Obrázok používateľa CEZ OKNO
Můj život je peklo!

A peklo to bude dokud:
1) Nepřevezmeš zodpovědnost za vlastní život (základním tvůrčím kamenem je tvoje vlastní myšlenka)
2) Budeš hledat příčiny vlastní nespokojenosti všude kolem sebe a ne v sobě (problém vzniká uvnitř nás a ne vně kolem)
3) Nezačneš mít ráda sama sebe (bez lásky k sobě nelze skutečně milovat někoho jiného)

PROTOŽE:

1) Jsme tvůrci vlastní reality! To, na co myslíme, se děje. (s menším či větším spožděním podle množství energie myšlence věnované) Náš život zítra JSOU naše myšlenky dnes.

2) Úhel pohledu rozhoduje! Co je pro někoho peklo, je pro jiného šťastný a spokojený život, plný krás a radosti. Záleží jenom na nás, jak vnímáme situace kolem nás a jáké z nich vyvozujeme závěry. Pro někoho je rozbité kolo tragédie a konec mobility a pro někoho je to příležitost, jak se naučit něco nového o fungování kola.

3) Sebeláska je nezbytná! Dokud nemáme rádi sami sebe, nemůžeme mít ani rádi lidi kolem sebe. A dokud nemáme rádi lidi kolem sebe, připadá nám, že nám každý chce ublížit nebo si z nás chce alespoň udělat srandu. Vytváříme si závislost na lidech, kteří tak nečiní, vyhledáváme jejich společnost, protože máme pochybnou jistotu, že nás nebudou odsuzovat. Říkáme jim přátelé. Vztah je to ale postavený na chorých základech. Na závislosti. A žádná závislost není dobrá.


DŮLEŽITÉ tudíž je:
1) Být láskyplnými (nejdřív sami k sobě, poté k ostatním)
2) Být pravdivými (nejdřív sami k sobě, poté k ostatním)
3) Být sebou samými (nedělat věci, které vyžaduje společnost či očekávají rodiče nebo „přátelé. Dělat věci, které mě baví, které mě naplňují a díky kterým mé srdce plesá)

Lencher Falprea

Zdroj: Probuzeni.blogspot.com

Súvisiace:

Seriál: Sila myšlienky
http://www.cez-okno.net/rubrika/serial-sila-myslienky


január 20, 2012 17:44 popoludní

 

 

Top