UPOZORNENIE: Tento článok/podcast/video nechápte ako jednoznačný návod, nenahrádza konzultáciu s odborníkom! Môže vyjadrovať názory, ktoré sa nemusia zhodovať s názormi redakcie. Autor, prevádzkovateľ ani redakcia nenesú žiadnu zodpovednosť za riziko, poškodenie, či ujmu, ktoré by mohli byť považované za priame či nepriame následky použitia informácií uvedených na týchto stránkach. Akákoľvek podobnosť s existujúcimi osobami či udalosťami je čisto náhodná.

Obrázok používateľa CEZ OKNO
JEDI RADÍ 8: Koeficient pravdivosti, skúšobný ponor a čo sa nedá vymyslieť

Otázka č. 24: Dobrý deň,
zaujíma ma, ako sa pozerá Jedi na rozhovory s Dr. Nerudom, ktoré ste ›› uverejnili na vašej stránke, ďakujem.
Silvia F.

Veľmi silné materiály.
Týkajú sa tak širokého okruhu tém, že len ich vymenovať by zabralo dosť času.
Dúfam, že odo mňa nečakáš podrobnú analýzu v štýle „toto je pravda, toto nie...“ – úprimne – na to by som si netrúfol. Nepatrím k odborníkom na všetko. Môžem však napísať niekoľko postrehov, ako na mňa tie materiály pôsobia...


UPOZORNENIE: Tento článok nechápte ako jednoznačný návod, nenahrádza konzultáciu s odborníkom! Text môže vyjadrovať názory, ktoré sa nemusia zhodovať s názormi redakcie. Autor, prevádzkovateľ ani redakcia nenesú žiadnu zodpovednosť za riziko, poškodenie, či ujmu, ktoré by mohli byť považované za priame či nepriame následky použitia informácií uvedených na týchto stránkach. Prípadná podobnosť s existujúcimi osobami či skutočnosťami je čisto náhodná.

Najskôr pár viet pre tých, čo rozhovory ešte nečítali:

Jedného dňa osloví novinárku tajomný muž a vykľuje sa z neho zbeh zo supertajnej vedeckej organizácie. V piatich rozhovoroch dostáva čitateľ mimoriadne sýty exkurz nielen svetom „tajnej vedy“, ale i spirituality a povahy Duchovnosti samotnej. Ak ste priaznivci alternatívy a zaujímate sa o veci medzi nebom a zemou, pradávne dejiny Zeme, tajné projekty a oficiálny pohľad vám nedáva zmysel, pravdepodobne budete nadšení. Môj názor je, že právom.

Na nete je pár jedincov, ktorí o sebe tvrdia, že sú insideri. Niektorí sú sami sebe skvelou paródiou a iní zas urputne pracujú na tom, aby sme si mysleli len to, čo chcú oni. Žiadny z nich však neponúka tak rozsiahly koncept. Či je pravdivý a do akej miery, môže byť sporné. Pre mňa osobne bolo čítanie rozhovorov hlbokým, vskutku transformačným zážitkom. A o to tu ide v prvom rade, alebo sa mýlim?

Ponor do príbehu, ktorý sa odvíja priam pred očami ako holografická projekcia, je pozvoľný. Niet sa čomu diviť. Miestami je to poriadne silná káva aj pre človeka urputne zbehlého v problematike. Čriepky informácií tisíckrát preberané na nete zrazu dostávajú zmysel. Považovať však text len za akési šikovné zhrnutie trendových tém by bolo veľmi unáhlené. Kto to čítal ›› celé, vie o čom hovorím...

Pre niektorých je kritériom koeficientu pravdivosti, keď si povedia: „Toto sa predsa nedá len tak vymyslieť...“ Nesúhlasím. Čudovali by ste sa, čo všetko sa dá vyhútať :)

Keď sa dostane do rúk zaujímavý materiál mne, v prvom rade skúmam odozvu vo svojom vnútri. Akonáhle zaregistrujem potenciál posunu vedomia smerom hore, urobím „skúšobný ponor“. Bez toho neviem zistiť, aké hodnotné materiály, čo mám pred sebou, približne sú. O rozhovoroch s Nerudom môžem povedať len toľko, že som sa počas čítania musel viackrát nasilu vynoriť a zhlboka nadýchnuť. Nie preto, že by som sa dusil. Mal som dojem, že to čo čítam je ozajstnejšia realita, ako tá, ktorú vzájomne zdieľame. Bolo mi tam skvele. Aj vy sa občas potrebujete dotknúť „múrov svojho väzenia“ aspoň na chvíľu? ;)

To, že niečo zažívame všetci ešte nedokazuje, že je to skutočné.

