Obrázok používateľa CEZ OKNO
Příběh zážitku blízké smrti Mellen-Thomase Benedicta

Mellen-Thomas Benedict je umělec, který přežil zážitek blízké smrti v r. 1982. Byl mrtev více než hodinu a půl. Během této doby vystoupil ze svého těla a šel do světla. Protože se zajímal o vesmír, byl vzat daleko do vzdálených hlubin existence, a dokonce za, do energetické pustiny nicoty za velký třesk. Významný výzkumník zážitků blízké smrti dr. Kenneth Ring řekl: "Jeho příběh je jedním z nejpozoruhodnějších, se kterými jsem se setkal při svém rozsáhlém výzkumu zkušeností blízké smrti."


Článok nájdete na tejto adrese


Zdroj: duhovaposelstvi.blog.cz

Čerpané z: osud.biz

apríl 08, 2011 17:04 popoludní
 • krát komentár

3 krát komentár

 1. Obrázok používateľa rek
  rekapríl 09, 2011 00:15 dopoludnia

  Komentár: 

  Příběh pana Benedicta bych chtěl také zažít. Měl jsem tu čest prožít podobný, ale výrazně kratší zážitek (relativní 2 minuty) během běžného dne, neumíral jsem. Zkrátka si přečtěte celý článek v originále a svým způsobem se během svého života můžete těšit na smrt... :o) Rozhodně se není čeho obávat.

 2. Obrázok používateľa mikeborecek
  mikeborecekapríl 10, 2011 10:54 dopoludnia

  Komentár: 

  Zdravím, čítal som knihu (život po živote) a spisovatel v jednom clanku spomenul, ze sa viac boji zivota (soferovania a tychto beznych veci...) ako smrti. Zvláštne na tom je že si tvrdohlavo stojime za svojim presvedcenim, aj ked skutocnost moze (a pravdepodobne aj je) inak... No ja sam som zvedavy, co bude inak oproti tomu v coverim/som presvedceny ja... Pekny zvysok zivota/zivotov a zivota/zivotov po zivote/zivotoch.

 3. Obrázok používateľa rek
  rekapríl 10, 2011 17:30 popoludní

  Komentár: 

  Tu knihu, přiznám se, jsem ještě nečetl. Ale už se k tomu musím dokopat. Je svým způsobem úleva projít si tím zážitkem, ale na druhou stranu je mi 26, že jo... ;o) Vám přeji taky krásný a nekonečný život.

 

 

Top