Obrázok používateľa CEZ OKNO
OBRANA POSVÄTNÉHO ÚZEMIA časť 4.

Je to začiatok Jednoty, o ktorej by sme sa chceli s vami rozprávať a zdieľať ju. Vibračná frekvencia vesmíru sa mení veľmi rýchlo, v porovnaní s tempom povinnej evolúcie. Vo vašom svete táto frekvencia bude merateľná frekvenciou Zeme. Účinky novej dimenzie boli zavedené vo vašom roku 1994, a týka sa to všetkých fyzických materiálov sveta bez ohľadu na ich stav alebo rozmer. Účinky menia všetku fyzickú hmotu, vrátane atómov, fotónov, molekúl vodíka a všetku hmotu v jedenástich stvorených hustotách. Je dôležité, aby to bolo vysvetlené, alebo uvedené, pre tých, ktorí budú počúvať, aby sa zbavili pochybností. Všetky fyzické veci sa zmenia, pretože celá myšlienka sa mení. To začína v každom z nás na vyššej úrovni, v duchovnej forme, alebo pre lepšie rozlíšenie, v Jednej Mysli.

Kapitola 7 – Viac o charakteristike Novej Hustoty

Ako sme vám už predtým povedali, keď sme (prvýkrát) zaznamenali túto novú dimenziu, vysvetlili sme vám, že rasa Paa-Tre (pozostáva) z jedného skupinového vedomia, ktoré môžete pozorovať, ako deviatu hustotu, ktorej frekvencia je emitovaná z čiernych dier a je jednej polarity. Teraz máme viac dát, ktoré môžeme zdieľať a vysvetliť o jeho hlbokých vplyvoch na nás všetkých, ktorí sme fyzický. Nevieme, prečo sa to deje, vieme (iba) to, že sa bude meniť všetko v našich životoch i vedomej skúsenosti a to v krátkej dobe.

http://www.andromedaninsights.com/dsg1/chapter7.html (2 zo 48) [18. 9. 2000 18:39:32]

My na Androméde pripravujeme sami seba a našu mládež, rovnako ako sa snažíme najlepšie vyjadriť pre ďalšie rasy to, čo sme sa naučili, takže iní sa môžu rozhodnúť, či konať či nekonať akýmkoľvek spôsobom, ktorý uznávajú.

Najbezprostrednejšie zmeny sú v 11. hustote, tak ako bolo povedané. Popisovať to vo vašom obmedzujúcom jazyku je takmer nemožné, tak ako sa nedá vyjadriť ani vysvetliť nekonečnosť prváčikovi alebo päťročnému vo vašom svete. Nechceme naznačiť, že nie ste schopní to pochopiť, ale sme na rozpakoch to vysvetľovať práve vám, pretože váš jazyk zaostáva v pravdivom vyjadrení duše. Ale skúsime to povedať, že dimenzia (obsahuje) biele svetlo, ktoré obsahuje ďalších 72 frekvencií svetla a vedomia, a že úrovne vedomia obsiahnuté v holografickom dimenzionálnom obraze, pozostáva z rovnakých 72 frekvencií, ktoré sú obsiahnuté v jednej dimenzii, ktorá sa sama v okamihu strojnásobila. 11. hustota sa teraz nedá popísať tým, (kto bol) v 11. hustote, a ich spôsob a kvalita (opisnosť) jazyka a myslenia je teraz nedostatočná (na vysvetlenie zmeny).

Tie vedomia (aspekty), ktoré existujú aby sa vyvíjali, majú vytvoriť úplne novú realitu komunikácie. Príkladom toho, čo sa snažíme vyjadriť je, že - ak jeden milión ľudí nemôže vyjadriť ani vysvetliť, to čo sa im prihodilo ako celku alebo ako jednotlivcovi, bolo by to veľmi ťažké pre zostávajúcich. To je to, čo sa stalo. Zmeny a skoky vedomia sú tak hlboké na 11. hustote, že to tieto bytosti v ich súčasnej múdrosti nevedia k ničomu priradiť. Nemôžu vysvetliť, že “čo” to je, alebo “prečo” je to, pretože ich predošlá schopnosť byť v Jednote s ich vlastnou existenciou ich nepripravila na to, čo nastalo. Ich nová realita je nad všetky skúsenosti alebo výrazy.

Účinky už teraz začínajú byť videné a cítené na 9. a 10. hustote, a my ako rasa sa začíname snažiť byť v jednote s vibráciou, takže nebude žiadne prerušenie v našej spolupráci a bdelosti s vašou súčasnou realitou tretej a štvrtej hustoty.

