Obrázok používateľa CEZ OKNO
MICHAEL TELLINGER - ROZHOVOR - 2. ČÁST

Rozhovor byl pořízen na loňské konferenci Contact in the desert v Joshua Tree v Kalifornii...
Astronauti.cz: Podle všeho to tedy vypadá, že prehistorické kruhové stavby v Africe jsou pozůstatkem rozsáhlé činnosti Anunnaki za účelem těžby zlata. Byly provedeny nějaké testy v těchto ruinách, které by to potvrdily?


Michael Tellinger je autor, spisovatel a badatel, který působí v Jižní Africe, přestože se narodil v Karlových Varech. Své vzdělání ukončil na Univerzitě Wits v roce 1983. Michael se stal světovou autoritou na prehistorickou civilizaci Jižní Afriky a díky svým výborným analytickým schopnostem se mu podařilo identifikovat možná jedny z nejdůležitějších prehistorických ruin vůbec, které pokrývají obrovské území na jihu afrického kontinentu. Společně s kolegou Johanem Heinem objevil Adamův kalendář, dnes také nazývaný Enkiho kalendář a byl schopen vypátrat nespočetně důležitých faktů, které potvrzují prozatím pouhé teorie o umělém původu moderního člověka, který byl vytvořen mimozemskou rasou jakožto genetický experiment. Jeho dosavadní výzkum je komplexní a propojuje srozumitelným způsobem reálné historické nálezy v Jižní Africe, mytologii původních afrických kmenů, odkaz sumerských klínových textů, zmanipulovanou historii a vznik různých náboženství a mnoho dalších odvětví našeho života. Vše do sebe jakoby krásně zapadá, pokud se člověk oprostí od zažitých dogmat. Michael je prvním badatelem, který předložil fyzické důkazy ►teorií Zecharie Sitchina o vyspělé rase Anunnaki a jejich rozsáhlých aktivitách na jihu Afriky. Potvrzuje se, že vyspělá kultura existovala v této části světa o 200 000 let dříve, než spatřila světlo světa civilizace v Egyptě, nebo Mezopotámii. Michael také částečně poodkrývá tajemství zákonů přírody, energií Země a volné energie, která byla této vyspělé kultuře velmi blízká. Pomocí měření, pokusů a informací přicházejících od členů jeho týmu je jasné, že tato prehistorická kultura využívala všechny dary přírody včetně energie zvuku a frekvencí a souhrně vše popisuje ve své knize "Temples of the African Gods". Michael Tellinger je také autorem dalších knih jako například "Slave species of god", nebo "Adam’s calendar". Myslím, že o jeho výzkumu ještě hodně v budoucnu uslyšíme, jelikož průzkum lokalit na jihu Afriky a jejich pečlivá dokumentace, jsou na pouhém začátku.

M. Tellinger: Nejdříve si musíme ujasnit, že Anunnaki nebyli jedinou mimozemskou rasou, která přišla na Zemi. Země byla navštívena miliony různých bytostí a známe jen nepatrnou část celku. Každopádně Anunnaki zanechali velmi důležitou stopu v nedávné minulosti a my jsme vedlejším produktem této návštěvy. Genetický vedlejší produkt jakožto otroci v jejich zlatých dolech. Proto vidíme miliony prehistorických dolů v Jižní Africe a mnohé z nich jsou ztraceny pod nánosy zeminy, ale velmi důležitý důkaz je z překladů sumerských tabulek, které hovoří o obrovském území pro těžbu zlata nazývaném Abzu, kde se nachází na 10 miliónů kamenných struktur. Ty jsou přímo spojeny s těžbou zlata díky generování energie. Jak jsem již zmínil, zvukové frekvence byly používány pro tento proces. V Zimbabwe existují určité specifické spojitosti s touto těžbou zlata, protože kromě všech těch ruin, které byly nalezeny existují další důkazy jako například práce geoložky Ann Kritzingerové při univerzitě v Zimbabwe, která napsal několik studií a ty jasně ukazují, že tyto pradávné lokality v Zimbabwe, známé jako inyanga pits, a o kterých se předpokládalo, že jsou ohrady na dobytek, otroky, zrno a podobně, mají ve skutečnosti vstupní a výstupní uzávěry. A při tom výstupním naměřila Ann až 1,78 gramů zlata na tunu. To očividně není možné dostat z ohrad na dobytek, proto musely struktury sloužit nějakým způsobem ke zpracování zlata. A to je jen jeden aspekt jejího výzkumu, protože důkazy o těžení zlata jsou vidět v oblasti všude.

