Obrázok používateľa CEZ OKNO
Manipulace počasí 23. 9. 2013: Chemtrails, vlny oblačnosti

Zastánci směšné nepravdy, že se jedná o "normální čáry od normálních letadel" by mohli třeba zkusit vysvětlit, proč ty čáry od letadel jsou tu jen někde. To v tu dobu nelítalo nic třeba do Prahy? (:-))) Meteorologické podmínky by měly být všude stejné, jak ukazuje růžová barva (co by měla znázorňovat podle popisku terén bez oblačnosti.


Takhle růžově se to normálně zobrazuje za naprostého jasna, ale protože oblačnost tam dnes byla (viz následující obrázek též z 5.29), tak ve skutečnosti ta růžová zobrazuje bůhvíjakou klimoušskou kulišárnu... A zrovna tak ta tmavě modrá, která tam sice správně zobrazuje chemtrails - "řídké cirry", ale co ta obrovská modrá díra? Odraz nějaké právě vysypané určité chemikálie nebo reflexívní látky nebo nějakých nanočástic?)

Chemtrails před svítáním:

Zdroj: noční snímek NOAA. (Označen jako NM, zdroj http://portal.chmi.cz/files/portal/docs/meteo/sat/data_jsavhrrview.html)

Totéž na "očima viditelném" snímku RGB124 NOAA (větší přiblížení):

Tam jsou ty chemtrails taky krásně vidět...

A copak tam dělají ty vlny oblačnosti?

To je technologie používaná k rozrušení uměle vypařené oblačnosti (zřejmě prostřednictvím "antén mobilních operátorů"), tvořící jednolitou žlutě se zobrazující vrstvu, které zde říkáme "žlutá deka". Když "žlutá deka" zalehne nějaké území, vytvoří silnou sluneční clonu, takže tam je "univerzální celoroční počasí", tj. tma, chladno, sychravo, teplota do 10°C. Dříve takové počasí bývalo typické v listopadu, dnes ho mohou vyrobit kdykoli. V létě tomu říkají "ranní mlhy se udrží po celý den", v zimě tomu říkají "inverze".

Někdy ovšem klimouši chtějí tuto vrstvu narušit, zřejmě proto, aby dodrželi naplánovanou teplotu nebo jiné podmínky pro svou činnost, takže musejí použít radiaci, která tuto oblačnost rozruší do brázd. To znamená, že na daném snímku působí radiace ve směru rovnoběžném s Krušnými horami, zřejmě z nějakého radaru z Německa, a na Moravě zase působí směrem od Polska, a vidíte tam i jiné směry brázdění. Někdy se ty radiace i kolmo protnou, pak se vytvoří mříž oblačnosti. (Možná to brázdí i HAARPem bůhví z jaké dálky, či satelitně, mají neuvěřitelné systémy a možnosti.)

Radiace oddělí jednotlivé brázdy oblačnosti, takže ta propustí částečně sluneční svit, a na daném území se zvýší teplota. Pod neporušenou dekou bychom dnes měli přes den tak asi 10°C, ale při jejím rozrušení brázdami bychom mohli mít tak 15-20°C, podle toho jak zasvítí slunce, tak jak to slibuje předpověď, schválně to sledujte.

Klimouši, pokud jde o naše území, rádi používají jako linii rozrušení oblačnosti čáru vedoucí přes Krušné Hory a ostatní čáry s ní rovnoběžné, snad proto, aby to vypadalo, jak říkají jejich přisluhující meteovykladači, že se jedná o "orografické vlnění" způsobené terénem. O tom jsme tu už mockrát psali, že v tom případě by orografické vlnění musel způsobovat asi každý panelák či strom...

Na animaci vidíte, jak rozrušovací linie stojí na místě, ani se nehnou, a přes ně proudí vyšší vrstva oblačnosti vytvořená z řídkých chemtrails... Zdroj: http://www.chmi.cz/files/portal/docs/meteo/sat/data_jsmsgview.html


VIDEO nájdete na tejto adrese.

Takto se uměle tvoří počasí naplánované dnes pro Česko...

Orgonet

Video: http://www.youtube.com/user/capitaneam

Zdroj: http://orgo-net.blogspot.sk/


Súvisiace:

Nedělní chemtrails 22. 9. 2013
http://www.cez-okno.net/clanok/nedelni-chemtrails-22-9-2013

Radar Malý Javorník vyrábí extrémní srážky pro Slovensko?
http://www.cez-okno.net/clanok/radar-maly-javornik-vyrabi-extremni-srazk...

Snaha o povodně 30. 5. 2013?
http://www.cez-okno.net/clanok/snaha-o-povodne-30-5-2013

Začíná sezóna umělých letních bouří - explozí
http://www.cez-okno.net/clanok/zacina-sezona-umelych-letnich-bouri-explozi

Seriál: Klimatické rany
http://www.cez-okno.net/rubrika/serial-klimaticke-rany


Autori: 
Štítky: 
september 23, 2013 23:44 popoludní

 

 

Top