Obrázok používateľa CEZ OKNO
KESHE FOUNDATION CZECHIA AND SLOVAKIA: Podpořme poznání a technologie pro čistější a ohleduplnější budoucnost

Drazí hledatelé pravdy a podporovatelé laskavého světa,
jmenuji se Marek Ištvánek a žiji s rodinou ve Slušovicích, na Moravě. Mám fyzikální vzdělání a mnohaletou praxi softwarového vývojáře – naposled jsem se podílel na vývoji uživatelského rozhraní elektronových mikroskopů. Delší dobu se zajímám o nové čisté technologie a vědu propojující duchovní s materiálním.

To mne přivedlo v roce 2012 také k neziskové společnosti Keshe Foundation (Keš nadace), která pod vedením pana Mehran Tavakoli Keshe vyvíjí plazmatické přijímače, které napodobují principy fungování vesmírných těles jako Země nebo Slunce a umožňují čistou výrobu energie bez odpadů, cestování na Zemi i vesmírem, podporují uzdravování těla i duše, růst rostlin, ekologické zemědělství a očistu životního prostředí, sestavování nových materiálů a celkovou soběstačnost.

Se skupinou lidí a podporou pana Keshe hodláme v lednu 2014 dokončit založení Keshe Foundation Czechia and Slovakia, pobočky Keshe Foundation pro Českou republiku a Slovenskou republiku, neziskové organizace, která bude rozvíjet již zmíněné poznání a technologie v našich zemích.

Jak začínáme?

Dostalo se mi příležitosti účastnit se učení principům nové vědy a podílet se na vývoji Keshe technologie ve Spaceship Institute (Institut vesmírné lodě) v Itálii ve skupině vědců z celého světa, kde budeme spolupracovat v přátelském prostředí pod vedením pana Keshe.

Odtamtud s vámi budu rád od konce února 2014 pravidelně sdílet nové poznatky a pokroky a vy budete mít možnost se zeptat na otázky, na které s vámi a v institutu budeme společně hledat odpovědi.

Budeme postupovat krok za krokem, od základů k podrobnostem, abychom tyto ušlechtilé technologie a poznání postupně přinesli i do našich zemí a byly dostupné každému člověku.

Jak pomoci?

Pokud shledáte tento podnik přínosným pro vás osobně nebo i pro další pokrok lidí nejen v našich českých a slovenských zemích, ale i v širším měřítku, můžete nás podpořit mnoha cestami:

Díkem Bohu, který nám to vše umožňuje
Dobrou myšlenkou a srdečným citem
Šířením informací a zvyšováním povědomí o udržitelném rozvoji člověka na Zemi
Postupným zapojováním se do spolupráce
Finančně, pokud si to můžete alespoň trochu dovolit
Opustil jsem dobrou práci softwarového vývojáře a tím i stálý příjem peněz, abych tento podnik mohl pomoci realizovat a přinesl povzbuzení. Rodinné úspory, které mohu použít k jeho financování mi vystačí na maximálně tři měsíce pobytu spolu se zabezpečením mé rodiny, ale cítím, že budeme podpořeni a pomůžeme si, abychom mohli pokračovat i dále, protože je tento pobyt zamýšlen na minimálně dva roky.
Budu rád, pokud se nejen na financování budete také podílet, je-li to ve vašich možnostech a cítíte to jako správné.
Otevřeli jsme transparentní účet, který umožňuje sledovat finanční transakce, tedy odkud a kam jdou peníze, a jehož finance budou po založení Keshe Foundation Czechia and Slovakia převedeny na účet této neziskové společnosti a který bude nejdříve sloužit k financování mého pobytu v institutu, na náš experimentální plazmatický přijímač a případně i na další rozjezd Keshe Foundation a jejích technologií v našich zemích pro nás všechny, kteří budou chtít, abychom se zbavili závislostí na systémech, které škodí přírodě i nám samotným, a v lepším prostředí mohli dorůst k ušlechtilejším lidem.
Tímto transparentním účtem realizujeme výzvu pana Keshe "Adopt a scientist" (adoptujte vědce) uveřejněnou na jeho stránkách http://forum.keshefoundation.org/forum/keshe-official/30006-adopt-a-scie....
Jsem jen jeden z počátečních prostředníků na jedné z cest, abychom společně zvládli přechod do nové doby, která má směřovat ke vzestupu vzhůru a pomoci jeden druhému.

Kde se dozvíme více?

Keshe Foundation (KF)
www.keshefoundation.org
Spaceship Institute (SSI)
www.spaceshipinstitute.org
Facebook česky a slovensky
Keshe Foundation Czechia and Slovakia
https://www.facebook.com/pages/Keshe-Foundation-Czechia-and-Slovakia/625...
Zde budeme informovat o průběhu pobytu v SSI a dalších událostech
Keshe Foundation ČR + SR thoughts group – skupina příznivců a podporovatelů KF
https://www.facebook.com/groups/477039965681604/
Keshe Foundation ČR + SR – další informace o KF
https://www.facebook.com/pages/Keshe-Foundation-%C4%8CR-SR/456857231037053
Můj kontakt
marek.istvanek@vzestup.net
Transparentní účet pro finanční podporu
CZK v České republice
2300512058/2010
EUR ve Slovenské republice
2300512058/8330
Jiné měny a mezinárodní platby
IBAN: CZ5820100000002300512058 SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Transparentní historie účtu
https://www.fio.cz/scgi-bin/hermes/dz-transparent.cgi?ID_ucet=2300512058

Děkuji

Marek Ištvánek

Zdroj: http://orgo-net.blogspot.sk/


"Najväčšie odhalenie všetkých čias" nájdete na tejto adrese.

