Obrázok používateľa CEZ OKNO
Keshe spouští replikační fórum pro systém MAGRAV

Keshe spouští replikační fórum pro systém Magrav - Vedle spolupráce se sedmnácti národy, které přijaly Kesheho kosmický program na USB flash disku, Keshe oznámil iniciativu ohledně civilní studijní skupiny, která bude přijímat informace a paralelně s vládami vyvíjet s pomocí od Keshe foundation.

Na tomto fóru je zapojeno i několik Čechů. Nejzřetelněji se pro založení regionální české studijní skupiny vyslovil tento příspěvek:

Hello countrymen from Czech Republic!

I noticed, that you a eager to establish regional (Czech) study group. Our politicians as well as renowned scientists are not interested in magrav technology. So this task is up to us. We must get to know each other and divide with our tasks. First of all we must collect informations and share them together on internet. I will translate one of patents (or patent pending) and sharing the information I let up to someone else.

For this purpose I established e-mail address: magrav.technology@seznam.cz. Into this address you can write to me your proposals and introduce yourself.

Best Regards,

Franta

Translation to Czech:

Ahoj krajané z České republiky!

Všiml jsem si, že jste dychtiví založit regionální (českou) studijní skupinu. Naši politici, stejně jako renomovaní vědci se o technologii magrav nezajímají. Tento úkol tedy připadl nám. Musíme se vzájemně seznámit a rozdělit si úlohy. V první řadě musíme sbírat informace a sdílet je na internetu. Já přeložím jeden z patentů (nebo přihlášku vynálezu) a sdílení informací nechám na někom jiném.

Pro tento účel jsem založil emailovou adresu: magrav.technology@seznam.cz. Na tuto adresu mi můžete psát své návrhy a představit se.

Srdečně zdraví

Franta

http://www.keshefoundation.org/phpbb/viewtopic.php?f=2&t=3191&start=150

V Čechách máme spoustu chytrých hlav, tak proč tuto příležitost nevyužít? Spoléhat se na politiky a vědce nemůžeme. Pokud chceme tuto technologii mít, musíme se o to postarat sami! Nebo chcete čekat, až nás touto technologií zavalí Čína?

Zdroj: http://orgo-net.blogspot.sk/


"Najväčšie odhalenie všetkých čias" nájdete na tejto adrese.

Súvisiace:

Technológia Magrav
http://www.cez-okno.net/technologia-magrav


Sekcie: 
december 06, 2012 15:47 popoludní
 • krát komentár

2 krát komentár

 1. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymdecember 07, 2012 15:24 popoludní

  Komentár: 

  Jedne veci nerozumim. Keshe F. me, a spoustu dalsich lidi, opravdu hodne zajima... rozhodne nemam pravo po panu Keshe chtit aby riskoval vic, nez sam rozhodne. Na druhou stranu mam pocit, ze dzin uz je venku z lahve, KF naleha na verejnost, aby pusobila na svoje vlady a i kdyz jsem dosud velky fanda KF a branim je v diskusich v mem okoli, nemuzu si pomoct: kdyz jako verejnost nemame zadny verohodny dukaz o funkcnosti teto technologie a zaroven presto, ze KF se na druhe strane neboji otevrene "utvrzovat" v tom, ze technologie funguje, jak muzeme tlacit, kdyz nemame nic v ruce ?
  Pokud je to v ramci lidstva, nejde prezentaci napr. zaridit tak, aby ji neslo bezprostredne spojovat s KF ? Nebo ji udelat soucasne na vice mistech na svete ?

 2. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymfebruár 19, 2013 21:23 popoludní

  Komentár: 

  ...Určitě dalo práci takovou teorii která je testovatelná (Kesheho láhev) a která vysvětluje mnohé děje lépe než stávající zkonstruovat.Ovšem nedodržel svůj slib a veřejně neprezentoval své vynálezy. Výmluva že mu v tom někdo brání ho prozrazuje, jistě by dostal azyl i podporu v několika státech kde by mohl pozvat novináře a vše předvést.
  Na druhou stranu bychom měli přemýšlet o tom že největším problémem lidstva není nedostatek energie, ale bezuzdná rozpínavost, chamtivost,sobectví a neschopnost stanovit si pravidla udržitelného rozvoje. Takové vynálezy které slibují neomezené zdroje by naopak lidstvo zlikvidovaly, vedlo by to k zalšímu nesmyslnému plýtvání a objevily by se zcela nové problémy.

 

 

Top