Obrázok používateľa CEZ OKNO
MIMOZEMSKÉ ZÁKLADNY A KONTAKT ODHALEN V ITÁLII

Nová kniha zachycuje podrobnou historii tajemné skupiny lidsky vyhlížejících mimozemšťanů, kteří založili podzemní základnu v Itálii a scházeli se s místními obyvateli mezi lety 1956 a 1978. Autor knihy „Mass Contact“, Stefano Breccia, je velmi považovaným italským ufologem se vzděláním inženýra v elektrotechnice, který vyučoval na několika italských a zahraničních univerzitách. Zkoumal případ „Amicizia“ (přátelství) po několik desetiletí, během kterých se setkal a dotazoval mnoha bezprostředních svědků. Breccia v knize uvádí výpověď Bruna Sammaciccia, velmi vzdělaného italského učence s titulem v psychologii a psychiatrii a autora 160 knih. Sammacicciho výpověď obsahuje tvrzení o přímém fyzickém kontaktu s mimozemšťany, který trval po několik desetiletí.Vedoucí italský ufolog dr. Roberto Pinotti napsal předmluvu ke knize a zhodnotil své vlastní, deset let dlouhé vědomosti o případu Amicizia a i rozsáhlé důkazy, které to potvrzují. Některé z mnoha fotografií UFO a mimozemšťanů v případu Amicizia se řadí mezi nejlepší kvalitu, co kdy byly pořízeny. V rámci svého celkového dopadu, mnoho účastníků do případu zapletených a dokumentární důkazy shromážděné v „Mass Contact“, jsou tím nejudivujícím případem lidského mimozemského kontaktu v moderní historii.

V předmluvě, dr. Pinotti popisuje svůj úžas, když zaslechl svého univerzitního profesora mluvit o mimozemšťanech, když přišel na svou konečnou doktorskou zkoušku na univerzitě ve Florencii v roce 1969. Když se obrátil na profesora a pověděl mu o svém zájmu o UFO, profesor se Pinottiho zeptal: „Víte o tom, že poblíž Pescari je podzemní základna mimozemšťanů s celou svou logistikou?“ Pinotti řekl, že se rychle stalo zřejmé, že jeho profesor patřil k tajnému společenství: „Které bylo vytvořeno, aby pomáhalo mimozemšťanům v jejich iniciativě na naší planetě.“ Pinotti byl schopen potvrdit, že „skupina lidsky vyhlížejících mimozemšťanů z dalekých hvězd vybudovala mohutnou podzemní strukturu podél pobřeží Jaderského moře.“ Bylo to v roce 2003, když Sammaciccio zesnul, kdy se Pinotti rozhodl vyjít na veřejnost a odhalit své vlastní vědomosti o celém případu: „Protože v jeho vůli byla prosba, aby byl tento příběh uveřejněn, aniž to komukoli způsobí problémy, vzal jsem na vědomí, že bylo mojí povinností přispět pravdou, jak jen to je možné.“

Příběh „Mass Contact“ začal v roce 1956, když se Bruno Sammaciccio a dva jeho přátelé setkali se dvěmi záhadnými individui, o kterých říkali, že jsou mimozemšťané. Jedna byla 2,4 m vysoká, zatímco druhá byla jen vysoká 90 cm. Sammaciccio a jeho přátelé, ve skutečnosti skeptičtí, byli nakonec vzati na obrovskou podzemní základnu, kde viděli mnoho těchto údajných mimozemšťanů. Viděli také, jak jsou vzdělávány jejich děti, některé pokročilou technologií, kterou používali a viděli jejich vesmírné lodě. Nakonec, přesvědčeni, že měli skutečně fyzický kontakt s mimozemšťany, Sammaciccio a jeho přátelé, začali mimozemšťanům pomáhat. Začali s podporou materiálu a se zařizováním nákladu ovoce, potravin a dalšího zboží, který se dopravoval a vykládal na mimozemské základně.

Nakonec byly na základnu každý měsíc dopravovány dva náklady zásob do různých oblastí Itálie, kde Summanaciccio a jeho přátelé žili.

Stefano Breccia

Summanaciccio popisuje různé lidi do případu zapojených a kteří měli přímá setkání s mimozemšťany. Jedinci, kterých se to týkalo, se za čas změnili, jak pracovali se Sammaccicciem na pomoci připravit lidstvo na realitu lidsky vypadajících mimozemšťanů z jiných planet. Breccia řekl, že se osobně setkal a dělal rozhovor s téměř 80 lidmi, kteří pracovali s mimozemšťany nebo se s nimi setkali. Většinou to byli Italové, ale někteří byli z jiných zemí, které byly také vystaveni působení stejné skupiny mimozemšťanů. Mnozí z těchto mimozemšťanů by se mohli snadno přimíchat do lidské společnosti a dokonce dělat i normální práci, když by to bylo nutné. Případ „Amicizia“ pomáhá potvrdit zprávy mnoha amerických kontaktérů a informátorů, že lidsky vypadající mimozemšťané se smíchali s lidskou společností a chodí mezi námi.

Sammaciccio nakonec popisuje násilný konflikt mezi dvěma frakcemi mimozemšťanů snažíce se ovlivňovat lidský vývoj a budoucnost. Přestože jeho frakce „Amicizia“ propaguje kosmickou jednotu a morální (etický) vývoj, jiná frakce podporuje technologický vývoj za každou cenu. To vedlo k periodickým násilným střetům mezi těmito frakcemi. Nakonec byly podzemní základny Sammacicciových mimozemských přátel v roce 1978 zničeny. Ti, co přežili museli odejít ze Země, ale slíbili, že se někdy v budoucnu vrátí, až bude lidstvo připraveno na morálnější (etičtější) vzájemné lidské působení s mimozemšťany.

Sammacicciovův udivující příběh zní jako epizoda ze Star Treku, ale je dobře zdokumentovaná podpůrnými důkazy, některými z nejlepších italských badatelů UFO a očitými svědky, kteří události popisovali. Někteří ze svědků byli vedoucí státníci, učenci a postavy z italské a evropské vysoké společnosti. Breccia do své knihy zahrnul předmluvy a prohlášení svědků popisujících podrobnosti rozsáhlého počtu lidí zapojených do případu „Amicizia“.

Avšak anglická verze této knihy utrpěla špatným překladem, nepodstatným zahrnutím jiných případů a nedostatkem obsahu a inexu. Také obal nedělá čest (neospravedlňuje) tak silnému materiálu v knize. Narozdíl od těchto omezení, kniha je velmi doporučovaným čtením. Poskytuje vynikající shrnutí rozsáhlých důkazů o mimozemšťanech, kteří tajně žili a působili v Itálii přes 22 let. Protože se v Itálii objevuje více materiálu a svědectví, a i v jiných zemích, případ „Amicizia“ může být nakonec tím, který potvrdí realitu mimozemského života.

Phdr. Michael Salla

17. 5. 2009

Překlad Karel Rašín

Zdroj: EXOPOLITIKA.cz


Rubriky: 
júl 29, 2009 22:58 popoludní

 

 

Top