Obrázok používateľa CEZ OKNO
OBRANA POSVÄTNÉHO ÚZEMIA časť 2.

Alfa Drakoniáni, rasa plazov zložená z majstrovských genetikov, sa hrala so životom - ktorý z ich pohľadu je prírodným zdrojom. Drakoniáni sa pozerajú na životné formy, ktoré vytvorili, alebo zmenili, ako na prírodný zdroj. Zdá sa, že vytvorili rasu primátov, ktorá bola najprv prinesená na Mars a potom na Zem. Rasa primátov bola potom posplietaná s radom ďalších rôznych rás - 21 rás - čo má za následok, že rasa primátov bola upravená 22 krát. Táto rasa primátov sa nakoniec stala Homo Sapiens Sapiens - to sme vlastne my na fyzickej úrovni. Áno, mali sme 12 vlákien DNA. Desať vlákien bolo vybraných skupinou z Orionu, aby nad nami mali kontrolu a aby nás držali pozadu. A prečo nás chcú držať pozadu?

Draconiáni a Paa Tal

Dôvodom prečo nás chce skupina Orion držať pozadu je, že sa zistilo, kto sme boli na úrovni duše. Opäť platí, že podľa Androméďanov, my ľudia sme časťou skupiny energií, ktorú poznajú ako Paa Tal. Dôvodom, že Androméďania používajú slovo Paa Tal, ktoré je mimochodom Drakoniánske slovo, je, že Drakoniáni majú legendy o konflikte s rasou, ktorá vytvárala ľudské formy života, čo bolo v rozpore s Drakoniánskou filozofiou. Paa Tal vytvárala formy života, ktoré by sa mohli samostatne vyvinúť, so slobodným vyjadrením. Drakoniáni, na druhej strane, vytvárali rasy aby fungovali ako prírodný zdroj pre ich potešenie. Takže tu máme dve veľmi odlišné filozofie.

No skupina Orion zistila, kto sme, prostredníctvom nášho extrémneho rozpätia emócií. Sme veľmi, veľmi odlišní od všetkých ostatných rás. Dokonca ani Androméďania nechápu, ako môžeme v jednej minúte nenávidieť a o päť minút neskôr byť milujúci a prítulní. Na jednej ceste som bol na palube lode, a Vasais sledoval monitor vznášajúci sa v strede miestnosti, na ktorom bolo vysielanie správ zo Zeme, kde policajt postrelil černocha a hneď potom bežal k nemu a pokúšal sa mu zachrániť život. Vasais nemal ani potuchy, prečo toto policajt robí. Nevedel som mu to vysvetliť, pretože to ani ja nechápem. Sú zmätení, ako môžeme byť tak neuveriteľná rasa, a mať schopnosti, ktoré máme, a tak pekelne sa usilovať o sebazničenie.

Inokedy som prišiel na palubu a Moraney sa pozeral na Zem, zatiaľčo monitoroval všetky meracie prístroje analýzujúce atmosféru Zeme. Vyzeral veľmi smutne, a ja som sa ho spýtal, čo sa deje. Povedal, že „to nechápu, že to všetko je tu preto, že to potrebujete?“ Oni nechápu, ako môžeme len tak ničiť naše životné prostredie. Akoby sme mali iné miesto. Nie nemáme.

Ľudia majú schopnosť tvoriť aj bez technológie

Máme tú schopnosť - každý z nás - aj keď to tak nemôžeme cítiť na duchovnej úrovni, na cestovanie časom, alebo vytvoriť niečo bez technológie. Dôvodom, prečo to môžeme urobiť, je pretože sme kým sme, a kvôli našim emočným extrémom. Podľa Androméďanov je to náš mužský aspekt, ktorý vytvorí myslenie a náš ženský aspekt, ktorý robí veci zjavné prostredníctvom emócií. Teraz je tretia dimenzia neuveriteľne hustá a veľa mimozemských rás tu zotrváva nerado. Najlepší príklad, aký by som mohol dať o odpore dimenzie je, akoby ste preťahovali ruku cez vaňu plnú želatiny. Tak sa im javí tretia dimenzia. Androméďania hovoria, že dôkaz o tom, akí sme úžasní ľudia, je demonštrovaný skutočnosťou, že môžeme doslova vytvárať túto tretiu dimenziu. Náš zámer tu môže doslova vytvoriť všetko. Androméďania to nemôžu robiť bez techniky. Svet, v ktorom žijeme, každý z nás prispieva k jeho vytvoreniu. Doslova sme to my sami. Sme doslova jedno. Vytvorili sme toto miesto. Nechápu, prečo ho chceme zničiť.

