Obrázok používateľa CEZ OKNO
Keď ste šťastní – vtedy umožňujete, aby sa vaše túžby manifestovali (Abraham Hicks)

Hosť: OK. Moja otázka je – k tomu, aby som bola v súlade, – čo je veľmi náročná idea – kvôli spôsobu, akým som viedla svoj život predtým – veľmi ťažko – predtým, ako som stretla Abraháma.

Abrahám: Bolo ťažké pre vás byť – šťastná?

Hosť: Áno. Bolo to veľmi ťažké. Myslím, že to bola veľká ničomnosť. – Bolo to zlé – naozaj to nebolo dobré. Ale každopádne – na tom nezáleží – a teraz – tie momenty, v ktorých pociťujem šťastie a absolútnu radosť, – sú toto tie momenty, o ktoré som žiadala, alebo žiadať znova, či jednoducho pustiť sa tej otázky a len byť šťastná?

Abrahám: Keď sa cítite šťastná, – to je tá časť kroku číslo tri, – inými slovami, – lebo ste už požiadali – žiadali ste, kým ste boli zraňovaná, žiadali ste v nespravodlivosti, žiadali ste počas vecí, ktoré ste nechceli, – keď viete, čo nechcete, – vtedy žiadate, – inými slovami, – toto je ten kontrast pomáhajúci vám zamerať vašu túžbu. – To robíte na všetkých úrovniach vášho bytia. Takže ste už vykonali to žiadanie a Zdroj už vykonal to odpovedanie – a vo chvíli, keď sa cítite šťastne – to znamená, že myšlienka, ktorú myslíte vám spôsobuje umožnenie súladu s tým, o čo ste žiadali. A keď s tým budete držať krok, tá manifestácia sa vám musí ukázať sama. Ale je tam niečo, čo by sme vám naozaj chceli dať – bude sa vám to páčiť – ...


Článok nájdete na tejto adrese


›› Kto je Abrahám

›› Čo je to Vortex

Zdroj: www.abrahamhicks.sk – preklady do slovenčiny


Súvisiace:

ABRAHAM HICKS Výber
http://www.cez-okno.net/rubrika/abraham-hicks-vyber


Štítky: 
september 24, 2018 20:46 popoludní

 

 

Top