Obrázok používateľa CEZ OKNO
Lidská rasa se možná nevyvinula na Zemi

Americký ekolog tvrdí, že lidé nepocházejí ze Země, ale byli sem vysazeni mimozemšťany před desítkami tisíc let. Dr.Ellis Silver poukazuje ve své knize na několik fyziologických aspektů, aby podpořil teorii, že se lidé na Zemi nevyvinuli jako jiné formy života. Tyto aspekty zahrnují například lidi, kteří trpí bolestí zad - což je podle něj proto, že se lidé vyvinuli na místě s nižší gravitací - nebo lidi, kteří jsou velmi náchylní ke spálení sluncem.


Další důvod je například potíž při rození dětí. Dr. Silver říká, že přestože planeta nabízí všechny potřebné faktory pro přežití, pravděpodobně neslouží tak dobře pro náš druh tak jak si představovali mimozemšťané, kteří nás tu vysadili. Ve své knize "Humans are not from Earth: scientific evaluation of the evidence" píše ekolog, že lidská rasa má defekty, které ukazují na mimozemský původ.

“Lidstvo je údajně nejdokonalejší druh na planetě, a i přesto není příliš dobře přizpůsobivé a je špatně vybaveno pro prostředí na Zemi: trpí díky slunci, má odpor k přírodně se vyskytující stravě, má obrovské procento chronických nemocí a mnohem více,” řekl serveru Yahoo.

Dr. Silver říká, že lidé trpí bolením zad proto, že se vyvinuli v jiném světě s nižší gravitací. Říká také, že je divné, že hlavy novorozenců jsou tak veliké až to vytváří problém při porodech a někdy to končí i smrtí ženy, nebo dítěte. Žádné jiné formy života na Zemi takový problém nemají, říká. Tvrdí také, že lidé nejsou určeni k dlouhodobému vystavení slunečnímu záření, protože se nemohou opalovat déle, než jeden, nebo dva týdny, narozdíl od ještěrů, a nemohou být vystaveni slunci každý den, aniž by neměli problémy. Dr. Silver také říká, že lidé jsou stále nemocní a to může být proto, že naše biologické hodiny jsou nastaveny na den dlouhý 25 hodin, což bylo prokázáno výzkumníky, kteří zkoumají spánek.

“To není moderní kondice, stejné faktory můžeme vystopovat zpátky do dávné historie lidstva na Zemi,” říká Dr. Silver.

Spekuluje, že neandrtálci jako Homo Erectus byli kříženi s jinými formami života, možná z Alfa Centauri, což je nejbližší systém vzdálený 4,37 světelných let od Slunce. Dr. Silver řekl, že mnoho lidí má pocit jakoby sem nepatřili a necítí se na Zemi doma.

“To ukazuje (alespoň podle mě), že lidstvo se mohlo vyvinout na jiné planetě a mohlo sem být zavlečeno jakožto pokročilá civilizace. Jedním z důvodů je, že Země může být vězeňská planeta, protože se zdá, že člověk má přirozené sklony k násilí a jsme zde do doby, než se poučíme,” dodal.

Dr. Silver řekl, že jeho kniha má za cíl vyvolat debatu a nepovažuje se za vědeckou studii. Doufá, že lidé ho budou kontaktovat s dalšími podpůrnými důkazy teorie. Zatímco další vědci řekli, že některé bakterie pocházejí z vesmíru, astrobiolog z NASA Chris McKay řekl, že pustit se do závěrů, že je to mimozemský život, je opravdu velký skok. Profesor Wainwright z Univerzity v Sheffieldu plánuje další výzkum a věří, že život sem pravidelně putuje z vesmíru a nepochází ze Země. Dr. Silver říká, že zatímco jeho myšlenka je exrémní verze takové teorie, je míněna k tomu, aby přivedla lidi k zamyšlení a tvrdí, že má zatím velice pozitivní ohlas. Zajímá ho, jestli lidé přišli na Zemi odděleně, možná pomocí meteorů a komet předtím, než se vyvinuli do dnešní známé formy.

“Moje teorie navrhuje, že lidstvo nepochází z konkrétní rasy, ale vyvinulo se jinde a bylo transportováno na Zemi jakožto plně vyvinutý druh Homo Sapiens někdy před 60 000-200 000 lety,” dodal.

Zdroj a foto: sott.net

Preklad: Michael M. Faitl

Zdroj: astronauti.cz


Súvisiace:

Seriál: Z koho sme vznikli?
http://www.cez-okno.net/serial-z-koho-sme-vznikli

Seriál: Pôvod človeka
http://www.cez-okno.net/rubrika/serial-povod-cloveka

Mimozemská intervencia?
http://www.cez-okno.net/rubrika/mimozemska-intervencia


november 21, 2013 23:54 popoludní
  • krát komentár

0 krát komentár

 

 

Top