Hierarchia v našej Galaxii

V našej galaxii sú dva myšlienkové smery. Sú tu úpadkové rasy, ktoré nesú strach a vďaka tomu chcú ovládať ostatných. Ich hierarchia začína skupinou z Alfa Draconis. Androméďania nemajú ani potuchy, odkiaľ Alfa Drakoniáni prišli, ale to, čo sa naučili prostredníctvom interakcie s inými medzidimenzionálnymi rasami, je to, že niekto Drakoniánov priniesol do tohto vesmíru a „vyhodil“ ich v systéme Alfa Draconis, kde mali najvyššiu pravdepodobnosť na prežitie. Podľa Androméďanov, Alfa Drakoniáni cestovali vesmírom 4 miliardy rokov. Sú neuveriteľnou rasou a dosiahli veľké veci, ale sú násilníci. Sú to hlupáci, to je rozsudok - usúdil som. To je môj úsudok na základe toho, čo o nich viem. Drakoniáni nemajú radi ľudskej bytosti. Androméďania hovoria, že Drakoniáni veria, že tento vesmír tu je pre nich - že ich história učí, že oni sú tu, aby mu vládli. Ale keď začali cestovať, narazili na iné rasy. Boli schopní podmaniť si cez genetickú manipuláciu mnoho z tých rás.

Teraz chce vláda Spojených štátov Nový svetový poriadok (NWO) - tak ako to nazývajú – chcú každého implantovať. Z pohľadu Androméďanov to znamená vlastníctvo. Mimozemšťania sa s touto vecou nechcú trápiť. Vážia si genetiku. Robia to, že prídu, podmania si rasu a geneticky ju upravia. Od toho okamihu je rasa geneticky zmenená. Genetické zmeny upravia frekvenciu, zvuk a myšlienkové vzory rasy. Rozumejú tomu všetci?

Otázka: Mohli by ste nám dať nejaký príklad?

AC: Najlepší príklad aký by som mohol dať sa týka Šedých. Zdá sa, že Šedí voľakedy vyzerali oveľa viac ako ľudia. Čo sa stalo bolo, že ich, ako rasu zajali pred 891.000 rokmi, pri opúšťaní Zeta 1 a Zeta 2, pri robení si svojich vlastných vecí. To je veľmi časté, a to je to, ako bola kolonizovaná Zem. Čo sa stalo je, že boli zajatý skupinou v Orione, ktorá už bola geneticky upravená a pod kontrolou Alfa Drakoniánov. Podľa Moraney, prvá vec, ktorú táto Drakoniánmi zmenená skupina z Orionu urobila, že zabili takmer všetky ženy zajatej rasy za účelom kontroly pôrodného procesu. Potom zostávajúce ženy geneticky upravili tak, aby všetky deti narodené po úprave, boli už geneticky pozmenené. Muži boli zotročení na práce v baniach a zabití Drakoniánmi kontrolovanou skupinou z Orionu, ktorí nemajú absolútne žiadnu úctu k životu. Vieme len to, ako sa Šedí stali prírodným zdrojom.

Cestovanie v čase dovoľuje zmenu vedomia rasy

Teraz som povedal, že Šedí by boli radi úplne slobodní, mimo tejto hierarchie, ale to, čo urobili je, že aj naďalej rozširujú problém. Bolo nám povedané, že Šedí „sú tu už tisíce rokov.“ Podľa Androméďanov sa však Šedí sem dostali v roku 1931. Vzhľadom na ich schopnosti cestovať v čase, to vyzerá, že tu boli tisíce rokov - môžu ísť späť v čase. Ak môžete ísť späť v čase, môžete doslova zmeniť vedomie akejkoľvek rasy. Môžete meniť hocijakú udalosť. To je presne to, čo urobili. Oni nie sú jediní, ktorí to urobili. Je tam tiež skupina zo Síria B, ktorí to tiež urobili. Trvalo mi dlho než som pochopil, prečo to bolo tak, že to chceli. Pointa je, že oni nás chceli kontrolovať. Máme veci, ktoré chcú. Máme výhodu bytia na 11. dimenzii, čo znamená, že sme pokryli veľmi rozľahlú oblasť duchovného vývoja - čo je dôvodom prečo je naše rozpätie emócií tak veľké. Chcú túto informáciu. Nielen to, ale s prichádzajúcou novou frekvenciou a treťou dimenziou, ktorá sa začína rúcať do seba, sa Šedí snažia zachrániť svoju rasu. Podľa Moraney, je tam už len 2000 originálnych Šedých - všetci ostatní sú klonmi - organickými robotmi. Nenesú duchovnú podstatu. Ľudia, hovoríme o technológii, ktorá je tisíce rokov pred nami.

