Obrázok používateľa CEZ OKNO
Kočky mezi námi

V souhvězdí Lyra údajně mají domov mimozemšťané podobní nám lidem. Tvrdí tak někteří zahraniční ufologové. Nazývají je kočičí rasa. Kočičí lidé nazývaní také Lví lidé jsou podobní lidem, ale v obličeji se podobají kočce nebo lvu a mají husté vlasy jako hřívu. Nejen ženy, ale i muži mají dlouhé vlasy. Jsou vysocí 4-5 metrů. Někteří mají modré oči, někteří mají barvu očí do zlatova. Mají mírumilovnou povahu. Jsou temperamentní, zvídaví a intelektuálně zaměření. Ve starším věku vyzařují moudrost a jsou ztělesněním opravdového soucítění. Mají totiž silně vyvinutý pocit sounáležitosti a smysl pro spravedlnost a fair-play. Jsou krásní, optimističtí a naplnění vnitřním mírem. Jsou také odpovědnými opatrovníky svého domova.

Britský malíř Paul Richard Atkinson občas maluje portréty kočičích lidí. Paul prošel hypnotickou regresí. Tehdy se mu vybavily galaktické vzpomínky na minulé životy, kdy žil na planetě Kočičích lidí. Přiznává: „regrese pod hypnózou není vždy perfektně přesná, protože mozek není vždy schopen správně interpretovat informace z jiných světů“. Jeho vzpomínky na domov v souhvězdí Lyra jsou však velmi barvité: „Byl jsem inkarnován do těla Lví ženy. Planeta měla fialové nebe, růžový trávník a modré slunce. Vysoké budovy a města vypadala jako z křišťálu, motýli byli velcí jako orli a byli duhoví“.

Speciálním zaměřením Kočičí rasy je genetika. Cestují na jiné planety a tam pomáhají při vývoji nových forem života. Mnozí jsou nejen vesmírnými cestovateli, ale současně vědci v různých oborech. Jejich návštěvu na naší planetě údajně dokládají sochy a reliéfy. Nejznámější je egyptská sfinga a nebo vyobrazení egyptské bohyně Sekhmet, která má lidské tělo s hlavou kočkovité šelmy. Antropologové a historici nemají pro toto vysvětlení. Někteří ufologové a experti na „chaneling“ mají toto vysvětlení: „Tisíce let před rozkvětem Egypta skupina mimozemšťanů pomohla rozvoji civilizace na planetě Zemi. Seznámili obyvatelstvo s moderními nástroji a technologiemi a napomohli evolučnímu skoku. Poté odcestovali.“ Egypťané zpodobnili tyto návštěvníky na reliéfech a vytesali jejich podobu do kamenných soch.


Také v pohádkách „ježibaba“ měla v chaloupce kočku. To proto, aby ji upozornila na přítomnost či příchod negativních energií. Existuje teorie, že ježibaby z pohádek byly vlastně původně bylinkářky, „babky kořenářky“ a porodní báby. Ženy-léčitelky totiž potřebovala nastupující církev za každou cenu zdiskreditovat. Proto to negativní zpodobnění babiček – léčitelek a tradiční moudrosti a tradičního šamanismu. Ve středověku byly dokonce upalovány. Staletí podobných lží a honů na čarodějnice měly za cíl duchovní oslabení původních svobodně žijících slovanských kmenů, aby se staly otroky a vazaly.

Užitečnost kočky domácí popisuje mezinárodně uznávaná americká autorka a medium Barbara Marciniak ve své knize publikované v češtině pod názvem ›› „Země“ (anglicky „Earth: Pleiadian Keys to the Living Library”). Ve své knize píše: „Kočičí lidé pomáhali civilizacím v Jižní Americe, Mexiku, Egyptě a u některých ostrovních kultur. Tyto kultury jim, z vděčnosti a úcty, stavěly sochy. Před odjezdem člověku na Zemi zanechali kočku. Kočka má schopnost přenášet informace na veliké dálky. Tedy kočky se spojují s jinými světy a jinými realitami. Kočka ruší negativní energie a mění vibrace. Mnozí máte ve svých domech kočičky. Vaše kočky neustále předávají informace. Avšak v této době s touto informací nijak nepracujete.“

Obsáhlý informativní chaneling o Kočičích a Lvích lidech obsahuje kniha: „Lví lidé“ (anglicky: The Lion People: Intercosmic Messages from the Future) britské autorky a proslavené jasnovidkyně ›› Murry Hope. Autorka v knize uveřejňuje vzkazy od Kočičích/Lvích lidí – popisuje efektivní způsoby léčení, sebeléčení, vysvětluje karmu, reinkarnaci a kosmické spojení mezi naší planetou a planetou ›› Sirius. V knize předkládá evidenci o návštěvách Kočičích/Lvích lidí na Zemi.

Australská jasnovidka Valerie Barrow uveřejnila knihu pod názvem Alcheringa. Slovo alcheringa v jazyce australských domorodců se překládá jako “čas snění” a odkazuje na posvátné tisíce let legendy staré domorodců. Jedna z legend vypráví o návštěvě Kočičího-muže a jeho dobrodružství na zemi. Kniha autorky obsahuje hypnotické regrese o původu obyvatel Země a údajně koresponduje s informacemi uveřejněnými v knize Murry Hope.

Kočka domácí dokáže vnímat negativní energie a vyhledává negativní zóny, které transformuje. Kdo má neduh a kočku, může mít zkušenost, že jeho kočka si lehá na oslabená místa těla. Kočky se infiltrují do našich domácností a léčí naše prostředí od negativních energií. Kolonie divokých koček se objevují v místech vysoké koncentrace negativních energií. Neodhánějte proto malé koťátko, objeví-li se jednoho dne na vašich schodech. Znáte určitě také kočičí čtvrthodinky, kdy kočka lítá po bytě či si hraje s kobercem, roluje toaletní papír apod. Prý tak ničí hnízda negativních energií. A nejen to. Kočky jsou pozorovatelé. Sledují každý detail a poté snad „na dálku“ předávají informace na domácí planetu Kočičích lidí.

Lidé kočičí rasy prý zanechali lidstvu na Zemi jako pomocníka naši kočku domácí.

Feline Vega

Pár slov o autorce:
Jsem čecho-američanka, v ČR žiju od roku 2007, publikuji pod pseudonymem. V USA jsem byla adoptována do rodiny severoamerických Indiánů, dokážu astrálně cestovat. Lze mě kontaktovat na adrese: vistakanc@gmail.com


Súvisiace:

Mačky
http://www.cez-okno.net/stitok/macky

Typológia mimozemských rás
http://www.cez-okno.net/typologia-mimozemskych-ras


Autori: 
Štítky: 
august 31, 2016 02:01 dopoludnia

 

 

Top