Obrázok používateľa CEZ OKNO
Záhada čiernookých detí

Tajomstvo čiernookých detí preniklo na svetlo sveta v roku 1998, keď novinár Brain Bethel napísal o incidente s dvoma čiernookými deťmi. Raz, keď oddychoval na parkovisku, priblížili sa k jeho autu dvaja chlapci. Bethel uviedol, že boli otravní, opakovane žiadali, aby ich odviezol domov pre peniaze do kina. Bethel uviedol, že cítil akoby ním niečo preniklo a nútilo ho otvoriť dvere. Avšak, keď sa im pozrel do očí, ktoré boli čierne bez dúhovky a bielka, ostal ochromený strachom.


Článok nájdete na tejto adrese


Zdroj: http://magazin.atlas.sk/

Súvisiace:

Medzi nebom a zemou
http://www.cez-okno.net/rubrika/medzi-nebom-a-zemou


január 22, 2013 23:58 popoludní
 • krát komentár

6 krát komentár

 1. Obrázok používateľa Dalibor Kriška
  Dalibor Kriškaapríl 08, 2013 15:27 popoludní

  Komentár: 

  Záhada čiernookých detí môžu aj ubliziť alebo nie čo tak sa skusiť dať snima do reči.

 2. Obrázok používateľa TBA
  TBAapríl 12, 2013 19:40 popoludní

  Komentár: 

  Venoval mu kariéru
  Od objavenia lebky zasvätil Pye svoj profesionálny život skúmaniu tejto podivnej záhady a snaží sa všetkých naokolo presvedčiť, že ide o mimozemšťana. Píše knihy, publikuje videá, v ktorých podrobne opisuje rozdiely medzi normálnou ľudskou lebkou a lebkou Starchild. Svojmu projektu venoval internetovú stránku, kde zverejňuje stále nové príspevky a informácie o tajomnej lebke.

  Na rozdiel od Pyeho, ostatní odborníci nepovažujú lebku Starchild za objekt hodný toľkého záujmu. Analýza DNA Yaleskej Univerzity dokazuje nie len to, že lebka je ľudská (konkrétne mužská), ale aj to, že obaja rodičia boli rovnako ľuďmi. Pye sa odvoláva na nespoľahlivosť metód a nejednoznačnú preukazateľnosť tohto tvrdenia. Na základe anomálií je presvedčený, že pokiaľ niekto neobjasní detailne každú jednu nezrovnalosť, bude Starchild považovať za mimozemského tvora.

  Viacerí umelci a odborníci na vizualizáciu na základe parametrov lebky zhotovili podobizeň tvora, ktorá sa do veľkej miery zhoduje s predstavou typického mimozemšťana. To však na vyslovenie konečného verdiktu nestačí. Čo myslíte vy, je Starchild mimozemský tvor, alebo ide o lebku telesne
  zdeformovaného človeka?
  http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=moEYqLdupIA

 3. Obrázok používateľa Dalibor Kriška
  Dalibor Kriškaapríl 08, 2013 19:15 popoludní

 4. Obrázok používateľa Dalibor Kriška
  Dalibor Kriškaapríl 09, 2013 11:26 dopoludnia

 5. Obrázok používateľa TBA
  TBAapríl 15, 2013 10:07 dopoludnia

  Komentár: 

  Stchildi to je ta záhada čiernookych deti.
  15. 04. 2013 Teraz mam super a skutočné pomenovanie čiernookych deti.Stchildi _ nie upiri ľudia s čienimy očamy bez duhoviek a ked tak s bielimy. Tak nakoniec ta teoria o Gietemovej že su to jej potomkovia sa už začina aj mne pozdavať viac a viac.

 6. Obrázok používateľa DjPark

 

 

Top