Únosy ľudí

Dôvodom prečo Šedí robia toľko únosov je (za prvé), kvôli genetike. Snažia sa, aby sa rasy spojili. Vytvárajú hybridy, z ktorých väčšina sú ženy. Existuje len veľmi málo hybridných mužov. Problém je, že majú ťažkosti ich udržať pri živote, pretože sa duch nepripojí k hybridu. Životná sila sa k tomu nepripája. Tak potom unášajú ľudské matky a deti a odlúpnu vitálne telo, obsahujúce energiu a naplnia ním hybridy rovnakej línie. Snažia sa vytvoriť dušu, ale oni to jednoducho nevedia urobiť, a sú zúfalí, čo je dôvodom, prečo sa deje toľko divných vecí. To je len jedna z vecí, ktoré sa dejú. Je za tým obrovský komplex sprisahania Šedých. Prečo sme sa na tom dohodli, nemám tušenia.

[Poznámka editora originálu: Súhlas pochádza od vlády výmenou za manipulatívne technológie na použitie proti ľuďom, hlavne pre vrcholné záujmy mimozemského prospechu, na potláčanie neskoršej ľudskej „hrozby“].

Takže to nefunguje, a rasy umierajú. A Šedí urobili to, že unášajú veľké skupiny ľudských detí. To je dôvod, prečo po celom svete miznú deti bez stopy. Niektoré z nich sú unesené Šedými. Vo Westchester County, New York, vyše 5000 detí zmizlo bez stopy v priebehu posledných troch rokov. Vláda vie, že čo sa deje, ale sú bezmocní. Dôvodom, prečo to nechcú vyniesť na povrch je, že v prvom rade oni tu tých bastardov nechali. Oni uzavreli dohodu. Predali nás, a už som vynaložil na to veľa energie, pretože mám priateľov, ktorí chcú vedieť, kde sú ich deti.

To je len jeden scenár. Zrejme sme boli manipulovaní počas 5724 rokov. Boli sme zmanipulovaní ešte pred vierou. Aby toho nebolo málo, máme tu technológiu voľnej energie, ktorá nám bola odopretá. Takže za posledných 100 rokov sme len ničili naše životné prostredie.

Zvyšok Galaktickej Hierarchie... a zvyšok príbehu

Pozrieme sa teraz na pozitíva. Je tu tak veľa toho, čo pomáha. Pre tých z vás, ktorí sú „Trekkies“ (pozn.: fanúšikovia Star Trek), poznáte pravidlo číslo jedna. Nesmiete zasahovať do vyvíjajúcej sa rasy, pokiaľ nie ste o to požiadaný. To sa stalo skutočnosťou. Nebudú priamo zasahovať - prinajmenšom to nepredpokladajú - pokiaľ nie sú o to výslovne požiadaní. Tí ľudia, ktorí sú kontaktérmi, majú reinkarnačnú líniu, ktorá vedie k mnohým z týchto pozitívnych rás, čo je dôvodom, prečo sa to nepovažuje za zásah.

- pokračovanie -

Príbeh Alexa Colliera a jeho celoživotného osobného kontaktu s kultúrou Zenetaen z Andromédy

Produkované “Listami z Andromédy” a v “Diversified Enterprises” editoval Val Valerian v januári 1997, revidované v júli 1998 v spolupráci s Moraney a Vasais z Andromédy

Z anglického originálu: Defending Sacred Ground 1

Preklad: -MM-

exkluzívne.cez.okno


Všetky časti seriálu postupne nájdete na tejto adrese.

Súvisiace:

Obrana posvátné země (UTAJOVANÉ DEJINY ZEME časť XII.)
http://www.cez-okno.net/clanok/exopolitika/obrana-posvatne-zeme-kniha-en...


Alex Collier je „kontaktér“ mimozemskej rasy ľudského výzoru zo súhvezdia Androméda. Mimozemské kontakty začal zažívať v detstve a trvali až do puberty. Tieto kontakty potom na niekoľko rokov ustali, vrátane obdobia vojenskej služby, kedy pôsobil ako pilot vrtuľníka v americkej armáde a opäť sa objavili v roku 1985. Stretol sa s dvomi Androméďanmi, ktorí sa stali jeho učiteľmi a vzali ho na palubu svojich kozmických lodí vrátane veľkej mimozemskej materskej lode, kde ho počas troch mesiacov učili. Androméďania mu poskytli informácie o vesmírnej spiritualite, živote vo vesmíre a galaktických dejinách Zeme. Šetrenia, ktoré urobil šéfredaktor Exopolitics Journal svedčia o dôveryhodnosti Alexa Colliera ako niekoho, kto sa s mimozemšťanmi stretol fyzicky.


Ďalšie materiály Alexa Colliera nájdete na tejto adrese.

apríl 11, 2011 14:45 popoludní
  • krát komentár

1 krát komentár

  1. Obrázok používateľa atlas
    atlasapríl 12, 2011 14:46 popoludní

    Komentár: 

    velmi zaujimavé čítanie,už sa neviem dočkať dalších častí

 

 

Top