Obrázok používateľa CEZ OKNO
Kníhkupectvo Eugenika v Košiciach. Inšpirácia a relax na jednom mieste

Je veľké šťastie v živote človeka, ak má rád svoje zamestnanie i priestor, v ktorom pracuje. Niekto potrebuje pre svoj rozlet a rast prírodu, iný prostredie, kde musí riešiť medziľudské vzťahy, niekto si šťastie predstavuje ako laboratórium s mikroskopmi, sklíčkami a pipetami a ďalší si zase život nevie predstaviť bez svojej ordinácie.


Pre pani Adelu Slovenskú je tým pravým prostredie motivačných a duchovných kníh, liečivých kameňov, drúz, dobrej hudby a zaujímavých zákazníkov. To všetko našla v ›› košickom kníhkupectve Eugenika, ktoré sa tak trochu skrýva v historickej budove Vitézov dvor na Hlavnej ulici. Veď ako to chodí, dobré veci a miesta je niekedy potrebné dlhšie hľadať a o to cennejšie je, ak ich napokon nájdeme.

- Naši dlhoroční skalní zákazníci si ku nám našli cestu, aj keď sme sa presťahovali do nových priestorov, hovorí pani Adela, ktorá pracuje v kníhkupectve 23 rokov, pretože cítia, že toto miesto má svoju jedinečnú atmosféru a ozaj pestrý výber kníh a doplnkového tovaru.

- A predstavte si, dodáva Adelin kolega Tibor Papp, ktorý sa okrem iného dlhé roky venuje Reiki, ešte v starej predajni nám jeden zákazník – astrológ vypočítal presný dátum, kedy otvoríme novú prevádzku, a tak sa aj stalo.  A to sme vtedy ešte ani nevedeli, kde a kedy sa budeme sťahovať!

- Veru, usmieva sa pani Adela, chodia ku nám mnohí nevšední ľudia z celého spektra spoločnosti, rôznych vyznaní a niekedy naprosto protichodných názorov, ale naša predajňa ich priam priťahuje, ba stala sa miestom stretnutí a zoznamovania. Niektorí si tu prídu v tichu zameditovať, počítať, iný sa zase porozprávať, poradiť.

- Verím, pokračuje, že toto miesto je obľúbené aj vďaka nášmu prístupu k zákazníkom, čo ocenia najmä tí, ktorí poznajú, aké neosobné to býva v kníhkupectvách obchodných centier. Ľudí naozaj poteší, ak ich spoznám a povypytujem sa na zdravie dvojročnej dcérky či chorej matky. A na oplátku, je to pre mňa vždy veľmi milé a potešujúce, ak tí, čo k nám zavítajú, pochvália prostredie, hudbu a v neposlednom rade aj ceny tovaru, keďže tu máme ozaj zaujímavé ›› akciové zľavyAlebo sa prídu poďakovať za dobrú radu, ktorej sa im u nás dostalo, či už to bol bylinkový čajík, kniha, liečivý kameň alebo ochranný amulet, dodáva pani Adela Slovenská, ktorej hlavnou vášňou sú práve kamene a minerály. A zatiaľ čo ona je skôr odborníčkou na predmety Feng Shui, orgonity a doplnkový tovar, tak pán Tibor, s ktorým sú zohratý tandem, má veľký prehľad vo svete literatúry, duchovných smerov a odborných kníh z psychológie, mysticizmu, ezoteriky a celostnej medicíny.

Hoci sú v predvianočnom čase kníhkupectvá plné, aj tak sa obaja tešia na toto obdobie, keďže do predajne zavíta mnoho známych a niektorí vďační zákazníci dokonca prídu s doma napečeným koláčikom, malým (a niekedy aj väčším) darčekom a samozrejme prianím, aby sa aj naďalej darilo.

Príďte sa presvedčiť a inšpirovať do kníhkupectva Eugenika v Košiciach, kde nájdete najširší sortiment z oblasti ezoteriky a zdravého životného štýlu na jednom mieste:
■ viac ako 3 000 titulov (knihy, karty, receptáre)
■ darčekový tovar, sošky, misy a meditačné predmety z Indie, Tibetu, Číny a Vietnamu
■ kamene, drúzy, minerály, polodrahokamy z Madagaskaru, Brazílie, Ruska a Číny
■ vonné tyčinky, vykurovadlá, vonné a masážne oleje a soli
■ bylinkové čaje, masážne pomôcky
■ predmety Feng Shui, čínske mince, amulety
■ orgonity, biorezonátory, ochranné náramky, tvarové žiariče a rušiče

Predajňa EUGENIKA-KOŠICE:
Hlavná 40 - Vitézov dvor, 040 01 Košice
tel./fax: 055/62 304 32
e-mail: kosice@eugenika.sk
Otvorené: Pondelok - Piatok 10:00 - 18:00
Viac informácii tu: http://www.eugenika.sk/predajna-kosice
V ďalších častiach vám predstavíme kníhkupectvo ›› Mystik v Banskej Bystrici a kníhkupectvo ›› Eugenika v Bratislave


Súvisiace:

Seriál: EUGENIKA TOUR 2015
http://www.cez-okno.net/rubrika/serial-eugenika-tour-2015


Autori: 
Sekcie: 
december 01, 2015 20:35 popoludní

 

 

Top