Obrázok používateľa CEZ OKNO
Jsou mezi námi?

Stále se mnozí lidé dohadují o tom, zda jsme ve vesmíru sami a nebo zda je tu někdo jiný. A pokud ano, tak největším hrdinstvím mnohých vědců je to, že připustí možnost nějakého bakteriologického života na vzdálené planetě, kam sotva dohlédneme.


Naši předkové by nám zjevně mohli vyprávět mnohé příběhy o zvláštních úkazech, magických událostech, nezvyklých jevech a blízkých setkáních s bytostmi z jiného světa. O svých zkušenostech nám nechali písemné a hlavně vizuální poselství v podobě kreseb, reliéfů a nebo dokonce malých sošek.

Přesto stále se najdou takoví, kteří sveřepě tvrdí, že jde jen o kultovní předměty, a že podobnost se současnými reáliemi je naprosto nahodilá. Nebo dokonce, že jde o naši projekci představ a touhy v tom vidět něco mimozemského – pro danou historickou epochu netypického.

A pokud je vyobrazení až příliš okaté, nastupuje asi nejtěžší argument – jde o padělky.

Přitom jde pouze o jedinou věc. O naše vlastní ego – strach z toho, že by někdo mohl dokázat něco více, než-li my lidé na této planetě Zemi. Že by naše historie nebyle jen naší vlastní, ale že by tu byl v historii (opakovaně) někdo, kdo nás významně ovlivnil…

Sueneé

Zdroj: http://www.suenee.cz/jsou-mezi-nami/


Súvisiace:

Z histórie UFO
http://www.cez-okno.net/rubrika/z-historie-ufo


Autori: 
október 26, 2013 22:30 popoludní
  • krát komentár

0 krát komentár

 

 

Top