Obrázok používateľa CEZ OKNO
Kometa ISON není kometa (+VIDEO)

V listopadu 2013 by měla být viditelná kometa ISON, která podle původních propočtů astronomů by měla svítit jasněji než měsíc v úplňku.


Současné informace jsou poněkud skeptičtější - kometa bledne, údajně asi vyčerpala své zásoby ledu. (Viz článek Připraví nám kometa ISON slibovanou podívanou? http://procproto.cz/veda-a-technika/astronomie/pripravi-nam-kometa-ison-...)
V posledních dnech se na Internetu množí výklady snímků z Hubbleova teleskopu, které ukazují, že se zřejmě o kometu vůbec nejedná.
Z množství videí na toto téma vybírám jedno velmi stručné, které ukazuje, že při ztmavění snímku z Hubbleova teleskopu vidíme těleso mající 3 části.
Hypotézy kolující na internetu soudí, že se jedná o: mateřskou loď mimozemšťanů, či planetu Nibiru - okřídlenou planetu, nebo je to Archanděl... další možnosti si přidejte sami...


Printscreen z jednoho z videí:


VIDEO nájdete na tejto adrese.

Video: http://www.youtube.com/user/MrTerry428

Odkaz na původní snímky z Hubbleova teleskopu, po 15 minutách - sami si zkuste ztmavět (:-)))

http://hla.stsci.edu/cgi-bin/display?image=hlsp_ison_hst_wfc3_130430_f60...

Orgonet

Zdroj: http://orgo-net.blogspot.sk/


Súvisiace:

Bádanie
http://cez-okno.net/rubrika/badanie


Autori: 
Sekcie: 
august 31, 2013 23:53 popoludní
  • krát komentár

1 krát komentár

  1. Obrázok používateľa Tomáš
    Tomášseptember 02, 2013 12:03 popoludní

    Komentár: 

    Osobně se kloním, ať je to jakkoliv fantastické, k teorii mimozemské lodi, což je taky hned to první, co mě při pohledu na snímek napadlo. Co to znamená pro lidstvo, raději nechci domýšlet.

 

 

Top