• krát komentár

3 krát komentár

 1. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymmáj 13, 2010 16:02 popoludní

  Komentár: 

  To sa neda počuvat ani pozerat!!!
  Ved to je maximalne zasahovanie a monitorovanie sukromia!
  Internet sa da sledovat ale vypnem PC a je po probleme / na uliciach kamery, zajdem dnu a je po probleme ale mat monitorovaci predmet v TELE JE DRZOST, IGNORACIA slobody !!!
  To mi pripomenulo reklamu na "RFID chip" kde zena vravy aby si ludia daly implementovat tieto chipy ze budu v bespeci pred TERRIZMOM, chorobamy.... :)) To akoze ked si dam do seba cip tak budem nesmrtelny a nikto ma nezastrely ani ked budem v lietadle tak vtedy nespadne ???! Je to MAXIMALNA hlupost a len HLUPY a NELOGICKY rozmyslajuci clovek si to da do seba !

 2. Obrázok používateľa Kojokok
  Kojokokoktóber 30, 2013 07:50 dopoludnia

  Komentár: 

  Jednoducho: tomuto treba všetkými prostriedkami zabrániť. Potenciálne nás to okradne o všetko! Žiadné čipy pre ľudí (toto je iba pokusný balónik, ako bude verejnosť reagovať). Špehovanie nadobúda skutočne obludné rozmery a treba sa tomu postaviť, inak stratíme všetko! Nesmieme veriť akože výhodam - je to len nálepka na zákerný "výrobok".

 3. Obrázok používateľa jaro
  jaromáj 13, 2010 18:40 popoludní

  Komentár: 

  Už teraz stojíme na chabých nohách. Stačí nám odpojiť elektrinu a začneme kapať. Tak ešte postavme svoje životy na niečom labilnejšom, trebárs na mikro čipoch a niekto preklopil páčku do polohy OFF, alebo sa len nejaká magnetická búrka ponad nás preženie a skapeme rýchlejšie. Namiesto toho, aby nám niekto povedal, že ži zdravo, buď dobrý človek, opaľuj sa na slnku... aby si nedostal rakovinu, povie nám, aby sme si dali mikro čip pod kožu, aby sme zachytili ten moment, kedy do nás bude treba vpichnúť aj nejaký ten chemický sajrajt. Predpokladám, že rakovinu bude mať každý. Matrix sa stáva čoraz reálnejší, jeho prisluhovači bubnujú na jeho oslavu.
  Vyberám si: život od zemou a nie Matrix. Aj keď radšej by som život na zemi (povrchu) a bez Matrix-u.
  Tak uvidíme, kam sa až necháme zatlačiť.

 

 

Top