Astronauti.cz: Jak do tohoto scénáře tedy zapadá člověk, jakožto tvor vytvořený k dolování zlata, jak píše třeba Zecharia Sitchin, když Anunnaki používali tuto technologii? Kam zapadá náš lidský aspekt v celém procesu?

M. Tellinger: Prakticky všude. Člověk byl dělník, který pracoval v dolech, měla za úkol dostat ven surové zlato za pomoci technologie, kterou dnes nemáme a v momentě, kdy byl materiál přemístěn z dolu, používala se tato obrovská energetická síť k procesu zlata, jeho filtrování a k oddělení ostatních minerálů. Tato síť fungovala jako obrovská továrna, kde tito lidé pracovali.

Astronauti.cz: Ptám se, protože jste zmínil ty propojovací kanály, kde podle všeho nebyla nutná lidská síla k jejich provozu…

M. Tellinger: Některé stále potřebovaly lidskou obsluhu, materiál musel být přemísťován z místa na místo, někdo musel dělat rozhodnutí, co půjde kam. Nebyl to počítač, ale jen zařízení k výrobě energie. Bylo stále potřeba manuální práce. A výhoda vlastnictví člověka/robota je, že se nemusíte starat o opravy, když se nějaký pokazí. Naklonujete si další.

Astronauti.cz: Na lokalitě Adamova kalendáře jste nalezl mnoho různých kamenných artefaktů, které mají zajímavé akustické vlastnosti. Jedná se jen o zvukové frekvence, nebo se tam nacházejí i jiné typy energií? Můžete to trochu objasnit?

M. Tellinger: Rozumím tomu takto a potvrzují to také některé seance z minulých životů lidí, kteří mě neznají a kteří potvrzují shodně moje nálezy. Takže pravděpodobnost, že lžeme je velice malá. V první řadě, struktury se skládají z miliónů jednotlivých kamenů. Můžete vnímat každý kámen jako strunu v obrovském hudebním nástroji. Každá z těchto strun má voji vlastní frekvenci, jako například u klavíru. Nicméně je zajímavé, že takto to nefunguje u kamenů. Každý kámen zní několika frekvencemi, které jsme naměřili a otestovali. Takže máme tu statisíce kamenů, které zní podobnými frekvencemi, čili je tu potenciál, že každý kámen zní jako zvon, nebo jako struna, jen v mnoha frekvencích. Pokud aktivujete tyto kameny pomocí zvukové frekvence, která je rozezní, pomocí harmonické resonance, vytváříte velice silné zařízení ke generování energie. Pokud by se vám podařilo tento zvuk uvést do pohybu, nebo ještě lépe roztočit, vytváříte vortex. Zvuk vytváří energetický vortex, který vytváří elektromagnetické pole. Elektromagnetické pole, které jsme naměřili jakožto výsledek pohybu zvuku uvnitř kamenných kruhů díky frekvencím vycházejícím z kamenů uvnitř těchto struktur. Tyto frekvence přicházejí ze země a postupují vzhůru do kamenů, je to jako používání Matky přírody k tomu, aby se kameny rozvibrovaly a vytvořily, což stále nevím jak toho dokázali, jakýsi kruhový pohyb zvuku, který vytvoří trvalou zvukovou vlnu a ta se přemění na elektromagnetické pole. A to jsme všechno naměřili bez jakýchkoliv pochyb, takže si to tu jen tak nevymýšlím a víme, že tyto kamenné kruhy vyzařují neuvěřitelně vysoké frekvence, od nízkých naměřených jako 14,5 GHz až po nejvyšší naměřené frekvence uvnitř Adamova kalendáře přesahující 375 GHz, což je nepředstavitelné.