Súvisiace:

Nadace Keshe: Zde jsou všechny naše vynálezy
http://www.cez-okno.net/clanok/nadace-keshe-zde-jsou-vsechny-nase-vynalezy

Mehran T. Keshe
http://www.cez-okno.net/mehran-t-keshe


Sekcie: 
marec 31, 2014 21:24 popoludní
 • krát komentár

2 krát komentár

 1. Obrázok používateľa norbert1
  norbert1apríl 01, 2014 06:04 dopoludnia

  Komentár: 

  Nadace Keshe už před 2 lety dělala velký hunbuk o volné energii...

 2. Obrázok používateľa David
  Davidapríl 02, 2014 14:21 popoludní

  Komentár: 

  Hodně jsem o panu Keshe slyšel a viděl. Zdá se být jako seriozní chlapík, který ví jak docílit toho co chce.
  Jeho teorie, se zdá být pravdivá. I experimenty to dokazují.
  Niícméně, člověk by si měl uvědomit, že technologie totoho nebo jiného typu nejsou zapotřebí. Člověk je schopen materializovat myšlenku, změnit počasí, nebo přežít bez jídla neomezeně dlouhou dobu... Je toho samozřejmě mnohem více. Schopnosti projektu ČLO-věk jsou neomezené a každý jedinec si určuje sám své limity... My jsme původní technologie, která se žádné jiné v komplexnosti využití nevyrovná. Měli bychom uvažovat na rozšíření této myšlenky, poznávat Sebe Sama a hledat skutečnou podstatu věcí, které uznáme za užitečné nebo-li pravdivé informace... Vše je již obsaženo v nás, všechny informace jsou na Inter/net-u (vnitřní/síťi). Jestli Vám tu z toho co tu popisuji nic neříká, pak nejste duchvoně založený, nebo máte jen velmi málo informací. Na to abychom něco změnili, je zapotřebí se spojit. Informovat se a následně konat. Nic to nestojí, nikdo nemusí nikoho finančně podporovat. Peníze jsou pouze prostředek, ne řešení. Řešit musíme uvnitř sebe. Nemůžeme změnit svět, když tu budou furt ti samý lidé. To už jsme před tisíci lety zkusili a podívejte jak to dopadlo, kopeme si jámu...
  Pochopte prosím, že zde na Zemi jsme tu každý z nějakého důvodu, víte z jakého důvodu jste tu Vy? Víte kdo jste, odkud jste a kam jdete? Jestli ne pak jste se ztratil, a hledáte se, stejně jako Já nebo téměř každej. Až přijde čas dozvíme se to...
  Někdo třeba minulý život vraždil, a proto taky tento život bude zavražděn, tomu se říká karma. Ale proč je to tak? Protože jsme separovaný, jsou tu ideální podmínky na zažití jakékoliv zkušenosti pro duši. Každý má svůj individuální důvod, a to je třeba změnit. Mít společný cíl. A ne že někdo chce volné energie, někdo chce NWO, někdo jen mír, ale ve jmenů čeho? To je odlišnost názorů. Stejně tak funguje náboženství. Já v tom vidím pouze další pokus o rozdělení lidu. Už teď je to rozdělení tragické...
  Kam směřujeme pozornost tam energie plyne. Oni schválně dávají o sobě vědět, protože jinak by byli bezmocní. Například, že mají technologie které jsou minimálně 150 let před těmiž, které jsou officiálně přiznané. Nebo, že jsou v kontatku s Mimozemšťany, nebo, že jsou snad mezi Námi... Toto vše a mnohem víc má vyvolávat strach, a ten je skoro stejně tak silný jako nejsilnější emoce ve Vesmíru, Láska...
  Co tedy proti tomu nebo jim dělat? NIC !!!! V tom je to kouzlo, nesmíme jít proti, protože tím pouze posilujeme to co už je, vyvíjíme tím tlak. Ale kde se hromadí tlak, tam to taky musí jednou bouchnout že :-)? A to je právě jejich budoucnost... Tu naší si určíme sami. Takže když nepůjdeme proti tak co teda budem dělat? Půjdem PRO - cokoliv. PRO mír ne PROTI válce. PRO Lásku ne PROTI nenávisti. PRO jednotu ne PROTI diskriminaci...
  Vše závisí jen na Nás.
  Poznej Sebe a poznáš celý svět.
  Změn Sebe a změníš celý svět.
  Každý má vlastní svět, takže záleží jen na Tobě jestli chceš žít na planetě nenávisti, chudoby, války, strachu, nevědomí a disharmonii, nebo na planetě Lásky, hojnosti, míru, přátelství, vědomí a souznění se vším. Zkrátka buď v pekle nebo v ráji. Obojí je již teď přítomno tady a teď.
  Kvantová fyzika toto dokazuje. Přesto že to neucítíš, přesuneš se jinam, do jiné dimenze (úrovně).
  Až budeš zralí změnit Sebe Sama, změníš tím svou úroveň, a díky tomu se přesuneš na jinou frekvenci (vibraci) protože již budeš na tuto frekvenci naladěn a bude ti umožněno zde žít, dokud se zase nerozhodneš pro změnu. Jakoukoliv, Kdykoliv a Kdekoliv.
  Vyber si !
  PS:Člověk je multi-dimenzionální bytost, která existuje ve všech dimenzích naráz, to co cestuje mezi těmito dimenzemi je vědomí ducha.
  Namsté :-)

  "Pouze ti, kdo vidí neviditelné, dokážou nemožné!"

 

 

Top