Obrázok používateľa CEZ OKNO
Čeká nás psí chřipka?

Když se ohlédneme do minulosti, můžeme si všimnout, že se nápadně každých několik let objeví nová epidemie napadající chovná zvířata žijící v blízkosti člověka a následně se přenášející na člověka. Z nebohých zvířat už byly cílem nemocí krávy, ptáci a v nynější době prasata. V letech 1985 – 2001 to byla nemoc šílených krav spolu se slintavkou a kulhavkou, v letech 2003-2005 světem otřásala ptačí chřipka a v současné době (2009) plní stránky deníků zprávy o prasečí chřipce. Napadá mě otázka: Které zvíře bude další na řadě?

Jestli mají konspirační teorie pravdu, tak to, co se děje, není náhoda a jedná se o umělé vypouštění a rozšiřování virové nákazy za účelem nakažení co největšího počtu lidí smrtící nemocí a tím snížení populace. Pro tu horší variantu, že tyto teorie mají pravdu, nahrává, že epidemie se objevují v poměrně pravidelných intervalech tak, že sotva odezní mediální zájem jedné nemoci, přijde další, ale ne zase příliš brzo za sebou, aby to nevzbudilo podezření.

Když mluvíme o podezření, tak těch je v souvislosti s těmito epidemiemi celá řada. Na některých serverech se lze dočíst, že vakcína proti prasečí chřipce byla připravená a patentovaná ještě před prvním případem jejího výskytu. V některých očkovacích vakcínách proti prasečí chřipce byl údajně nalezen aktivní virus chřipky ptačí. Vedlejší účinky některých vakcín jsou prý totožné s nemocí samotnou. Minimálně ve dvou státech zemřelo na očkování více lidí než na nemoc. Dokonce se snad v očkovací látce nachází jakési nanočipy. Na jednoho výrobce vakcíny byla podána žaloba za genocidu.

Je možné, že se tu odehrává kolosální spiknutí proti lidem? Nebo je to souhra náhod a lidských selhání? Anebo je skrze očkování infikována populace v rámci utajovaného šíleného plánu?

Podobný scénář se týkal i rozšíření viru HIV/AIDS v osmdesátých letech. I o této nemoci kolují zvěsti, že byla uměle vyrobena jako biologická zbraň CIA ve Fort Detrick za 10 milionů dolarů a její viry byly přidány do vakcín proti neštovicím a těmi bylo naočkováno africké obyvatelstvo. Oficiálně bylo AIDS přeneseno na člověka z opic (tedy opět další nastrčené zvířátko). Zarážející by mělo být, že opice jsou zdravé a žádná nákaza mezi nimi není. Navíc, kdyby vir byl přirozeného původu, pak by vůči němu měli živočichové vyvinutou imunitu. To, že je pro ně neznámou substancí naznačuje, že se dosud v přírodě nevyskytoval.

Jestli tedy vskutku čelíme cíleným útokům nějaké mocné tajné skupiny snažící se vyhubit lidstvo, co by mohlo být jejich dalším krokem? Po infikaci zvířat chovaných v blízkosti člověka-krav a prasat, by se jako nejvýhodnější a nejefektivnější jevila epidemie zvířat lidem úplně nejbližších, koček a psů. Důsledky by byly katastrofální, vždyť domácího mazlíčka má téměř každý. Pokud by tedy někdo měl zájem rozšířit nakažlivou nemoc do každé domácnosti, pak skrze tyto čtyřnohé přátele je to ten nejlepší způsob.

Můžeme doufat, že k něčemu takovému nedojde. Jestliže však za pár let uslyšíme v televizi, že se nečekaně objevila nová smrtící nemoc – psí chřipka, nebo nemoc šílených koček, pak už by nám to mělo začít připadat podezřelé.

Ladislav Zelinka

Zdroje:

http://cs.wikipedia.org/wiki/Slintavka_a_kulhavka

http://cs.wikipedia.org/wiki/Prase%C4%8D%C3%AD_ch%C5%99ipka_v_roce_2009

http://cs.wikipedia.org/wiki/HIV

http://www.outsidermedia.cz/Praseci-Baxteriada-ve-12-krocich-1.aspx

http://dolezite.sk/ZALOBA_NA_FARMACEUTICKE_KORPORACE.html

http://www.czechfreepress.cz/index.php?option=com_content&view=article&i...

február 25, 2010 22:58 popoludní

 

 

Top