvy, prísť v súlade s „novými a prevratnými poznatkami“ i s novou a prevratnou terminológiou. Ale je to vo svojej podstate stále tá istá úbohosť, ktorá prinajlepšom neuškodí.

Fyzika je dnes v kurze. Zároveň sa v ľuďoch živí pocit, že prichádzajú stále nové poznatky a práve preto treba absolvovať stále nové a nové kurzy. Spiritualita je už pekných pár rokov plnokrvným obchodným odvetvím. Živí mnoho ľudí – a veľmi slušne. Je to taká divná fúzia motivačného rečníctva, energetického vysávania a manipulácie cez astrál. „Terapeuti“ tomu všetkému napomáhajú a majú z toho profit. Nielen finančný.

Kvantová fyzika a kvantové počítače. Následná mohutná vlna kvantových terapií a... priam kvantové sklamanie. Vám ešte z tej bohatej ponuky na “duhovnom” trhu nekvantuje?

A čo napríklad niečo ako „anjelská kvantová terapia“? Tak to mi už podľa názvu echt páchne čertovinou. „Anjeli“ zapojení v podobných projektoch majú v skutočnosti riadne rohy a kopytá. Alebo im za to, čo ľuďom robia, čoskoro narastú...

Ľudia sa nechajú radi klamať. Ale to rôznych „kvantových terapeutov“ nezbavuje zodpovednosti. Isto tušia, ba podľa mňa veľmi dobre vedia, ako bezostyšne vydávajú farebné sklíčka za diamanty Poznania. Jedného dňa budú za to musieť Vesmíru skladať účty. A budú z toho silne paf! Patrilo by sa im vtedy odporučiť nejakú poriadnu „anjelsko-kvantovo-matrixovú terapiu“ u niektorého z ich kolegov :D

NASLEDUJ OZAJSTNÉ SVETLO, NIE LESK!

NIKDY SA NEVZDÁVAJ A MYSLI STÁLE NA TO, ČO CHCEŠ ŽIŤ!

NECH ŤA SPREVÁDZA SILA!

Jedi

exkluzívne.cez.okno


Pár slov o mne. Nepatrím do žiadnej sekty, organizácie ani duchovnej skupiny či školy. Nemám žiadne zasvätenia v zmysle, ako sú dnes bežne prezentované a vedomosti som nezískal channelingom, ani dlhoročnými návštevami besied či prednášok. Nie som inkarnáciou žiadneho proroka, nebol som unesený mimozemšťanmi a nie som ani ten typ, čo presedí väčšinu dňa s nohou za hlavou. Mal som a mám skrátka v živote obrovské šťastie. A niečo viem. Ak budem môcť – odpoviem...

Otázky Jedimu môžete posielať na: redakcia@cez-okno.net


Všetky časti postupne nájdete na tejto adrese.


Tento článok, ktorý sme pre vás napísali, má 764 slov.

Len vďaka Vašim darom môžeme ďalej prinášať informácie všetkým bezplatne a neustále sa zlepšovať. Ak chcete našu prácu oceniť a je to vo Vašich možnostiach,
prispejte prosím na ďalší chod portálu


›› BILANCIE PORTÁLU

Aktuálny STAV vidíte vľavo HORE


2401591699/8330 (DAR z SK) alebo 2401591699/2010 (DAR z CZ)

Číslo účtu pre dary zo Slovenskej republiky:
2401591699/8330 │ IBAN: SK5283300000002401591699 │ SWIFT (BIC): FIOZSKBAXXX │ │ Číslo účtu pre dary z Českej republiky:
2401591699/2010 │ IBAN: CZ4120100000002401591699 │ SWIFT (BIC): FIOBCZPP


Keď nemáte PAYPAL konto, prispejte cez bankovú kartu:
kliknite na DONATE a potom vo formulári na ›› Continue


Súvisiace:

Seriál: SLOVO DO ŽIVOTA
http://www.cez-okno.net/rubrika/serial-slovo-do-zivota


Autori: 
február 15, 2017 01:29 dopoludnia

 

 

Top