Obrázok používateľa CEZ OKNO
OBRANA POSVÄTNÉHO ÚZEMIA časť 5.

Vo vašom priamočiarom meraní času v 3. rozmere, pred 439.231 obehmi [rokmi], došlo vo vašej slnečnej sústave k totálnej vojne.
Táto agresia zahŕňala nielen vás Terranov, ale aj tzv. Nibiru.
Túto inváziu do vašich systémov Oriónom, viedla kráľovná menom Suttee.
Táto (vojna) bola deštruktívna na mnohých úrovniach [frekvenciách] telesnosti.

Niektoré historické aspekty ľudskej fyziológie a genetiky

Zameriame sa dnes na vašu terranskú fyzickú podobu. Nezáleží na tom, ktorí počúvajú, Alex, a ktorí nepočúvajú. Prosím, podeľte sa o to, bez ohľadu na (akékoľvek) emócie, ktoré sa k vám vrátia. Keď veda skutočne odstráni ich fanatizmus, objavia túto múdrosť (čo sa tu hovorí). Posledný totálny konflikt bol pre vašu fyzickú formu veľmi škodlivý. Mnoho ničivých zbraní, mnoho jadrových zbraní bolo použitých. To je dôvodom odtieňov pleti Terranov. Môžeme to vysvetliť.

Orión sa zaujímal a stále sa zaujíma o ženy vašej rasy. Hlavne kvôli predvytváraniu (reprodukcii) a genetickým prednostiam. Chceme sa podeliť (o skutočnosť), že veľká časť vašej Terranskej histórie bola zavádzajúca od tých, ktorí si nakoniec podmanili vašu Slnečnú sústavu (tí, ktorí ovládajú, prepísali históriu, aby zakryli pravdu). Nibiru vyhral, ale len krátku bitku, predtým ako oni a aj ďalšie základne boli nútené opustiť Slnečnú sústavu, kvôli genetickému poškodeniu.


Vaša pôvodná rasa mala zelenú pleť. To vieme, pretože vo vašich 22 terranských krvných skupinách sa nachádzajú veľké stopy medi (týka sa to zloženia ľudskej genetiky, ktorú tvoria genetické kódy od 22 humanoidných druhov). Tiež, hypofýza a štítna žľaza, boli plne funkčné (v tej dobe). Genetické poškodenie týchto orgánov bolo spôsobené rádioaktivitou vo vzduchu a všetkých vecí, s ktorými prišla do kontaktu. Vzduch bol v takomto stave po dlhú dobu.

Rádioaktivita v prostredí spôsobila, že genetická pamäť týchto orgánov (genetická pamäť pre plné využitie kapacity) sa uzavrela a takmer zakrpatela (spôsobilo to odstavenie funkcie orgánov, a viedla k atrofii). Váš svet zažil drastické zmeny v podnebí a masívne zmeny magnetického poľa. Vaše rôzne odtiene pleti sú dôsledkom poškodenia krvi (zmeny chémie krvi). Na prežitie bolo potrebné vytvoriť sebestačné autonómne stanoviská nad a pod povrchom. Veľká časť fosilizácie vašich terranských ostatkov je spôsobená týmto žiarením na vašej planéte. Váš systém v tej dobe obsahoval 3 slnká. Iba dve ostali (jedno je na opačnej strane viditeľného Slnka a otáča sa tak, že je skryté pohľadu zo Zeme). Vaša telesnosť (telo) vo svojej pôvodnej podobe obsahovala veľké vyvážené množstvá zinku, medi, horčíku a železa. Vaša skutočná (pôvodná) farba krvi bola zelená, ako je váš chlorofyl. U niektorých sme zistili, dokonca krv v zlatom odtieni. Ako také (v tej dobe) vaše telá mohli prežiť vysoké emisie oxidu uhličitého v atmosfére. Kvôli zelenej farbe pleti, jediné hviezdy vo vašom systéme, ktoré ovplyvnili vašu fyzickú formu boli vo farebnom spektre oranžovo-červené, modré a zelené.

Mnoho z vašich terranských rás zostalo trčať na povrchu. Genetické zmeny sú výsledkom radiačného poškodenia. Vaša rasa (farba pleti), išla zo zelenej, do červenej, do žltej, až po čiernu a potom na bielu. Biela rasa sa považuje za geneticky najslabšiu (poznámka: to môže niektorých popudiť). Tak ako preživší a potomkovia vojny boli geneticky upravení a stali sa bielymi kvôli chorobe a boli prenasledovaní a nútení žiť pod zemou, a vyšli na povrch vášho sveta len pred 5.508 otáčkami (rokmi). Medená krvná línia je (teraz) malou rasou vo svete (poznámka: odkazoval na "modrú krv", sami seba vyhlásili za šľachtu), ale je to tá geneticky najsilnejšia.

Vaša rasa červeného národa je veľmi silná a najľahšie sa spoznáva a chápe (poznámka: To by mohlo vysvetľovať slabosť pre únosy osôb z „červenej“ genetickej pokrvnej línie, ale tiež relatívne genocídne vraždenia „červenej“ rasy bielou). Červená je najbližšie vašej pôvodnej podobe. Vaša telesnosť mala prirodzenú obranyschopnosť proti pozitívnym a negatívnym frekvenciám vďaka minerálom medi v krvi (odolnosť proti elektromagnetickým odchýlkam).


Dnes tento nedostatok medi v krvi spôsobil čiastočnú stratu mozgovej kapacity a kapacitu nervového systému. Pamätajte si že, vaša DNA obsahuje bunkovú pamäť. Tú je možné odomknúť využitím minerálnych látok, ako je meď. Váš krvný systém je teraz upravený na železo, kvôli nedostatku medi z dôvodu okolitého žiarenia. Budeme zdieľať viac, ale teraz sa musíme vrátiť.

Buď v jednote, Alex.

- pokračovanie -

Príbeh Alexa Colliera a jeho celoživotného osobného kontaktu s kultúrou Zenetaen z Andromédy

Produkované “Listami z Andromédy” a v “Diversified Enterprises” editoval Val Valerian v januári 1997, revidované v júli 1998 v spolupráci s Moraney a Vasais z Andromédy

Z anglického originálu: Defending Sacred Ground 1

Preklad: -MM-

exkluzívne.cez.okno


Všetky časti seriálu postupne nájdete na tejto adrese.

Súvisiace:

Obrana posvátné země (UTAJOVANÉ DEJINY ZEME časť XII.)
http://www.cez-okno.net/clanok/exopolitika/obrana-posvatne-zeme-kniha-en...


Alex Collier je „kontaktér“ mimozemskej rasy ľudského výzoru zo súhvezdia Androméda. Mimozemské kontakty začal zažívať v detstve a trvali až do puberty. Tieto kontakty potom na niekoľko rokov ustali, vrátane obdobia vojenskej služby, kedy pôsobil ako pilot vrtuľníka v americkej armáde a opäť sa objavili v roku 1985. Stretol sa s dvomi Androméďanmi, ktorí sa stali jeho učiteľmi a vzali ho na palubu svojich kozmických lodí vrátane veľkej mimozemskej materskej lode, kde ho počas troch mesiacov učili. Androméďania mu poskytli informácie o vesmírnej spiritualite, živote vo vesmíre a galaktických dejinách Zeme. Šetrenia, ktoré urobil šéfredaktor Exopolitics Journal svedčia o dôveryhodnosti Alexa Colliera ako niekoho, kto sa s mimozemšťanmi stretol fyzicky.


Ďalšie materiály Alexa Colliera nájdete na tejto adrese.

Autori: 
jún 18, 2012 23:06 popoludní

 

 

Top