Pochopte, že nemôžeme vyjadriť, aké zmeny budete prežívať, kým ich nezažijeme. Ale na základe minulých a budúcich skúseností z 9., 10. a 11. hustoty, už sme prišli k záveru, že nemusíme byť pripravení to vyjadriť. Bytosti z 11. hustoty majú ťažkosti vyjadriť sami seba, a vyjadriť svoje skúsenosti navzájom z Jednoty svojho nového vedomia. Inými slovami, je to ako dieťa, ktoré má myšlienky, ale nevie ako hovoriť, a snaží sa povedať, prvé slová, a nie je si isté, čo bolo povedané a prečo. Je to prvý stupeň najvyššej úrovne vedomia v našom vesmíre. Milujeme a zdieľame s vami. Nestrácajte vieru.

Buďte vždy jedno.

Váš brat, Moraney, Alexovi Collierovi.

Vydané 1. 9. 1997

Ako naložiť s aktuálnou sociálnou krízou

“Najdôležitejšími krokmi pre všetkých z vás, ktorí sú si vedomí, je robiť všetko to, čo ste schopní robiť na osvetlenie vašej degenerovanej spoločnosti. Vedomie je vaše meradlo. Vždy zabezpečuje rovnováhu, ktorá nesklame. Hovorí k tým (ktorí mu naslúchajú) a povie im, čo majú robiť a čo nerobiť - jednotlivcovi alebo všetkým bytostiam, ktoré si vybrali, že sa zapoja.”


“Kľúč k vášmu šťastiu je v rukách vášho vedomia. Rozpoznali sme, že ste si zariadili svoj život nie podľa seba, ale podľa iných. Vaše sklamania sú dôsledkom tejto skutočnosti. Tento druh správania je to, čo obmedzuje vašu rasu. Každý z vás je slobodná duša, slobodné vedomie. Nikto nie je sluha alebo otrok kohokoľvek iného, aj keď skrytý jednotlivci by vás chceli naviesť veriť inému. Vzájomné rešpektovanie sa je nevyhnutné pre vyliečenú rasu planéty. Pomoc je rozšírená aj na vás, ak budete chcieť. Vzhľadom k našej genetickej príbuznosti s vašou rasou, radi by sme boli s vami počas vašich ťažkých časov. Dnes ste planéta a rasa, ktorá ničí seba v nevedomosti. Vaším cieľom je odkryť skutočné ľudské bytosti stratené hlboko v sebe samých. Vždy buďte v jednote sami so sebou.”

“Boli sme v kontakte s mnohými rasami v diskusiách týkajúcich sa rozhodnutia vojenského zásahu. Všetci sme sa zhodli, že koniec koncov konflikt vždy slúži jedinému účelu – vytvárať strach. A to vieme, že marí pôvodný zámer stvorenia. Dúfame, že úprimnosť získa na sile.”

- pokračovanie -

Príbeh Alexa Colliera a jeho celoživotného osobného kontaktu s kultúrou Zenetaen z Andromédy

Produkované “Listami z Andromédy” a v “Diversified Enterprises” editoval Val Valerian v januári 1997, revidované v júli 1998 v spolupráci s Moraney a Vasais z Andromédy

Z anglického originálu: Defending Sacred Ground 1

Preklad: -MM-

Korektúry: -Sokol-

exkluzívne.cez.okno


Všetky časti seriálu postupne nájdete na tejto adrese.

Súvisiace:

Obrana posvátné země (UTAJOVANÉ DEJINY ZEME časť XII.)
http://www.cez-okno.net/clanok/exopolitika/obrana-posvatne-zeme-kniha-en...


Alex Collier je „kontaktér“ mimozemskej rasy ľudského výzoru zo súhvezdia Androméda. Mimozemské kontakty začal zažívať v detstve a trvali až do puberty. Tieto kontakty potom na niekoľko rokov ustali, vrátane obdobia vojenskej služby, kedy pôsobil ako pilot vrtuľníka v americkej armáde a opäť sa objavili v roku 1985. Stretol sa s dvomi Androméďanmi, ktorí sa stali jeho učiteľmi a vzali ho na palubu svojich kozmických lodí vrátane veľkej mimozemskej materskej lode, kde ho počas troch mesiacov učili. Androméďania mu poskytli informácie o vesmírnej spiritualite, živote vo vesmíre a galaktických dejinách Zeme. Šetrenia, ktoré urobil šéfredaktor Exopolitics Journal svedčia o dôveryhodnosti Alexa Colliera ako niekoho, kto sa s mimozemšťanmi stretol fyzicky.


Ďalšie materiály Alexa Colliera nájdete na tejto adrese.

júl 22, 2011 23:14 popoludní

 

 

Top