Astronauti.cz: Můžete krátce pohovořit o metodě jakým způsobem jste určil přibližné stáří nalezišť? Zmínil jste patinu, která pokrývá povrch kamenů. Jedná se pouze o Adamův kalendář, nebo i jiná místa?

M. Tellinger: Ano, můžeme to pozorovat všude. Navíc existuje zajímavý překlad, který jsem nalezl v jedné knize od Sitchina, který říká: “40 šárů po svém příchodu na Zemi, si Enki vybudoval speciální místo k pozorování na kraji útesu hluboko uvnitř Abzu, které je zarovnáno s kardinálním bodem severu a vrcholky hor “. Sitchin nevěděl nic o Adamově kalendáři a přesto je tam takový překlad. Nacházíme velmi zajímavé pasáže uvnitř jeho knih, které každý zná, ale já nacházím skutečná fyzická místa, o kterých on píše. Je to neuvěřitelná náhoda a myslím, že se jedná o obrovský průlom v prokazování věcí o kterých Sitchin psal. A také to konečně možná utiší mnoho odpůrců, kterých Sitchin měl opravdu hodně. Když začnete dělat něco velkého, vždycky budete mít mnoho odpůrců. Ale zpět k otázce. Patina a její růst je velice jasný indikátor, protože kamenné nástroje a artefakty, které jsem nashromáždil, jsou kompletně pokryty patinou. Mám také některé nové nálezy, které naopak patinu postrádají, jsou černé, kámen má původní barvu, což ukazuje na fakt, že takový nástroj byl používán až do nedávné doby. Nicméně i takový objekt má na sobě už trochu patiny a je tedy několik tisíc let starý, má na sobě malé plochy patiny a můžeme vidět černý kámen pod ní. No a protože byl nástroj opakovaně používán lidmi, patina neměla šanci dále růst. Naopak, když objekt necháme ležet, patina ho pokryje souměrně a vypadá jako, když má kámen pokožku, ale patina roste velice pomalu a v momentě kdy jste schopen ji vidět okem, je objekt starý již několik tisíc let. Takže, když je 2mm silná je 3000 let stará, násobeno deseti, dvaceti, třiceti, nevíme to přesně, protože důkladná studie neexistuje. Snažím se v tomto směru udělat nějaký pokrok.

Astronauti.cz: Existují v Jižní Africe nějaké další megalitické stavby v tom slova smyslu, kromě Great Zimbabwe?

M. Tellinger: Vypadá to, že v Jižní Africe skutečně nemáme megalitické stavby, ale pravda je, že oni neměli zájem budovat nic velkého, byla to celé těžební operace, zde to byla jedna velká továrna. Megalitické stavby jsou v jiných místech, kde Anunnaki a další prováděli jiné operace. Nesmíme být zmatení a je třeba chápat, že se jednalo o energetickou síť, která zde byla za účelem těžby zlata a vším, co s tím souviselo. Zlato se muselo dostat na povrch a poté pryč z Jižní Afriky. S největší pravděpodobností byl produkt přepraven na orbitální dráhu a také na jiná místa na Zemi jako Blízký východ, kde byli Anunnaki více koncentrováni a kde žili. Takže ano, v Jižní Africe nemáme žádné megalitické lokality, alespoň o nich nevím.

Astronauti.cz: Velmi děkuji za váš čas a rozhovor.


Audio záznam a překlad: Michael M. Faitl, konference "Kontakt v poušti" 2013, Joshua Tree, Kalifornie


Všetky časti rozhovoru nájdete na tejto adrese.

Všetky časti reportu z konferencie KONTAKT V PÚŠTI postupne nájdete na tejto adrese.

Podrobné správy na tému "MICHAEL TELLINGER" nájdete na tejto adrese.


Michael M. Faitl

Zdroj: astronauti.cz


Súvisiace:

Seriál: VERITAS SHOW Michael Tellinger
http://www.cez-okno.net/rubrika/serial-veritas-show-michael-tellinger

ADAMŮV KALENDÁŘ
http://www.cez-okno.net/clanok/adamuv-kalendar

AFRICKÁ NAZCA
http://www.cez-okno.net/clanok/africka-nazca


august 24, 2014 11:50 dopoludnia

 

 

Top