To, že niekto zažíva iné svety ešte nedokazuje, že sú skutočné.

NASLEDUJ OZAJSTNÉ SVETLO, NIE LESK!

NIKDY SA NEVZDÁVAJ A MYSLI STÁLE NA TO, ČO CHCEŠ ŽIŤ!

NECH ŤA SPREVÁDZA SILA!

Jedi

exkluzívne.cez.okno


Pár slov o mne. Nepatrím do žiadnej sekty, organizácie ani duchovnej skupiny či školy. Nemám žiadne zasvätenia v zmysle, ako sú dnes bežne prezentované a vedomosti som nezískal channelingom, ani dlhoročnými návštevami besied či prednášok. Nie som inkarnáciou žiadneho proroka, nebol som unesený mimozemšťanmi a nie som ani ten typ, čo presedí väčšinu dňa s nohou za hlavou. Mal som a mám skrátka v živote obrovské šťastie. A niečo viem. Ak budem môcť – odpoviem...

Otázky Jedimu môžete posielať na: redakcia@cez-okno.net


Všetky časti postupne nájdete na tejto adrese.


Tento článok, ktorý sme pre vás napísali, má 414 slov.

Len vďaka Vašim darom môžeme ďalej prinášať informácie všetkým bezplatne a neustále sa zlepšovať. Ak chcete našu prácu oceniť a je to vo Vašich možnostiach,
prispejte prosím na ďalší chod portálu


›› BILANCIE PORTÁLU

Aktuálny STAV vidíte vľavo HORE


2401591699/8330 (DAR z SK) alebo 2401591699/2010 (DAR z CZ)

Číslo účtu pre dary zo Slovenskej republiky:
2401591699/8330 │ IBAN: SK5283300000002401591699 │ SWIFT (BIC): FIOZSKBAXXX │ │ Číslo účtu pre dary z Českej republiky:
2401591699/2010 │ IBAN: CZ4120100000002401591699 │ SWIFT (BIC): FIOBCZPP


Keď nemáte PAYPAL konto, prispejte cez bankovú kartu:
kliknite na DONATE a potom vo formulári na ›› Continue


Súvisiace:

Tvorcovia Krídel
http://www.cez-okno.net/rubrika/rubriky/tvorcovia-kridel

Editoriál: TRHLINA V MÚRE
http://www.cez-okno.net/clanok/editorial-trhlina-v-mure

Editoriál: AKO TO FUNGUJE?
http://www.cez-okno.net/clanok/editorial-ako-to-funguje


Autori: 
apríl 08, 2017 18:00 popoludní
  • krát komentár

1 krát komentár

  1. Obrázok používateľa janodca
    janodcadecember 30, 2019 01:59 dopoludnia

    Komentár: 

    Ničota. Tak by som nazval tú Pravdu. Je to niečo hrozné. Ako priepasť. A vydržať sa tam pozerať. Niečo také, ako keď zažijeme šok z nejakej veľmi nepríjemnej správy. Vtedy sa môžeme posunúť do nejakej vnútorne "hlbokej cesty". Akoby týmto extrémom. Tento posun dokážeme vyvinúť aj vlastnou vôľou, ak si to dokážeme dlhšie s nejakou pomocou (myšlienkou) udržať. To by som už nazval mágiou, ak je tam myšlienka k ziskuchtivosti. Treba vtedy myseľ stále oslobodzovať od myšlienok, (ktoré to chcú už ukončiť a zostať), aby sme sa dostali čo najhlbšie, (lebo myseľ by chcela využiť každú situáciu pre seba). Keď zažijeme veľmi príjemnú správu, vtedy je to eufória šťastia.

 

 

Top